Перейти до вмісту

Ви використовуєте розширення для блокування реклами. Будь ласка додайте наш сайт в виключення, цим Ви допоможете його розвитку!

service101

Одеська область

Краща відповідь

27 лютого 2017 року внаслідок тривалої хвороби пішов з життя люблячий син, чоловік і батько, вірний товариш і чуйна людина Михальченко Василь Анатолійович
 Василь Анатолійович народився в с.Коротино Черкаської області в січні 1966 року. Закінчивши у 1984 році Березівське професійно-технічне училище пов’язав своє життя з автомобільною справою і був справжнім професіоналом. Останні 17 років Василь Анатолійович прослужив в пожежно-рятувальному підрозділі, як старший водій він був гарним наставником для молоді, прикладом відданості служіння українському народові. Він був рішучим, ініціативним і наполегливим, міцно переносив всі труднощі служби і, здавалося, що для нього нема невирішальних питань. Товариші по службі цінували його доброту і людяність, старанність і працьовитість. Він вирізнявся своїми організаторськими та діловими рисами. За роки бездоганної служби неодноразово нагороджений грамотами, займав перші місця в конкурсах з швидкісного маневрування на пожежному автомобілі та в пожежно-прикладному спорті, у 2009 році став переможцем «Людина року Комінтернівщини» у номінації «Вартові порядку». 
Василь Анатолійович був вмілим і винахідливим майстром, власними руками втілив не один задум щодо покращення побуту в підрозділі та у професійному житті частини. Мав плани на майбутнє, які обірвала тяжка хвороба.. 
Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким у зв’язку із невиправною втратою. Сумуємо і пам’ятаємо.

 

 

58b6f0e653046_88.jpg

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

5939303e3d7fd_18921775_1561693427206691_

 

 

 

Колектив Головного управління висловлює співчуття з приводу смерті колеги

7 червня після важкої хвороби перестало битися серце Мостепаненко Олександра Сергійовича - підполковника служби цивільного захисту, начальника відділу організації пожежогасіння та роботи з об’єктовими підрозділами ГУ ДСНС України в Одеській області.

За 16 років роботи в службі порятунку він врятував не одне людське життя, попри усі труднощі, завжди залишався щирою та надійною людиною. Його життєвий шлях, його сміливість та мужність – зразок людської гідності, добропорядності та мудрості.

Колектив Головного управління ДСНС України в Одеській області висловлює глибоке співчуття рідним та близьким Олександра Мостепаненко з приводу тяжкої та непоправної втрати.

Світла пам'ять про нього назавжди залишиться в наших серцях.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Земля пухом...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).
Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
×