Перейти до вмісту
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форуму - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
 
Дякую за розуміння!

FIRELF

Користувач
 • Публікацій

  1
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Репутація

2 Звичайний

Про FIRELF

 • Звання
  Перехожий
 • День народження 22.09.83

Контакти

 • Skype
  firelf983

Інформація

 • Стать
  Чоловіча
 • Місто
  Полонне

Відвідувачі профілю

231 перегляд профілю
 1. Після прийняття нового пенсійного законодавства стало цікаво що таке "Страховий стаж" і як багато його в мене:)). З постійними "реформами" у нашій службі впевненим у завтрашньому дні бути не можу, можуть звільнити абож і "піти за власним бажанням", загалом в такому випадку на нашу пенсію розраховувати незможу і доведеться рахувати свій страховий стаж щоб оформляти пенсію. В іншому разі, якщо людина не матиме мінімум 35 років страхового стажу для неї оформляється соціальна допомога. Так як ми отримували електронні ключі для оформлення декларацій то дізнатись свій Страховий стаж виявилось надзвичайно просто - зайшов на сайт Пенсійного фонду України і там з допомогою електронного ключа увійшов у свій кабінет. Після чого, у кабінеті є вкладка "Мій страховий стаж", і тут я був "шокований", працюю в нашій службі на офіцерській посаді з 2006 року а Страхового стажу нараховано лише 1 рік і 5місяців! Тобто, майже 10 років роботи мені незараховано, наскільки я розумію то це через те, що з нашої зарплати не відраховували кошти до пенсійного фонду, але як так? Срершу держава дає можливість не сплачувати пенсійні внески а потім я, чи будь хто інший з нашої структури чи бувшої міліції (там теж багато хто звільнявся не дочекавшись пенсії), за це буде розплачуватись???? Мене цікавить Ваша думка по цьому питанню, може я помиляюсь чи щось не так зрозумів - підскажіть! Страховий стаж - це період протягом якого особа підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. (стаття 24 Закону «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»)
Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).
Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
×