Перейти до вмісту
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форуму - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
 
Дякую за розуміння!
service101

Закупівля техніки для ДСНС України

Краща відповідь

ГСЧС Авакова заказала депутату Ляшка пожарные машины с китайскими двигателями на 601 миллион

 

Государственная служба Украины по чрезвычайным ситуациям 16 мая по результатам тендера заказала ООО «Промышленная компания «Пожмашина» пожарно-спасательных автомобилей на 600,54 млн грн. Об этом сообщается в системе «Прозорро». До 19 мая 2019 г. поставят 120 вездеходных пожарных автоцистерн по 5,00 млн грн. В спецификации указаны две модели – АЦ-4-60 (530927)-515М на шасси МАЗ-530927 и АЦ-4-60 (5401НЕ)-515К на шасси КрАЗ-5401НЕ, однако непонятно, какая из них будет поставлена. 

o-00018282-n-00041293.jpg

 

Они будут оснащены двигателями Weichai Power WP10.380 (Китай) Евро 2, стационарными лафетними стволами Protek 622-2 или NF 622-2 с ручным управлением, насосами ПН-60БА, полипропиленовыми цистернами на 4 тыс л воды и баком на 400 л пенообразователя, пожарно-техническими средствами и тому подобное. Гарантийный срок на автомобили, которые должны быть изготовлены не ранее 2017 года и насос, составляет два года, а на цистерну для воды и бак для примесей – пять лет. Цена сделки на 0,05% ниже ожидаемой стоимости закупки в 600,84 млн грн. Единственным конкурентом было ЗАО «Автотранспортник» Валентина Затхея, причем никто не снижал цену в ходе аукциона. «Пожмашина» зарегистрирована в Прилуках Черниговской области на кипрскую компанию «Идехус лимитед». Бенефициаром указано директора «Пожмашини» Олега Борща, который в прошлом году шел в Черниговский облсовет от Радикальной партии. Подписантом «Пожмашини» является Валерий Иващенко, депутат Прилуцкого райсовета от Радикальной партии. С прилукским заводом был связан Сергей Аверьянов, который с июня 2015 г. по май 2016 г. работал первым заместителем нынешнего председателя ГСЧС Николая Чечеткина. Его квартиру обыскивали в 2016 г. в связи с тендером на поставку пожарной техники, однако дело против него до сих пор не в суде. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Україна закупить 55 вертольотів Airbus Helicopter для порятунку людей у різних куточках країни, - Геращенко

censor_news_big3.jpg

Сьогодні о 10:00 в Парижі глава МВС Арсен Аваков від імені уряду України підписав договір на поставку 55 вертольотів компанії Airbus Helicopter, моделей H-125, H-145 і H-225

Як інформує  Цензор.НЕТ , про це на своїй сторінці в  Facebook н аписав народний депутат України Антон Геращенко.

"Життя кожної людини безцінне. Його не купиш ні за які гроші. Життя людині можна лише врятувати, якщо вчасно доставити до місця трагедії рятувальників або надавши негайну медичну допомогу. Сотні, якщо не тисячі, людей в Україні гинуть щороку, через те, що допомога не прийшла вчасно. Хтось гине в ДТП, опинившись затиснутим шматками розірваного металу, хтось під сніговою лавиною або зірвавшись зі скелі у важкодоступному місці в горах. Когось вчасно не вдалося доставити на операційний стіл з віддаленого населеного пункту або з переднього краю оборони нашої країни. Всі ці життя можна було б врятувати, якби допомога опинилася поруч вчасно", - написав він.

Геращенко наголосив, що, на відміну від України, у всіх цивілізованих країнах ще з 50-х років минулого століття створювалася система негайного порятунку того, хто зазнає лиха і, найчастіше, для цього використовувалися вертольоти.

"Сьогодні о 10:00 в Парижі Міністр МВС Арсен Аваков від імені уряду України підписав договір на поставку 55 вертольотів компанії Airbus Helicopter, моделей H-125, H-145 і H-225", - написав він.

