Перейти до вмісту

Ви використовуєте розширення для блокування реклами. Будь ласка додайте наш сайт в виключення, цим Ви допоможете його розвитку!

service101

З Різдвом Христовим!

Краща відповідь

 Україна починає офіційно святкувати Різдво Христове разом з усім світом - 25 грудня, - Турчинов

censor_news_big3.jpg

Від Різдва Христового йде сучасний відлік часу, і тому логічно, що Різдво передує Новому року.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в привітанні з Різдвом Христовим Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова. Наводимо текст привітання повністю.

Шановні друзі! Вітаю вас зі світлим святом Різдва Христового!

Син Божий прийшов на Землю, щоб зігріти наші холодні серця Своєю безмежною любов'ю, дати нам надію, спасіння та вічне життя!

Ісус Христос ніколи не сприймав популізм. Він не обіцяв "всього і вже сьогодні", Він не обіцяв легкого життя без віри, праці та відповідальності. Саме тому не всі пішли за Ним тоді, не всі йдуть і зараз. Але Він дав нам переможне Світло. Тому ніч завжди поступається дню, а зло - добру. Так було і так буде завжди!

Щоб нагадувати про це людям, у 431 році на ІІІ Вселенському соборі в місті Ефес було ухвалене рішення відзначати Різдво Христове 25 грудня - наступного дня після зимового сонцестояння, коли ніч починає зменшуватись, і темрява поступається світлу.

У ті часи не було розколу та розподілу християнських церков на православні, католицькі та протестантські. Згідно з Григоріанським календарем, за яким живе зараз весь цивілізований світ, весь світ і святкує Різдво 25 грудня. Від Різдва Христового іде сучасний відлік часу, і тому логічно, що Різдво передує Новому Року.

Цього року і Україна починає офіційно святкувати Різдво Христове разом з усім цивілізованим світом - 25 грудня!

Тож від щирого серця бажаю вам благополуччя та сімейного затишку! Нехай Господь благословить Україну, Божої Любові вам і вашим родинам, і нехай світло Віфлеємської зірки принесе мир, спокій і достаток у кожну домівку, наповнить добром і любов'ю серця!

Христос народився! Славімо його!"

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

С прошедшим праздником!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Z-Rizdvom-Hrystovym-SMS-VITANNYa.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Veselogo-Rizdva.gif

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

неоднозначная открыточка...

0-02-05-aa225ae646fffd0a364e39b02c1ee33dd10a92598930540b04b6e41768c41d1d_full.thumb.jpg.8797c072017d0036a262ba858972aace.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).
Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
×