Перейти до вмісту

Ви використовуєте розширення для блокування реклами. Будь ласка додайте наш сайт в виключення, цим Ви допоможете його розвитку!

Александр

Якби реформу проводив я

Краща відповідь

Пофантазуємо?  ;)

Якби реформу проводили б ви - щоб ви зробили в першу чергу? Як би провели?

Припустімо що саме вам поставлена така задача і прав для проведення реформи безмежно.

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цікаво... Я якось і не думав  :5:

Що ж - пофантазуємо!  :Koshechka_08:

Поділитися повідомленням

Аякже! 

Почніть із своїх пропозицій. Я потім запрошу до форуму Анастасію Дєєву  :)

Поділитися повідомленням

Гість Stalker

Придумали вже до нас і вже нічого не змінити. Найблищим часом, коли уведуть волонтерів, пожежна охорона рухне. Можливо я і не правий, але у волонтерів пожежних я не вірю. Наша країна до цього ще не доросла. Якби у людей були гроші і вони могли гідно жити, то могли б вільний час присвячувати волонтерству пожежному...

Поділитися повідомленням

парни ну ведь реально все ведь работает в Европе по атестованым  . От нас каждый год ездят "наши керивники" перенимать опыт , а что получается?. изменений никаких. Трудно чтоли приехать в Польшу или Германию и на одной части "управе" посмотреть их работу?

Начиная с нуля, с приема дежурства , и до сдачи. Взять все документи по службе, нормативник , какие наряды, какие работы , какие проверки? перевести на украинский и вперед в европейскую пожарную охрану.  А волонтеров к нам привести годков так через пять.

Поділитися повідомленням

Реформу почати із меншим об"ємом звітних документів (звітуємось про не зрозуміло, що) затрачається дорогоцінний час на незрозумілу роботу.

Ввести електонне звітування, навіть при заступанні на чергування (книга служби).

Пожежники, добровольцями не можуть бути   так як це має бути добре підготовлений професіонал. Скоротити штати територіальних підрозділів, районних, міських відділів, секторів (начальників) ввести штатну посадову особу при поліції в кожному районі місті, яка буде виїжджати в складі слідчо-оперативної групи при здійсненні дізнанні під час пожеж.

Так як всі кричать, ідем в Європу і Аваков з професіональною заступницею каже "корумпована" пожежна інспекція скоротити її але обовязки покласти на новостворену державну страхову компанію, яка буде вести базу по кожному обєкті в районі, місті в загалом Україні та контролювати термін укладення договору цивільної відповідальності перед третіми особами.

При недостатності часу буду завершувати свою думку але скажу ще одне на теперішній час оплачувальну зарплату потрібно відділити від офіцерів, які поклали як мінімум 4 роки на навчання у ВНЗ ДСНС України від пожежних (не подумайте про скорочення зарплати пожежних, ні!).

Поділитися повідомленням

Аваков указал в декларации две фирмы на Кипре и в Италии

Яка там реформа! Про ситого і голодного пам'ятаєте?

Поділитися повідомленням

Яка там реформа! Про ситого і голодного пам'ятаєте?

Ваша думка по темі?

Поділитися повідомленням

Гість Stalker

Я б повернув би як було - пожежна охорона і війська ЦО.

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).
Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).