Перейти до вмісту

Ви використовуєте розширення для блокування реклами. Будь ласка додайте наш сайт в виключення, цим Ви допоможете його розвитку!

Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форуму - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
 
Дякую за розуміння!

Volodymyr Baliabas

Реальний користувач
 • Публікацій

  12
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Переможець дня

  4

Volodymyr Baliabas

Volodymyr Baliabas мав найпопулярніший контент!

Репутація

13 Звичайний

Про Volodymyr Baliabas

 • Звання
  Стажер
 • День народження 28 липня

Контакти

 • Сайт
  http://www.facebook.com/vbaliabas

Інформація

 • Стать
  Чоловіча
 • Місто
  Львів
 • Інтереси
  Історія пожежництва
 1. Свіжак!!Новий випуск БПГ (Байок Петра Гідранта). Цього разу про бабку-фанатку фільму "Вій", потенційного Аладіна і чемпіона ДСНС з фігурного катання!)) ПІДПИСУЄМОСЬ НА КАНАЛ ТА СТАВИМО ПАЛЕЦЬ ВВЕРХ https://youtu.be/HpWbQFXqCRw
 2. А ви знаєте як з'явився у пожежних депо СПУСКОВИЙ СТОВП?? Будь ласка, 6-тий випуск СПП. Не треба дякувати!))) https://youtu.be/d9t3TV1i-QI
 3. ЗАЦІНІТЬ!!! ПРЕМ'ЄРА нової рубрики "БАЙКИ ПЕТРА ГІДРАНТА"!!! Дивимось, лайкаємо, коментуємо!!!✍https://www.youtube.com/watch?v=cJDzcXY9FP0&t=6s ПІДПИСУЄМОСЬ НА КАНАЛ!!!! РОЗПОВІДАЄМО ДРУЗЯМ!!!
 4. УВАГА !!! Проект : "Спілка Простих Пожежних" Набирає обертів!!! Наразі більше 220 ПІДПИСНИКІВ та майже 6000 ПЕРЕГЛЯДІВ!!! P.S. Будь як всі, підписуйся на канал https://www.youtube.com/channel/UCNfSLzRetQhBJoNvr-n0g2w та оголошуй ПОДЯКУ! P.P.S. Нові випуски щоп'ятниці! Не прогав!
 5. ІСТОРИЧНИЙ ШЛЯХ ПОЖЕЖНОЇ КАСКИ Випуск №5 "Спілки простих пожежних"Дивимось, лайкаємо, коментуємо!!! P.S. Ну і звичайно підписуємсь на канал
 6. А ось і четвертий випуск!!!! ПРО ЖІНКУ В ПОЖЕЖНІЙ ОХОРОНІ!!! Дивимось, лайкаємо, коментуємо!!! P.S. Ну і звичайно підписуємсь на канал
 7. Насолоджуйтесь, друзяки!!)) Випуск # 3 "Небесний покровитель пожежників - святий Флоріан" І не забуваємо підписуватись на канал та ставити лайки!!!))
 8. Вже цієї п'ятниці новий випускПростий пожежний чекає на ВасДолучайтесь, разом веселіше та цікавішеP.S. Пожежники рулятьПожарка сила#розумним#бути#модно#спільними#зусиллями#пожежники#рулять#простий#пожежний#спілка#простих#пожежних#далі#буде....
 9. ПРО НАС ПИШУТЬ!!! (це так приємно) Hello world Шановні , юзери "Вконтакте" , представляю до вашої уваги мегакрутий та цікавий проект "Спілка простих пожежних(СПП)" та її засновника Володимира Балябаса - молодого, амбіційного стратега, викладача, кандидата історичних наук, КВН-щика,інтелектуала, істинного пожежника і просто людину, яка отримує задоволення від того чим займаєтьсяЗаходьте на канал дивіться відео, ставте "вподобайки" ,розповідайте друзям хваліть, критикуйте, вносьте корективи,пропонуйте ідеї для випусків Простий пожежний чекає вашої підтримкиТакож вспупайте в спільноту "Спілка простих подежних" у соціальних мережах "Вконтакте" та у "Fecebook" P.S. Пожежники рулять
 10. Колеги, ловіть довгоочікуваний ДРУГИЙ випуск Спілки простих пожежних(СПП)!!!!! Цього разу про організацію пожежної охорони в Римі!!!! P.S. Будь як всі, підписуйся на канал https://youtu.be/anKBFMHlurA та оголошуй ПОДЯКУ! P.P.S. Нові випуски щоп'ятниці! Не прогав!
 11. Щиро дякую адміністрації сайту за запрошення! Колеги, з Вашого дозволу, я вирішив трохи розказати людям про нашу з Вами історію. Надіюсь всім буде не лише пізнавально але й цікаво. Випуски плануються виходити 1-2 рази на тиждень. Є два прохання: 1. розказати всім, що є такий канал; 2. напишіть про що Ви б хотіли дізнатись у наступному випуску. Можете писати тут, а можете на моєму каналі Сухих рукавів! Удачі!
Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).
Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
×