Перейти до вмісту
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форуму - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
 
Дякую за розуміння!
service101

Російське МНС

Краща відповідь

Российское МЧС вместе с владельцем судна решили, что тушить российский танкер, горящий в Каспийском море, нецелесообразно.

 

Об этом сообщает Интерфакс со ссылкой на Южный региональный центр МЧС России.

 

 

"По согласованию с владельцем судна, порт приписки которого - Таганрог (Ростовская область), тушение горящего танкера нецелесообразно. Танкер должен выгореть сам, и каких-либо действий по ликвидации пожара на этом судне российские спасательные службы не принимали в связи с отсутствием в этом необходимости", - сказал собеседник.

 

 

По последним данным, на российском танкере находились 11 человек. Во время пожара один из членов экипажа - старший механик - погиб, а десять были эвакуированы на подошедшее к горящему танкеру судно.

 

 

Азербайджанское МЧС сообщало, что к месту происшествия привлечены вертолеты авиационной группы МЧС Азербайджана и другие суда, находящиеся поблизости.

 

 

Сообщение о займанна танкера поступило около 9:40 по киевскому времени.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Еменесників у РФ залучають до молебнів за припинення та дарування дощу.

censor_news_big3.jpg

Співробітники МНС Росії беруть участь у молебнях з проханням до Всевишнього послати або припинити випадання опадів.

Про це пише  російський блогер Дмитро Чернишов, повідомляє Цензор.НЕТ.

Наприклад, такий молебень відслужили в травні минулого року в російському Кіровграді. У зв'язку з аномальною спекою керівництво 13 загону Федеральної протипожежної служби ухвалило рішення звернутися по допомогу до вищої інстанції - відслужити молебень небесним силам за дарування дощу.

У вересні минулого року, розповідає Чернишов, близько п'яти тисяч рятувальників і пожежників взяли участь у подячному молебні на честь образу Пресвятої Богородиці "Неопалима Купина" в храмі Христа Спасителя в Москві.

 

Еменесників у РФ залучають до молебнів за припинення та дарування дощу 01
Еменесників у РФ залучають до молебнів за припинення та дарування дощу 02

Він зазначає, що пожежники і рятувальники особливо шанують православну ікону "Неопалима Купина" і вважають її своєю заступницею і покровителькою. Вони вірять, що святиня оберігає тих, хто присвятили себе справі порятунку від вогню людей і їхнього майна, а також захищає будинки від пожеж і підпалів. "Всього в богослужіннях у РФ минулого року взяли участь майже 18 тисяч співробітників МНС Росії в більш ніж в 1,1 тис. православних храмів Росії", - пише Чернишов.

Еменесників у РФ залучають до молебнів за припинення та дарування дощу 03
Еменесників у РФ залучають до молебнів за припинення та дарування дощу 04

За його словами священики православних парафій, з якими взаємодіють підрозділи протипожежної служби, завжди із задоволенням відгукуються на прохання про проведення духовних заходів у підрозділах МНС. Після молебнів священнослужителі освячують техніку, службові приміщення, кроплять свяченою водою всіх присутніх. З натхненням на пропозицію взяти участь в молебні відгукуються і самі співробітники. Багато висловлюють бажання, щоб такі заходи стали традиційними.

Крім того, повідомляє Чернишов, в липні минулого року "Святіший Патріарх Кирил і глава МНС РФ Пучков підписали Угоду про співробітництво між Російською Православною Церквою та Міністерством Російської Федерації у справах цивільної оборони, надзвичайних ситуацій і ліквідації наслідків стихійних лих".

Еменесників у РФ залучають до молебнів за припинення та дарування дощу 05

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).
Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
×