Перейти до вмісту
News Ticker
 • Форум пожежних і рятувальників України
 • Форум пожарных и спасателей Украины
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форумі - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
З російськими поштовими скриньками - видалення з форуму АВТОМАТИЧНО!
 
Дякую за розуміння!

DEW

Користувач
 • Публікацій

  290
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Переможець дня

  23

DEW

DEW мав найпопулярніший контент!

Репутація

85 Звичайний

Про DEW

 • Звання
  Спеціаліст
 • День народження 14.06.61

Контакти

 • Сайт
  відсутній
 • Skype
  відсутній

Інформація

 • Стать
  Чоловіча
 • Місто
  Украина

Відвідувачі профілю

478 переглядів профілю
 1. DEW

  Прочитайте попереднє повідомлення (#215), а тепер повідомлення по посиланню і скажіть, чи не знущається наш уряд над своїм народом? [Прихований вміст]
 2. Львів отримав. Причому відразу і доплату, і нову пенсію. Але хлопці тут же все пробухали. Я насилу розібрав, що вони говорять. Їду у Львів. Пацанів рятувати.
 3. То вже буде за чотири місяці.
 4. Перерахунок прийшов таки за три місяці.
 5. Сьогодні з'ясувалось, що не всім. Тільки еліті.
 6. Детальніше нема куди. Прийшли на картку гроші.
 7. Хто може роз'яснити, бо у нас дискусія виникла? Вчорашнє перерахування пенсій включає в себе березень чи тільки січень-лютий?
 8. DEW

  Саша, вибач, я тормоз. Вітаю тебе з Днем народження! Здоров'я тобі і твоїй родині, щастя і радощів у домівку, натхнення і творчості для душі. А також бажаю тобі підвищення пенсійного забезпечення до непристойного розміру! ПС. Не забувай надягати каску, коли з дому виходиш, нехай всі бачать, еліта по вулицях ходить.
 9. Дуже корисні публікації service101. Дякую. Тепер у мене є питання до тих, хто розбирається. Просто хочу до правди дійти. Нещодавно мені один приятель сказав, що він уже на пенсії (йому 56 років) і що у нього пенсія 5200. Мені відомо, що він служив солдатом в Афганістані, більше ніяких пільг у нього немає. Калікою він теж не виглядить - бухає, як кінь, я його перепити не зміг, хоча готувався по рекомендаціях інтернета два дні. Знаю, що він мені бреше, але не знаю чим крити. По морді дать теж не можу, бо це не аргумент. Якщо ви мені нічого не підкажете, я звернусь до юриста, але на чисту воду його виведу.
 10. То це треба в кадрах і бухгалтерії все уточнювати. А вони можуть перелякатись, за якої причини цікавлюсь.
 11. Шановний service101, Ви постійно, систематично подаєте посилки на документи, які, звичайно, мають певну вагу, я б, навіть, сказав, ВИРІШАЛЬНУ ВАГУ у вирішенні долі українського народу, який веде непримиренну боротьбу з кричушою несправедливістю влади. Але! Жодного разу я не читав Вашої особистої думки. Ви є автором цього Форуму. Головний адміністратор. Вам і бразди до рук! Ворушіть це гніздо. Що ж Ви так у тінь впадаєте? Хто тут писать буде свої думки, коли Сам Головний не пише, а тільки констатує факти? Тисну Вам руку!
 12. Не зрозумів. А до чого ця Постанова? Там жодного слова про ДСНС. Ми нібито не існуємо. То ми в МВС, то в МНС, потім МО, потім знову МНС, після цього якесь ДСНС, яким хто тільки не керував, але тільки не професіонал справи. Зверніть увагу - ніхто зі співробітників пожежної охорони не керував і не керує танковими, військово-інженерними, загальновійськовими та іншими військовими підрозділами. То чому ж тоді нами керують хто завгодно? Невже ми є тією службою, якою керувати може будь-хто, аби мав погони? Проаналізуйте керівництво ГУ (У) ДСНС у гарнізонах. І ви будете здивовані, скільки там "лівих", а не наших. Навіщо ми навчалися в спеціалізованих навчальних закладах? Навіщо ми прагнули підвищити свій професіональний рівень? Навіщо ми захищаємо дисертації, що пов'язані з нашою основною діяльністю? Коли будь-хто може просто прийти і сказати: "Із сьогоднішнього дня Я буду вирішувати питання, які пов'язані з вашою службою. Тому що Я є універсалом, а ТИ - ніхто. Тому що я закінчив вищий навчальний заклад Міністерства оборони, а ти закінчив заклад, який кому тільки не штовхали - і МВС, і МО, і МНС... Короче!!! Упав-віджався!!!
 13. Судді, прокурори та інша юридична ....братія отримують зарплати в 40-50 разів більше співробітників ДСНС, тому що умови роботи/служби катастрофічно відрізняються між ними: сидіти у теплому кабінеті - це випробування нелюдське, а діяти в умовах високих температур у придбаному за особисті кошти спеціальному одязі і спорядженні - це, як курорт, манна, щастя неземне. Виправдовування таких зарплат, як і аналогічних пенсій, зводиться до висновку: так вони хабарі брати не будуть. Ви що, йопнулись??!! Чого це вони не будуть брати, у них що, руки хворі? Підвищення зарплат і пенсій цим категоріям здійснюється миттєво, без обговорення, без узгодження, як постріл, а наш брат роками обиває пороги, вимагає, травмується, гине, а віз і досі там. Нема кому за нас турбуватися. Більше того, на сьогоднішній день відбувається зрівняння зарплат і пенсій. Скоро сержант буде мати грошове утримання трохи нижче утримання полковника. Де таке ще можна побачити - сьогодні прапорщик, виходячи на пенсію, має розмір пенсії підполковника, який звільнився 10 років тому? Зате депутати, яких взагалі не можна віднести до жодної категорії працездатного населення, отримує зарплати, пільги і недоторканість. 3,14здєц!!! Сидить, куняє, спить, у танчики грається, потім літом зривається і їде на відпочинок на Канари. Втомився - жах! А його діти вчаться в Лондоні. А дружина має півміста нерухомості. А теща 20 автозаправок. Брати-сестри можуть навіть і не знати, що вони є володарями 3-х готелів. Тяжка робота депутата! Саме цікаве у цій ситуації є те, що жоден з них ще не імігрував за кордон посудомойкою або прибиральником. Але вони скрупульозно ведуть статистику від'їзду наших співвітчизників з України. У мене один знайомий виїхав на постійне місце проживання у закордонну країну і служить там в армії по контракту. На Україні війна, а він охороняє кордони і безпеку закордонної держави! Чого так? Як ви думаєте? Слава Україні! ))
 14. Хитрожопий наказ. Все це лушпиння при нарахуванні пенсії не враховується. Це тільки сьогоднішній день і до пенсійної перспективи ніякого відношення не має, про соціальний захист піклуватися нема кому.
 15. DEW

  Чуть не захлинувся!
×
×
 • Створити...