Перейти до вмісту

Ви використовуєте розширення для блокування реклами. Будь ласка додайте наш сайт в виключення, цим Ви допоможете його розвитку!

Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форуму - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
 
Дякую за розуміння!
Гість FireSoft

176 нардепів отримали від держави компенсацію за оренду житла

176 нардепів отримали від держави компенсацію за оренду житла.  

1 користувач проголосував

 1. 1. Як це так?

  • Так потрібно, бо їм найбільш важко.
   0
  • Треба щось змінити.
   1
  • Рехворми в дії.
   0
  • Это все Путин придумал.
   0
  • В топку цей опрос.
   0


Краща відповідь

Гість FireSoft

5b7c7955c5c14fb8767a8a2026e71f26_L.jpg

 

Голова Верховної Ради Андрій Парубій та 175 депутатів, включаючи офіційних мільйонерів, отримали 32,6 млн гривень з державного бюджету для компенсації вартості оренди житла або найму готельного номера в 2017 році.

Про це сказано у відповіді апарату ВР на запит Українських Новин, повідомляє “Народна Правда“.

162 народних депутата отримали по 192 тис. грн кожен, в тому числі Парубій, голова фракції “Самопоміч” Олег Березюк та голова “Народного фронту” Максим Бурбак.

У фракції “Блок Петра Порошенка” кошти з держбюджету надано 61 з 138 депутатів, в тому числі синові аграрного мільярдера Андрія Вадатурського, Павлу Кішкарю, Аркадію Корнацькому, Івану Куліченко, Богдану Онуфрику, Олександру Сугоняко, Костянтину Усову і Олександру Черненку.

У фракції “Народний фронт” компенсацію отримали 44 з 81 депутата, в тому числі заступник голови фракції Юрій Береза, депутати Євген Дейд, Андрій Левус, Михайло Гаврилюк, Максим Поляков та Павло Унгурян.

В “Самопомочі” бюджетні кошти запросили 14 з 25 депутатів, в тому числі голова фракції Олег Березюк та його заступник Олег Лаврик, депутати Тарас Пастух, Семен Семенченко. У Опоблоці, який складається з колишніх регіоналів і небідних людей – 9 з 43.

Також отримали компенсацію 11 з 26 депутатів групи “Партія” Відродження”, в тому числі Євген Геллер і Антон Кіссе, 3 з 18 депутатів групи “Воля народу”(в тому числі Михайло Ланьо); 7 з 21 депутатів фракції Радикальної партії Олега Ляшка (в тому числі Олена Кошелєва та Юрій-Богдан Шухевич), а також 4 з 20 депутатів фракції “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”(в тому числі Сергій Євтушок, Вадим Івченко та Юрій Одарченко).

Нагадаємо, народний депутат від фракції “Самопоміч” Роман Семенуха розповів, що чиновники планують збільшити свою заробітну плату до 30 тисяч гривень.

Як раніше зазначала “Народна Правда”, відбувся День відкритих дверей у їдальні Верховної Ради України – журналістам показали, яке воно: перше, друге та десерт у народних депутатів. 

Нагадаємо, що українські нардепи впорядкували процес виплати зарплат своїм помічникам. Поправками до законодавства внесено зміни, які стосуються бухгалтерського супроводження процесу нарахування виплат.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість Stalker

Мене більше цікавить хто з нашої служби отримав. А депутати ніколи себе не забували...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

 • Зараз на сторінці   0 користувачів

  Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).
Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
×