Перейти до вмісту
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форумі - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
 
Дякую за розуміння!

Давид Альперович

Користувач
 • Публікацій

  2
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Репутація

0 Звичайний

Про Давид Альперович

 • Звання
  Перехожий

Інформація

 • Стать
  Чоловіча
 • Місто
  Київ

Відвідувачі профілю

Блок відвідувачів профілю вимкнений та не відображатиметься іншим користувачам

 1. Давид Альперович

  Шановний головний адміністратор! Може фейк і то шо пенсія, яку ви назвали "прийшла пенсія" ні на копійку не більша прийшла? Чи вже забули як ще з початку 2017 року Гройсман та Рева піарилися на збільшенні пенсій військовим з 01.01.18 ? Чи той піар на збільшенні також був фейком, чи він був реально на екранах? Ви не задумуєтесь чому народу (цивільним) пенсії з жовтня перерахували, а військовим пенсіонерам тільки обіцяють? То я вам скажу, тому що за терпляче бидло мають військових пенсіонерів, все життя терпіли, ще потерплять. Поки що фейком є обіцяний перерахунок пенсій з 1 січня 2018. Ото вже точно фейк.
 2. Ось вам подарунок від Гройсмана і Реви під ялинку! Збільшення грошового забезпечення військовослужбовцям відклали до 2019 року Кабмін відклав збільшення грошового забезпечення військовослужбовців до 2019 року. Фото: nbnews.com.ua Кабінет Міністрів відклав введення в дію постанови №704 від 30 серпня 2017 року, що передбачає збільшення грошового забезпечення військовослужбовців всіх силових структур до 1 січня 2019, замість раніше запланованого строку з 1 січня 2018 року. Відповідна постанова прийнята на засіданні Кабміну в середу, передають Українські Новини. У пояснювальній записці до документа сказано, що відповідно до закону про пенсійне забезпечення громадян, звільнених з військової служби, підвищення грошового забезпечення військовослужбовців тягне перерахунок пенсій. Водночас постанова Кабміну №704 не визначає умов й розміру перерахунку пенсій для звільнених військовослужбовців. За підрахунками Міністерства соціальної політики, для перерахунку пенсій для громадян, звільнених з військової служби, потрібно додатково передбачити в державному бюджеті на 2018 рік 35 млрд гривень. Проект документа розроблений з метою визначення комплексного підходу до підвищення грошового забезпечення для військовослужбовців з визначенням умов і порядку перерахунку пенсій.
Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).
Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
×