Геращенко зазначив, що підписанню договору, який ще має схвалити (ратифікувати) Верховна Рада, передувала багаторічна, копітка робота з вивчення світового досвіду використання вертольотів для порятунку життів людей у різних сферах роботи Міністерства внутрішніх справ України. Вивчено були пропозиції від італійських, французьких, американських компаній.

Разом з тим він додав, що вертольотобудівні компанії держави-агресора до уваги не бралися: якість у них так собі, не кажучи вже про сервіс.

"Вертольоти Airbus використовуватимуться Службою з надзвичайних ситуацій, Національною гвардією, Прикордонною службою, Національною поліцією з метою якнайшвидшого порятунку життів, запобігання і розслідування особливо небезпечних злочинів, охорони державного кордону. Закуплені у Франції суперсучасні вертольоти будуть розміщені в регіонах України з таким розрахунком, що вони зможуть долетіти до місця пригоди якомога швидше. Особливу увагу буде приділено залученню нових засобів порятунку в районі зони ООС, у Карпатах, прибережній зоні уздовж Азовського і Чорного морів", - повідомив він.

Крім того, за словами Геращенка, відповідно до договору французька сторона навчить сотні українських пілотів, створить в Україні сервісний центр і базу для капітального ремонту вертольотів, а також базу логістики зі складом запасних частин.

Фінансування проекту загальною вартістю 500 мільйонів євро буде здійснюватися за рахунок кредитних коштів, наданих французьким урядом і групою європейських банків.

"Цей історичний договір ще більше зв'яже Україну з Європою по лінії найсучасніших авіаційних технологій і можливо дозволить у подальшому, коли-небудь модернізувати або створювати власні проекти в цій сфері. Минуть роки і десятиліття. Зміняться з десяток урядів і складів парламенту. А вертольоти, придбані за ініціативою Арсена Авакова, рятуватимуть життя людей", - резюмував нардеп.

Україна закупить 55 вертольотів Airbus Helicopter для порятунку людей у різних куточках країни, - Геращенко 01
Україна закупить 55 вертольотів Airbus Helicopter для порятунку людей у різних куточках країни, - Геращенко 02

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Аваков підписав у Парижі велику угоду про постачання вертольотів для системи МВС. Всього поставлять 55 машин, а перші чотири будуть до кінця року.

Велику Угоду між Урядами України та Франції щодо офіційної підтримки в створенні єдиної системи авіаційної безпеки та захисту було підписано сьогодні, 29 травня, в Парижі.

Про це  Цензор.НЕТ  повідомили в Департаменті кому нікацій МВС України.

У повідомленні зазначається: "Документ підписали від імені Уряду України міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та Державний секретар Міністерства економіки та фінансів Франції Дельфін Жені-Стефан.

Планується, що вертолітний парк МВС поповниться 55 надсучасними гелікоптерами компанії "Airbus Helicopters", які будуть виконувати завдання для Державної служби із надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби, Національної гвардії та Національної поліції України. Про це сьогодні під час підписання Угоди повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

За його словами, вже цього року Україна отримає перші чотири вертольоти для нової служби реагування МВС, які будуть виконувати рятувальну і медичну функції.

"Сьогодні ми підписали Угоду між французькою і українською стороною, загальна вартість якої близько 551 мільйонів євро. За умовами Угоди, французька сторона в два етапи поставить в Україну спочатку 37 вертольотів компанії Airbus, а потім ще 18 вертольотів. З них, 21 гелікоптер – моделі Н225 – гвинтокрили, які мають вантажопідйомність більше 10 тон. Така техніка не випускається в Україні, а нам вона дуже потрібна. Вже в цьому році ми отримаємо перші чотири машини", - зазначив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

У МВС підписали Угоду на вертольоти трьох моделей – Н145, Н125 та Н225, які поповнять вже існуючий вертолітний парк машин ще радянського виробництва МІ-8.

