Перейти до вмісту
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форуму - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
 
Дякую за розуміння!

Правила

ПРАВИЛА ФОРУМУ

Перед реєстрацією Ви повинні прочитати правила нашого форуму, а сам факт реєстрації означає, що ви повністю погодилися з пунктами цих правил і зобов'язуєтеся їх виконувати. Незнання правил не звільняє від відповідальності за їх порушення, тому ми настійно рекомендуємо вам уважно їх вивчити.

 

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

1. Ці правила обов'язкові для виконання усіма користувачами. До порушників застосовуватимуться адекватні заходи. Вимогу модераторів і адміністрації форуму треба виконувати.

 

2. Форум в розділі «Оголошення» постмодерумий. Інформація, поміщена на форум, заздалегідь не видима і не редагується, але адміністрація залишає за собою право зробити це пізніше.

 

3. Усі повідомлення відбивають думки їх авторів і адміністрація ніякої відповідальності за них не несе. Повідомлення і теми, що порушують дані Правила, можуть бути видалені, переміщені або виправлені модераторами і адміністрацією форуму без повідомлення їх авторів. Адміністрація залишає за собою право видалити Ваш аккаунт і усі прояви вашої активності на форумі якщо Ви порушили ці правила більше 3-х разів, а також вносити корективи і поправки в правила форуму з повідомленням про це учасників.

 

4. Адреса електронної пошти, вказана Вами при реєстрації, має бути такою, що діє. Надалі на цю адресу Ви отримуватимете повідомлення форуму. За умовчанням вказана при реєстрації адреса вашої електронної пошти недоступна для перегляду іншими учасниками. Забороняється використання тимчасових поштових скриньок!

 

5. Адміністрація не несе відповідальності за зміст повідомлень користувачів і матеріали, розміщені на цьому ресурсі. Якщо Ви вважаєте, що який-небудь з матеріалів порушує Ваші права, зв'яжіться з адміністрацією.

 

 

ДОЗВОЛЕНО І ВІТАЄТЬСЯ

 

1. Створення нових тем (будьте уважні при виборі розділу, не створюйте дублі, користуйтеся пошуком).

 

2. Продовження обговорення в старих темах, якщо вони не були повністю розкриті.

 

3. Підтримка дискусії, обмін досвідом, надання цікавої інформації, корисних посилань.

 

4. Створення автором теми фінального сполучення з описом вирішення виниклої проблеми (у разі, якщо тема створювалася з метою отримати раду або допомогу інших учасників).

 

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ

 

1. Реєстрація ніків, схожих на існуючі, а також використання однакових аватарок. При надходженні до адміністрації форуму скарги від власника раніше зареєстрованого ніку або аватара, Ви будете повідомлені про це і зобов'язані підібрати собі інший нік або аватар. У разі незгоди адміністрація може це зробити самостійно в течії доби з відповідним повідомленням. Щоб подивитися вже наявні ніки, натисніть вверху сторінки форуму на слово " Користувачі".

 

2. Зневага стосовно національності, расової, релігійної і політичної приналежності, мат, зневага, особисті загрози по відношенню до учасників форуму або інших осіб.

 

3. Публікація матеріалів порнографічного змісту і посилань на них, їх пошук, викладання зображень, що містять порнографію, сцени жорстокості або будь-які інші зображення, що принижують або ображають інших користувачів.

 

4. СУВОРО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ обговорювати особисті характеристики користувачів і людей не зареєстрованих на цьому ресурсі. Викладати заклики до порушення правил, встановлених нормами законодавства в усіх сферах діяльності. Використання державної символіки, символів і знаків держави Україна в цілях дискримінації.

Прояв будь-яких форм сепаратизму.

 

5. Порушення Правил Google і співтовариства YouTube.

 

 

РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ

 

1. Перед початком дискусій ознайомиться з підрозділами форуму, їх тематикою, з існуючими в них темами і оглядами, у тому числі з тематики, що цікавить вас.

 

2. Перед тим, як поставити питання або створити тему, використайте пошук (графа пошуку знаходиться вгорі (в шапці форуму. Назва теми (топика) має бути короткою і інформативною. У своєму повідомленні постарайтеся детально і зрозуміло викласти суть питання.

 

 

3. Відповідаючи на питання, необхідно враховувати можливу різницю в досвіді, відповіді повинні даватися по суті поставленого питання і тільки у тому випадку, якщо Ви дійсно можете допомогти розв'язати виниклу проблему. Забороняється давати які-небудь поради без знань предмета, а також розміщувати свідомо неправдиву інформацію.

 

4. При написання сполучення з посиланням на сторонній ресурс, бажано викладати невелику інформацію по темі, а у кінці повідомлення активне посилання. Якщо інформація має великий об'єм, викладати необхідно назву статті і активне посилання.

 

Залишаємо за собою право розміщувати на форумі рекламну інформацію у вигляді банерів і рекламних оголошень без збитку для форум чан та для утримання форуму.

З питань розміщення рекламнмних оголошень звяжіться з Адміністратором форуму

 

ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ФОРУМУ

 

 

У разі порушення Правил форуму учасник буде блокований на якийсь час на розсуд адміністрації, або видаляється з форуму.

 

З повагою, Адміністрація.

Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).
Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).