зареєстрованим та авторизованим користувачем форуму Для перегляду вмісту Вам необхідно бути зареєстрованим та авторизованим користувачем форуму «Положення про Оперативно-рятувальну службу цивільного захисту» «Положення про Оперативно-рятувальну службу цивільного захисту» Автор Для перегляду вмісту Вам необхідно бути зареєстрованим та авторизованим користувачем форуму Доданий 18.10.17 Категорія Для перегляду вмісту Вам необхідно бути зареєстрованим та авторизованим користувачем форуму"> зареєстрованим та авторизованим користувачем форуму Для перегляду вмісту Вам необхідно бути зареєстрованим та авторизованим користувачем форуму «Положення про Оперативно-рятувальну службу цивільного захисту» «Положення про Оперативно-рятувальну службу цивільного захисту» Автор Для перегляду вмісту Вам необхідно бути зареєстрованим та авторизованим користувачем форуму Доданий 18.10.17 Категорія Для перегляду вмісту Вам необхідно бути зареєстрованим та авторизованим користувачем форуму"> Перейти до вмісту
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форуму - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
 
Дякую за розуміння!
service101

Конспект: «Положення про Оперативно-рятувальну службу цивільного захисту»

Краща відповідь

Для перегляду вмісту Вам необхідно бути зареєстрованим та авторизованим користувачем форуму

Для перегляду вмісту Вам необхідно бути зареєстрованим та авторизованим користувачем форуму

«Положення про Оперативно-рятувальну службу цивільного захисту»


«Положення про Оперативно-рятувальну службу цивільного захисту»


 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).
Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
×