Перейти до вмісту
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форумі - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
 
Дякую за розуміння!

47654olegg

Користувач
 • Публікацій

  4
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Переможець дня

  1
 • ЗАПРОШЕНО

  service101

47654olegg

47654olegg мав найпопулярніший контент!

Репутація

7 Звичайний

Про 47654olegg

 • Звання
  Перехожий
 • День народження 04.08.75

Інформація

 • Стать
  Чоловіча
 • Місто
  Киев

Відвідувачі профілю

40 переглядів профілю
 1. 47654olegg

  Я не працюю в системі ДСНС, тому точно сказати не зможу. Однак, з огляду на досвід - залежить від того, КОМУ він підпорядковується. Якщо ОДА (КМДА) - може перевірятись як у рамках загальнодержавної перевірки готовності теритиоріальних підсистем ЦЗ (відповідне розпорядження КМУ про затвердженні плану заходів на рік), так і за річними планами самої ОДА. Додатково, - за планами МОЗ, хоча там в основноиму медичні аспекти перевіряють.. Щодо переліку документів, ось, дивіться: [Прихований вміст] Наказ ДСНС України "Про затвердження Примірного переліку документів з питань цивільного захисту, що розробляються центральними і місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання"
 2. 47654olegg

  Розпорядження Кабміну про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту на 2019 рік Скачати
 3. ...Ну, с почином... Заседания не было, но проект есть, один из вопросов - пожсостояние высотных зданий....: ДКМУ План роботи ТЕБ та НС на 2019.pdf 1.09 MB Посилання 1 Посилання 2
 4. ..В раздел "Законодательство" не мешало бы подраздел "Разное" добавить... Например, протоколы заседания Госкомиссии ТЕБ и НС ни в какую папку не всунешь....
Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).
Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
×