Перейти до вмісту
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форуму - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
 
Дякую за розуміння!

_ROMAN_

Користувач
 • Публікацій

  2
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Репутація

0 Звичайний

Про _ROMAN_

 • Звання
  Перехожий
 • День народження 03.01.76

Інформація

 • Стать
  Чоловіча
 • Місто
  Кременчук

Відвідувачі профілю

204 перегляду профілю
 1. Косяк - це Ви про що? Об'єкти - трансформаторні підстанції, склад ЛЗР, насосні з перекачування ГР та ЛЗР.
 2. Шановні вогнеборці. Оскільки тема стосується перевірок, вирішив своє питання поставити саме тут. Отже, по суті. Щорічно комісія ДСНС проводить перевірку додержання суб'єктом господарювання вимог законодавства у сфері пожежної безпеки. Нехай це буде якийсь умовний суб'єкт, у якого на балансі кілька діючих будинків та споруд. Вони не обладнані системами пожежної сигналізації. Чому? Не знаю, можливо на момент будівництва чинними на той час нормативами цього не вимагалося. Напевне цього не знабють і інспектори ДСНС у складі комісії. Але. За результатами перевірки комісія складає припис, у якому вимагає обладнати діючі будинки та споруди системами пожежної сигналізації. На який пункт і якого документа вони посилаються не пишу. Навмисно. Питання до Вас наступне. Який документ чітко і зрозуміло вимагає обладнувати діючі об'єкти системами пожежної сигналізації? Дякую.
Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).
Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
×