Перейти до вмісту

Таблиця лідерів


Популярний вміст

Показ вмісту з найвищою репутацією з 22.01.18 у всьому форумі

 1. 3 points
  DRIVER

  Веселі картинки

 2. 2 points
  FireSoft

  Заробітня плата

  ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТНІ В ДСНС УКРАЇНИ ЗА ФЕВРАЛЬ 2018 РОКУ. Просмотреть результаты
 3. 2 points
  vovka1313

  Алкашня

 4. 2 points
  DEW

  З Днем народження 2018-02-03

  Саша, вибач, я тормоз. Вітаю тебе з Днем народження! Здоров'я тобі і твоїй родині, щастя і радощів у домівку, натхнення і творчості для душі. А також бажаю тобі підвищення пенсійного забезпечення до непристойного розміру! ПС. Не забувай надягати каску, коли з дому виходиш, нехай всі бачать, еліта по вулицях ходить.
 5. 2 points
  serega_m

  З Днем народження 2018-02-03

  С днём рожденья всех имениников! Наилучшие пожелания! Отдельные поздравления Александру Василине! (так как лично знаком) Успехов и удачи! Новых впечатлений и опыта! Достижения целей и чтоб мечты сбывались!!!
 6. 2 points
  service101

  Анекдоти

  Выходит на пенсию начальник пожарной части. Коллеги заказали ему подарок - проститутку. Заводит он её в свой кабинет и говорит: - А ну ка, милочка, давай пройдись до окна и обратно! Ну прошлась она и спрашивает: - Ну что, давай трахаться? - Да погоди ты... Давай ещё так же пройдись! Ходит значит она так целый час, не выдержала, и орёт: - Мы будем сегодня трахаться или нет?! Начальник части(с довольным лицом): - Вооот... Видишь, девочка, ты за час за@балась уже! А я 20 лет, каждый день, с утра до вечера так хожу и не знаю - трахнут меня сегодня или нет...
 7. 2 points
  service101

  Веселі картинки

 8. 1 point
  service101

  Робота з відеохостінгом Viuly

  ViULY Первый ВидеоХостинг на Блокчейне Получите Токены VIU за Регистрацию! Загружайте, смотрите видео на платформе Viuly и зарабатывай! ДЕЦЕНТРАЛИЗОВАННАЯ ВИДЕО ПЛАТФОРМА Авторы создают видео и достойно зарабатывают. Пользователи поощряют авторов, смотрят видео и получают за это вознаграждение. Компании размещают рекламу без посредников и платят пользователям напрямую. Посмотрите видео обзор: Приглашайте друзей зарабатывать токены VIU вместе с Viuly! Присоединяйтесь! На платформе Viuly все рекламные бюджеты распределяется между авторами видео и пользователями. Больше никаких посредников. Все взаиморасчеты между рекламодателями, авторами видео и пользователями ведутся напрямую при помощи VIU токенов. Токены VIULY (VIU) созданы на базе блокчейн Ethereum и являются основным инструментом передачи ценности между пользователями видео платформы. Мы с Вами выходим на огромный рынок онлайн видео и полностью меняем правила игры. Присоединяйтесь! Не забудьте подписаться на наш КАНАЛ!
 9. 1 point
  Stalker

  Підшоломник

  У фейсбуці бачив Брістоль - 350 грн.
 10. 1 point
  service101

  День вшанування воїнів-інтернаціоналістів

  З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі. Двадцять чотири роки тому сотні сімей, родин, де підростали майбутні солдати, з полегшенням зітхнули. 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Тільки з України в Афганістані воювало 120 тисяч солдатів і офіцерів. З них 3360 не повернуться додому ніколи. А тих, хто і зостався живим, моральне каліцтво супроводжуватиме все життя. Та вони не нарікають на долю, не вважають себе героями, хоч рани Афганістану не залікуєш нічим і ніколи.. Надзвичайно жорсткі та виснажливі умови підготовки, перемінливий клімат, щоденні думки про смерть і переживання за своє життя робили перебування у «гарячій точці» просто неможливим. Таке зрозуміють тільки ті, хто воював і вижив у ті жахливі роки. Та найстрашніше те, що ці хлопці не знали, що буде з ними в майбутньому, чи знайдуть вони собі місце у новому житті, житті без війни і смерті. Та всі розуміли одне – це занадто дорога ціна, ніщо не варте того, щоб платити саме такою ціною – ціною того, що відбувалося з ними тоді і що могло бути потім. Про своє перебування на війні «афганці» не дуже поспішають розповідати. Вони скромно зауважують, мовляв, що тут говорити, війна і є війна – стріляють, убивають. Але навіть із скупих фраз-спогадів стає зрозуміло –кожен з них щохвилинно ризикував своїм життям. Шановні воїни - інтернаціоналісти! Плин часу не затьмарив спогадів про цю війну пам’ять продовжує нагадувати про ті жахливі часи. Сьогодні ваш безцінний бойовий досвід потрібний для підготовки наступних поколінь миротворців, адже наша держава і надалі продовжує виконувати свою благородну місію і вносить значний вклад у забезпечення миру та добросусідських відносин між країнами світу. Ваша активна життєва позиція, вірність військовій присязі заслуговують на глибоку повагу. Ми вдячні вам за мужність і патріотизм, за стійкість та витримку. Ваші діти можуть по праву пишатися своїми батьками. Сьогодні ми схиляємо голови перед вічною пам'яттюсолдат, які не повернулися живими на рідну землю з іракської пустелі, мінних полів Лівану та Анголи, джунглів Ліберії та Сьєрра-Леоне, загинули в етнічних сутичках на Балканах. Від адміністрації та учасників форуму зичу вам, шановні воїни–інтернаціоналісти, міцного здоров’я і мирного неба, добра і злагоди вашим родинам , достатку і довголіття, аби жахіття війн більше ніколи не поверталися у наше мирне життя.
 11. 1 point
  serega_m

