Перейти до вмісту
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форумі - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
 
Дякую за розуміння!

Firemen-Supermen

Користувач
 • Публікацій

  1
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Репутація

0 Звичайний

Про Firemen-Supermen

 • Звання
  Перехожий
 • День народження 10.11.71

Інформація

 • Стать
  Чоловіча
 • Місто
  Киев

Відвідувачі профілю

Блок відвідувачів профілю вимкнений та не відображатиметься іншим користувачам

 1. "ТОВ «Центр пожежно-технічного аудиту» пропонує вам широкий спектр послуг щодо інспектування у сфері пожежної та техногенної безпеки. Довірте інспектування професіоналам та фахівцям своєї справи. «ЦЕНТР ПОЖЕЖНО-ТЕХНІЧНОГО АУДИТУ» ПРОПОНУЄ ВАМ НАСТУПНІ ПОСЛУГИ: Інспектування всіх видів систем протипожежного захисту (перевірка відповідності та прийняття до експлуатації систем протипожежного захисту у якості третьої сторони); Інспектування автоматизованих систем раннього виявлення загроз виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення; Інспектування протипожежних перешкод; Інспектування пожежної та техногенної безпеки новобудов та об’єктів, що експлуатуються; Аудит пожежної та техногенної безпеки проектних рішень та проектної документації на будівництво, перед проектних розробок, концепцій протипожежного та інженерного захисту об’єктів; Інспектування інших робіт протипожежного призначення, в тому числі підтримання експлуатаційної придатності (технічного обслуговування) систем протипожежного захисту; Інспектування організацій, що виконують роботи протипожежного призначення. Ми ладні запропонувати Вам комплексне інспектування об’єктів будь-якого призначення та складності. Фахівці нашої компанії допоможуть Вам визначити можливі ризики у сфері безпеки. Наша компанія першою на Україні отримала акредитацію у вищезазначеній сфері діяльності. Компетентність організації засвідчено Атестатом про акредитацію Національного агентства з акредитації України (далі — НААУ). Враховуючи що національна система акредитації України визнається національними органами з акредитації країн-членів ЄА (Європейської кооперації з акредитації, на підставі Угоди про асоційоване членство НААУ в ЄА від 23.11.2009), на сьогоднішній день «Центр пожежно-технічного аудиту» є Органом з інспектування, який офіційно визнано на європейському рівні. Це дає можливість виконувати якісне інспектування як для українських замовників та страховиків, так і для міжнародних та європейських інвесторів і страхових компаній."
Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).
Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
×