Перейти до вмісту

ПОЖЕЖНИЙ.UA

Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).

ПОЖАРНЫЙ.UA

Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
News Ticker
  • Форум пожежних і рятувальників України
  • Форум пожарных и спасателей Украины
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форумі - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
З російськими поштовими скриньками - видалення з форуму АВТОМАТИЧНО!
 
Дякую за розуміння!

День вшанування ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони

Календар
service101
   (0 відгуків)

Ця подія повторюється кожні назавжди років

Деталі події

download-mm.png Скачать видеоdownload-mm-settings.pngdownload-mm-close.png

 

Сталь загартовується при високій температурі – характер людини гартується у випробуваннях. Це древня аксіома. Не дарма ще здавна про людей, що зазнали всіляких випробувань, виявилися дуже спритними, мужніми, витривалими кажуть: «Пройшов вогонь, воду і мідні труби». Найбільшою мірою це твердження стосувалося пожежників, бо саме вони завжди мали справу і з вогнем, і з водою, і з мідними трубами.

Вони – хоробро йшли у вогонь, вони – спрямовували у розлючену стихію струмені води, їх – після вогненного двобою зустрічали мідними трубами – фанфарами: радісними у разі перемоги, та тужливими за тими, хто поклав своє життя.

 Відвагою і геройством уславилися пожежники. За це й полюбив їх народ. Чимало вони зазнали на своєму віку випробувань та завжди з честю з них виходили. Цим хлопцям і справді вогонь не страшний. Пожежний, рятувальник, вогнеборець, надзвичайник – як би їх не називали, вони, часом ціною власного життя, рятують життя інших.

 29 січня в Україні відзначають знаменну дату, свято всіх тих, хто вірою і правдою не одне десятиліття служив людям, захищаючи їх від вогненної стихії – День вшанування ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони.

 Шановні ветерани та пенсіонери пожежної охорони, від щирого серця дякуємо Вам, за самовіддану працю, професіоналізм, витримку, врятовані людські життя й матеріальні цінності і бажаємо всім Вам міцного здоров’я, життєвої наснаги, незборимої волі й стійкості духу, благополуччя, миру і добра!

 

51048593_349632325627842_299456188437338


Відгуки користувачів

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гість
×
×
  • Створити...