Перейти до вмісту

Ви використовуєте розширення для блокування реклами. Будь ласка додайте наш сайт в виключення, цим Ви допоможете його розвитку!

DRIVER

Користувач
 • Публікацій

  394
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Переможець дня

  86

DRIVER

DRIVER мав найпопулярніший контент!

Репутація

374 Звичайний

1 підписник

Про DRIVER

 • Звання
  Професіонал
 • День народження 12.06.72

Інформація

 • Стать
  Чоловіча
 • Місто
  Абрикосiвка

Відвідувачі профілю

466 переглядів профілю
 1. DRIVER

  94
 2. DRIVER

  Чернігів палає
 3. DRIVER

  98
 4. DRIVER

  136
 5. DRIVER

  Відпочинок по-динирійськи. Рицпубліканський курорт Сєдово. Зате без "хахлов"
 6. DRIVER

  МВС затвердило правила носіння форменого одягу для служби цивільного захисту 20.07.18 Міністерство внутрішніх справ затвердило Правила носіння форменого одягу з відповідними знаками розрізнення особами рядового і начальницького складу служби цивільного захисту. Відповідний наказ МВС від 03 травня 2018 року № 364 (зареєстр. в Мінюсті 25.05.2018р. за № 627/32079) набрав чинності 26 червня. Згідно наказу Формений одяг за призначенням поділяється на: парадний; повсякденний; повсякденний робочий. А також за сезонністю на літній і зимовий. Нагадаємо, що зразки форменого одягу були затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2018 року № 81 «Про затвердження опису та зразків форменого одягу і відповідних знаків розрізнення осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту та норм забезпечення форменим одягом». Проект нормативного акта було розроблено Державною службою з надзвичайних ситуацій. Також нещодавно Міністерство внутрішніх справ змінило знаки розрізнення військових Державної прикордонної служби, а Міністерство оборони затвердило зразки спеціального одягу та спорядження для Національної гвардії та Держприкордонслужби .
Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).
Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
×