Перейти до вмісту
News Ticker
 • Форум пожежних і рятувальників України
 • Форум пожарных и спасателей Украины
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форумі - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
З російськими поштовими скриньками - видалення з форуму АВТОМАТИЧНО!
 
Дякую за розуміння!

Давид Альперович

Користувач
 • Публікацій

  2
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Репутація

0 Звичайний

Про Давид Альперович

 • Звання
  Перехожий

Інформація

 • Стать
  Чоловіча
 • Місто
  Київ

Відвідувачі профілю

Блок відвідувачів профілю вимкнений та не відображатиметься іншим користувачам

 1. Давид Альперович

  Шановний головний адміністратор! Може фейк і то шо пенсія, яку ви назвали "прийшла пенсія" ні на копійку не більша прийшла? Чи вже забули як ще з початку 2017 року Гройсман та Рева піарилися на збільшенні пенсій військовим з 01.01.18 ? Чи той піар на збільшенні також був фейком, чи він був реально на екранах? Ви не задумуєтесь чому народу (цивільним) пенсії з жовтня перерахували, а військовим пенсіонерам тільки обіцяють? То я вам скажу, тому що за терпляче бидло мають військових пенсіонерів, все життя терпіли, ще потерплять. Поки що фейком є обіцяний перерахунок пенсій з 1 січня 2018. Ото вже точно фейк.
 2. Ось вам подарунок від Гройсмана і Реви під ялинку! Збільшення грошового забезпечення військовослужбовцям відклали до 2019 року Кабмін відклав збільшення грошового забезпечення військовослужбовців до 2019 року. Фото: nbnews.com.ua Кабінет Міністрів відклав введення в дію постанови №704 від 30 серпня 2017 року, що передбачає збільшення грошового забезпечення військовослужбовців всіх силових структур до 1 січня 2019, замість раніше запланованого строку з 1 січня 2018 року. Відповідна постанова прийнята на засіданні Кабміну в середу, передають Українські Новини. У пояснювальній записці до документа сказано, що відповідно до закону про пенсійне забезпечення громадян, звільнених з військової служби, підвищення грошового забезпечення військовослужбовців тягне перерахунок пенсій. Водночас постанова Кабміну №704 не визначає умов й розміру перерахунку пенсій для звільнених військовослужбовців. За підрахунками Міністерства соціальної політики, для перерахунку пенсій для громадян, звільнених з військової служби, потрібно додатково передбачити в державному бюджеті на 2018 рік 35 млрд гривень. Проект документа розроблений з метою визначення комплексного підходу до підвищення грошового забезпечення для військовослужбовців з визначенням умов і порядку перерахунку пенсій.
×
×
 • Створити...