Основними завданнями вертолітних підрозділів МВС будуть: аеромедична евакуація, рятувальні операції, підтримання громадського порядку, антитерористичні та спеціальні операції, охорона державного кордону й підтримання безпеки на дорогах.

"Всі ці вертольоти організують єдину систему повітряної безпеки і будуть брати участь у санітарній авіації. За потреби будуть евакуювати хворих людей та осіб, які потрапили в надзвичайні ситуації у важкодоступних місцях", - наголосив міністр.

Арсен Аваков зазначив, що в бюджеті МВС була закладена сума 1 мільярд гривень на оновлення вертолітного парку. Але, крім цього, французька сторона надає чудові фінансові умови, в тому числі, кредит по міжурядовій угоді під 1% річних.

Компанія  "Airbus Helicopters " — одна з найбільших авіабудівних компаній, що виготовляє однойменні пасажирські, вантажні, військово-транспортні повітряні машини.

Н125 – перевищує інші одномоторні вертольоти за продуктивністю та універсальністю, не потребує високого рівня обслуговування та демонструє високі показники роботи у високогір’ї.

Н145 – має високий ступінь експлуатаційної готовності та гнучкості, особливо в умовах спекотного клімату і у високогір'ї.

Н225 – володіє найвищими в галузі характеристиками швидкості, дальності польоту, завантаження та надійності в категорії 11-тонних дводвигунових машин.

 

download-mm.png Скачать видеоdownload-mm-settings.pngdownload-mm-close.png

 

Прихований текст

 

Аваков підписав у Парижі велику угоду про постачання вертольотів для системи МВС. Всього поставлять 55 машин, а перші чотири будуть до кінця року 01
Аваков підписав у Парижі велику угоду про постачання вертольотів для системи МВС. Всього поставлять 55 машин, а перші чотири будуть до кінця року 02
Аваков підписав у Парижі велику угоду про постачання вертольотів для системи МВС. Всього поставлять 55 машин, а перші чотири будуть до кінця року 03
Аваков підписав у Парижі велику угоду про постачання вертольотів для системи МВС. Всього поставлять 55 машин, а перші чотири будуть до кінця року 04
Аваков підписав у Парижі велику угоду про постачання вертольотів для системи МВС. Всього поставлять 55 машин, а перші чотири будуть до кінця року 05

Аваков підписав у Парижі велику угоду про постачання вертольотів для системи МВС. Всього поставлять 55 машин, а перші чотири будуть до кінця року 06

Аваков підписав у Парижі велику угоду про постачання вертольотів для системи МВС. Всього поставлять 55 машин, а перші чотири будуть до кінця року 07


Аваков підписав у Парижі велику угоду про постачання вертольотів для системи МВС. Всього поставлять 55 машин, а перші чотири будуть до кінця року 08

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Рада ратифікувала угоду про закупівлю 55 французьких вертольотів для МВС.

Верховна Рада ратифікувала Угоду між Урядами України та Франції щодо офіційної підтримки в створенні єдиної системи авіаційної безпеки та захисту.

Про це  Цензор.НЕТ  повідомили в  прес-службі МВС. 

У повідомленні зазначається: "За відповідний законопроект № 0189 проголосували 227 народних депутатів.

Угода була підписана між Урядами України та Франції щодо офіційної підтримки у створенні єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту 29 травня, у Парижі.

Документ підписали від імені Уряду України міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та Державний секретар Міністерства економіки та фінансів Франції Дельфін Жені-Стефан".

Рада ратифікувала угоду про закупівлю 55 французьких вертольотів для МВС 01

Міністр внутрішніх справ зазначив, що сума угоди між Францією та Україною становить 555 млн євро. Ці кошти Україна отримає через спеціальне запозичення під 4,25% річних від Державного казначейства Франції та консорціуму французьких банків.