  Важливо знати

  Свежие новости!!! https://www.kmu.gov.ua/ua/news/deklaraciya-vidpovidnosti-vimogam-protipozhezhnoyi-bezpeki-vidteper-dostupna-lajn
 12. 1 point
  service101

  Робота з відеохостінгом Viuly

  Скачать видео
 13. 1 point
  service101

  Робота з відеохостінгом Viuly

  Скачать видео Капитализации Криптовалютного Рынка
 14. 1 point
  service101

  Веселі картинки

 15. 1 point
  service101

  Формене обмундирування

 16. 1 point
  FireSoft

  ВідеоГумор

 17. 1 point
  service101

  Веселі картинки

 18. 1 point
  Nikotin

  Йдемо у "мінус"

  622
 19. 1 point
  service101

  Веселі картинки

 20. 1 point
  DRIVER

  Сподобалось...

 21. 1 point
  service101

  З Днем народження 2018-02-09

  Колектив форуму "ПОЖЕЖНИЙ.UA" поздоровляє з Днем народження ЗОРО (41)
 22. 1 point
  serega_m

  Конкурс! Найактивніший користувач

  Фсьё - фсьё! Фото уже тута
 23. 1 point
  FireSoft

  Обзор программы InspectControl

  InspectControl Программа InspectControl предназначена для учета, обобщения и контроля недостатков которые выявляются во время проведения проверок подразделений. Операционная система: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP (86); Интерфейс: Украинский; Статус программы: freeware; Версия: 1.0.0.5 (обновлено 09.02.18); Разработчик: FireSoft; Страна: Украина; Начало работа с программой. 1. Скачать архив по вышеуказанной ссылке, распаковать его и запустить файл SetupInspectControl.exe; 2. Действовать согласно указаний в диалоговых окнах инсталлятора; 3. После завершения установки, запустить программу; 4. Внести данные о проведенной проверки в поля соответствующей формы; 5. Внести данные о выявленных недостатках в поля соответствующей формы; 6. Производить коррекцию данных по мери их изменения или обновления.
 24. 1 point
  service101

  Веселі картинки

 25. 1 point
  Sirius

  Конкурс! Найактивніший користувач

  Спасибо. Посылку получил. (Девушка оценила).
 26. 1 point
  service101

  Ласкаво просимо!

  І я цьому дуже радий!
 27. 1 point
  Поздравлю коллег цитатой Шкарабуры Н.Г. с фэйсбука:
 28. 1 point
  FireSoft

  Нова пенсія. Таблиця

  Та не, там их около 20. Приказа нет под рукой, просто для примера написал несколько.
 29. 1 point
  FireSoft

  Нова пенсія. Таблиця

  Надбавки которые идут в пенсию(секретность, знание языков, научное звание и т.д.).
 30. 1 point
  service101

  Анекдоти

 31. 1 point
  service101

  Інформаційні бюлетені

 32. 1 point
  service101

  Веселі картинки

 33. 1 point
  service101

  Веселі картинки

 34. 1 point
  service101

  Веселі картинки

 35. 1 point
  service101

  Анекдоти

 36. 1 point
  service101

  Веселі картинки

 37. 1 point
  FireSoft

  Заробітня плата

  Не вопрос!
 38. 1 point
  FireSoft

  Заробітня плата

  Угу, обязательно сделаем... Как только в ней примут участие больше 10 человек!
 39. 1 point
  FireSoft

  Заробітня плата

  ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТНІ В ДСНС УКРАЇНИ ЗА ЯНВАРЬ 2018 РОКУ. Огромное спасибо всем кто на протяжении сезона принимал участие в этом мероприятии. Просмотреть результаты
 40. 1 point
  FireSoft

  Чи буде підвищення зарплат/пенсій в 2018 році?

  Учитывая, что это не "постанова", а только "проект" - как минимум пол года.
 41. 1 point
  service101

  Веселі картинки

 42. 1 point
  FireSoft

  Веселі картинки

 43. 1 point
  service101

  Веселі картинки

 44. 1 point
  service101

  Графік чергувань

 45. 1 point
  spayn

  Мені сподобалось....

  Скачать видео
 46. 1 point

  Версія 1.0.0

  14 скачувань

  «Порядок надання домедичної допомоги постраждалим при підозрі на пошкодження живота»
 47. 1 point
  spayn

  Мені сподобалось....

  Скачать видео Это сильно. Люблю блюз.
 48. 1 point
 49. 1 point
  Вітаю всіх зі святом!!! Бажаю всім Успіхів та Вдачі!!! Перемог!!! П.С.: а для мене цей день залишається днем коли я став справжнім пожежним (з посвідченням пожежного-респираторника)... та Днем ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ!!!
 50. 1 point
  ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ! Вітаємо вас із професійним святом – Днем вшанування ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони! Це свято сильних і відважних людей. Бажаю усім, хто присвятив своє життя професії вогнеборця, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і терпіння. Нехай мир та злагода, добробут та достаток завжди панують у ваших оселях, а ваша праця сторицею повертається вам здоров'ям, щастям та добром.
×