Перейти до вмісту

Ви використовуєте розширення для блокування реклами. Будь ласка додайте наш сайт в виключення, цим Ви допоможете його розвитку!

service101

Сьогодні вночі Україна переходить на зимовий час

Краща відповідь

 Сьогодні вночі Україна переходить на зимовий час

время

Стрілки годинника потрібно буде перевести на одну годину назад.


Як передає Цензор.НЕТ, у ніч на неділю, 29 жовтня, в Україні скасовується дія літнього часу.

Перехід здійснюється відповідно до постанови Кабміну від 13 травня 1996 року. "Про порядок обчислення часу на території України". Україна переходить на зимовий час в останню неділю жовтня, на літній - в останню неділю березня.

Така система застосовується в понад 110 країнах на всіх широтах і у всіх європейських державах. Вважається, що перехід на літній час дає економію електроенергії, а також дає зайву годину для відпочинку в світлий час доби.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У ніч із суботи на неділю Україна переходить на літній час

censor_news_big3.jpg

25 березня 2018 року о 3 (третій) годині за київським часом запроваджується літній час.

Як інформує  Цензор.НЕТ , про це повідомляє  прес-служба  Кабміну.

"У ніч із суботи на неділю годинникову стрілку потрібно перевести на 1 (одну) годину вперед", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 "Про порядок обчислення часу на території України" з урахуванням порядку обчислення часу, що діє в країнах Європи з 1996 року, Кабмін ухвалив ввести на території України такий порядок обчислення часу: час другого часового поясу (київський час) із переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3:00 на 1 годину вперед і в останню неділю жовтня о 4:00 на 1 годину назад. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Україна перейшла на літній час

censor_news_big3.jpg

Україна перейшла на літній час. Стрілки годинника були переведені на годину вперед о 3:00 неділі, 25 березня.

Про це повідомляє  Цензор.НЕТ. 

Нагадаємо, що переведення годинників регламентується постановою українського Кабінету міністрів від 1996 року.

Зміна часу в Україні відбувається разом з усім Європейським союзом і більшістю країн Європи двічі на рік: в останню неділю березня країна переходить на літній час, а в кожної останньої неділі жовтня повертається на зимовий.

Така щорічна процедура дозволяє  ефективніше використовувати світлий час доби і заощадити споживання електроенергії. Разом з тим, такий перехід призводить до порушення режиму сну, роботи серцево-судинної та імунної систем, а також інших обмінних процесів.

Слід також зазначити, що в період жовтня-березня між окупованим Кримом і материковою частиною України існує різниця в одну годину, бо Росія відмовилася від практики переходу на літній і зимовий час.

Перехід на сезонний час здійснюється у понад ста країнах світу. В Європі не переходять на літній час тільки Ісландія, Білорусія і Росія. На пострадянському просторі переводять стрілки годинника в Україні та Молдові. Раніше в 2011 році в РФ було прийнято рішення не переходити на зимовий час. А ось останньою країною, яка відмовилася від цього, стала Туреччина.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).
Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
×