"Ми отримаємо за дуже хорошою ціною за три з половиною роки цілий пул гелікоптерів, які гарантуватимуть нову систему безпеки країни", — наголосив Арсен Аваков.

Міністр підкреслив, що нові гелікоптери допоможуть вирішити питання санітарної авіації, будуть евакуювати людей у горах, під час пожеж та повеней. Крім того, спеціальні 10-тонні гелікоптери залучатимуть до гасіння пожеж.

Державний секретар МВС Олексій Тахтай зазначив, що мета цього проекту - створення однієї із кращих служб безпеки та оперативної допомоги для населення.

Рада ратифікувала угоду про закупівлю 55 французьких вертольотів для МВС 02

"Серед основних завдань нової єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту: порятунок та громадський порядок, кримінальні розслідування, антитерористичні та спеціальні місії, охорона державного кордону, безпека на дорогах. За умовами контракту, Україна отримає 55 вертольотів моделей H225, H145, Н125", - сказав Олексій Тахтай.

Н225 (21 одиниця) – двомоторний вертоліт середнього класу, з найвищими в галузі характеристиками швидкості, дальності польоту, завантаження та надійності. Розроблений на основі перевірених технологічних рішень та досвіду експлуатації у всьому світі.

Рада ратифікувала угоду про закупівлю 55 французьких вертольотів для МВС 03

Модель Н125 (24 одиниці). Це легкий одномоторний вертоліт, який перевершує всі інші вертольоти цього класу щодо продуктивності та універсальності. Модель не потребує значного рівня обслуговування. Демонструє високі показники роботи у високогірній місцевості та екстремальних середовищах. Цей вертоліт буде використовуватися нашими прикордонниками для оперативного прикриття кордону та повітряного патрулювання.

Рада ратифікувала угоду про закупівлю 55 французьких вертольотів для МВС 04


Модель Н145 (10 одиниць). Це нова модель серед легких двомоторних вертольотів. Визначається високою експлуатаційною готовністю в різноманітних умовах.

Рада ратифікувала угоду про закупівлю 55 французьких вертольотів для МВС 05

 

Він наголосив, що фахівці льотної справи всіх без винятку відомств системи обрали продукцію виробників вертольотів Airbus Helicopters, по-перше,  за критерієм "ціна-якість". Кожен гвинтокрил буде обладнаний відповідно до вимог і потреб підрозділів МВС.

Державний секретар МВС зазначив, що, окрім вертольотів, на базі створеного державного сервісного центру, Україна отримає технічне супроводження – сервісне обслуговування, інструкторів та техніків. А також навчання - підготовку екіпажів та інструкторів, які надалі будуть самі навчати персонал.

Рада ратифікувала угоду про закупівлю 55 французьких вертольотів для МВС 06

Рада ратифікувала угоду про закупівлю 55 французьких вертольотів для МВС 07


Рада ратифікувала угоду про закупівлю 55 французьких вертольотів для МВС 08

 

 
download-mm.png Скачать видеоdownload-mm-settings.pngdownload-mm-close.png
download-mm.png Скачать видеоdownload-mm-settings.pngdownload-mm-close.png

 

download-mm.png Скачать видеоdownload-mm-settings.pngdownload-mm-close.png

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Усі придбаніі у Франції вертольоти для МВС будуть об'єднані в єдину систему, що дозволить оперативно надавати допомогу.

55 французьких сучасних вертольотів, які придбані в кредит під вигідні умови для потреб МВС, будуть інтегровані в єдину систему для надання швидкої допомоги тим, хто її потребує.

Як передає  Цензор.НЕТ , про це йдеться в сюжеті  Еспресо ТВ .

Верховна Рада ратифікувала угоду на придання французьких вертольотів. У рамках великого вертолітного проекту підрозділи МВС вже цього року отримають системи радіозв'язку  та французькі вертольоти.

