Перейти до вмісту
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форуму - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
 
Дякую за розуміння!

Sr.G

Користувач
 • Публікацій

  2
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Репутація

0 Звичайний

Про Sr.G

 • Звання
  Перехожий
 • День народження 26.04.86

Інформація

 • Стать
  Чоловіча
 • Місто
  Суми

Відвідувачі профілю

Блок відвідувачів профілю вимкнений та не відображатиметься іншим користувачам

 1. Все це звісно, Великі Пафосні Слова, а утворити централізований банк нормативної документації ми не в змозі. Коли треба знайти "нормативку", куди писати... кого шукати??? Чи прийде інспектор, і після штрафів розкаже?
 2. Доброго дня! Допоможіть новачку: є приміщення з великою кількістю робочих кабінетів, де в кожному є різна кількість ПЕОМ (простіше кажучи комп'ютерів), також є приміщення де є серверна стійка з серверами. Де можна почитати про норми по кількості на приміщення, місця розташування, тип вогнегасників. Я так розумію що це приміщення з електричними приладами, тому для гасіння треба вуглекислотні вогнегасники? Чи можна використовувати порошкові? Всього 17 кабінетів + 2 коридори. В кабінетах від 1 до 7 ПЕОМ. Дякую за допомогу.
Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).
Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
×