Така співпраця - важливий крок у забезпеченні українських рятувальників, щоб вони вчасно змогли надавати допомогу пораненим.

 

download-mm.png Скачать видеоdownload-mm-settings.pngdownload-mm-close.png

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Аваков відвідав завод "Airbus", де збирають вертольоти для МВС і ДСНС.

Сьогодні, 4 жовтня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін у рамках робочого візиту до Франції ознайомилися з процесом збору вертольотів H125 і Н225.

Про це  Цензор.НЕТ  повідомили у  Департаменті  комунікації МВС України

У повідомленні зазначається: "Делегація відвідала завод "Air bus Helicopters" у французькому місті Маріньян і побачила всі етапи збору гелікоптерів: починаючи від першої лінії, коли працюють над електрикою і гідравлікою машини і закінчуючи останнім пунктом – тестовим польотом.

Саме на цьому підприємстві виконуватиметься замовлення України на виготовлення та постачання 55 вертольотів різних класів для потреб ДСНС, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Національної поліції.

Арсен Аваков заявив, що контракт на постачання французьких гелікоптерів для потреб відомства ‑ це "рішучий та якісний крок уперед".

"Це дійсно виводить нас на вищий рівень. Технічне обслуговування цих машин здійснюватиметься в Україні. Тож це дійсно інший якісний рівень і з точки зору безпеки польотів, і з точки зору ефективності застосування", ‑ зазначив міністр

На заводі розповіли, що збір вертольота проходить дев’ять етапів. Кожен етап займає три дні, необхідно 27 днів для повної збірки вертольота. Після цього гелікоптер передається на етап фарбування, це близько 10 днів. Наступний етап – це етап тестування, коли проводиться два-три польоти.

Старший віце-президент "Airbus Helicopters" Олів’є Мішалон наголосив, що його компанія докладе всіх зусиль, щоб гарантувати повне задоволення потреб українських замовників.Нагадаємо, вже до кінця цього року Україна отримає перші чотири вертольоти від французької компанії. Три гелікоптери будуть виконувати завдання в підрозділах ДСНС, один ‑ в Національній гвардії.

Прихований текст


Аваков відвідав завод Airbus, де збирають вертольоти для МВС і ДСНС 01
Аваков відвідав завод Airbus, де збирають вертольоти для МВС і ДСНС 02
Аваков відвідав завод Airbus, де збирають вертольоти для МВС і ДСНС 03
Аваков відвідав завод Airbus, де збирають вертольоти для МВС і ДСНС 04
Аваков відвідав завод Airbus, де збирають вертольоти для МВС і ДСНС 05
Аваков відвідав завод Airbus, де збирають вертольоти для МВС і ДСНС 06

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Німеччина передала ДСНС спецобладнання на 200 тис. євро для ліквідації пожежі на складах під Ічнею.

Для ліквідації пожежі на складі боєприпасів на Чернігівщині Німеччина передала українським рятувальникам спеціальне обладнання, яке коштує 200 тис. євро.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення посольства Німеччини в Україні у Twitter.

Німеччина передала ДСНС спецобладнання на 200 тис. євро для ліквідації пожежі на складах під Ічнею 01

"Після виникнення пожежі на складі боєприпасів в Ічні (Чернігівська обл.) Німеччина негайно надала допомогу: передала ДСНС України 90 дихальних апаратів і 90 комплектів засобів індивідуального захисту вартістю 200 тис. євро для проведення протипожежних робіт та розчищення території", - йдеться в повідомленні.

Прихований текст

 

Німеччина передала ДСНС спецобладнання на 200 тис. євро для ліквідації пожежі на складах під Ічнею 02
Німеччина передала ДСНС спецобладнання на 200 тис. євро для ліквідації пожежі на складах під Ічнею 03

 

 

 

Німеччина передала ДСНС спецобладнання на 200 тис. євро для ліквідації пожежі на складах під Ічнею 04

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).
Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
×