Перейти до вмісту
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форуму - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
 
Дякую за розуміння!

Александр Юрченко

Реальний користувач
 • Публікацій

  3
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Репутація

1 Звичайний

Про Александр Юрченко

 • Звання
  Перехожий

Контакти

 • Сайт
  http://www.s-status.com.ua/

Інформація

 • Стать
  Чоловіча
 • Місто
  Київ
 • Інтереси
  АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНЕ ТА ПОЖЕЖНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ РОБОТИ В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ.

Відвідувачі профілю

315 переглядів профілю
 1. Александр Юрченко

  Шолом захисний для пожежнихFire 03 (PAB Хорватія) Шолом пожежний Fire 03 виготовлений зі спеціального термо і ударостійкого полімеру. Витримує температуру 250°C протягом не менше 15 хв (вимоги до шоломів для пожежних відповідно EN 443). Шолом Fire 03 обладнаний інтегрованою системою, що дозволяє змінювати розмір від 52 до 62 см. Зручна система кріплення шолома на голові, забезпечує його комфортне носіння. Забрало шолома закриває обличчя при одягненій панорамній масці дихального апарату. Забирається забрало всередину шолома. Має захист від подряпин. Пелерина - шкіряна, товщиною 3 мм, при потребі відстібається. Шолом обладнаний підборідним ременем з швидкознімним кнопковим замком. Шолом забезпечений двома смугами (світлонакопичувальна і світловідбиваюча) для видимості пожежного в темний час доби. Вага шолому 1300 гр. Шолом пожежний Fire 03 доступний в кольорах: червоний, жовтий, білий, помаранчевий, салатовий, з люмінофорним покриттям (дорожче на 20%). Продукція поставляється з індивідуальним паспортом. Кожен шолом забезпечується індивідуальним чохлом для зберігання. Ціна - 4000грн. Шолом захисний для пожежнихFire HT04 (PAB Хорватія) Шолом захисний термостійкий для пожежних Fire НТ 04 (PAB Хорватія) Шолом пожежний Fire 04 виготовлений зі спеціального полімеру, якому властиві мала вага і висока температурна стійкість. Шолом Fire 04 витримує температуру 10000°C протягом 10 секунд і має вагу 1100 г. Шолом Fire 04 сертифікований відповідно вимог EN 443:2008 і витримує температуру 250°C і тепловий потік 14 кВт/м2 протягом 30 хвилин. Шолом Fire 04 обладнаний інтегрованою системою, що дозволяє змінювати розмір від 52 до 62 см. Зручна система кріплення шолома на голові, забезпечує його комфортне носіння. Забрало шолома закриває обличчя при одягненій панорамній масці дихального апарату. Забирається забрало всередину шолома. Має захист від подряпин. Пелерина із матеріалу NOMEX з тепловідвиваючим покриттям, при потребі відстібається. Шолом обладнаний підборідним ременем з швидкознімним кнопковим замком. Шолом забезпечений кріпленням для під’єднання маски дихального апарата і світловідбиваючими смугами для видимості пожежного в темний час доби. За бажанням замовника (опція), шолом може забезпечуватись кріпленням для ліхтаря і самим ліхтарем. Шолом пожежний Fire 04 доступний в кольорах: червоний, жовтий, білий, синій, помаранчевий, салатовий, люмінофор. Кожен шолом забезпечується індивідуальним чохлом для зберігання і паспортом. Ціна - 5600,00грн
 2. Александр Юрченко

  Доброго дня! Прошу вибачення за тимчасові незручності. Інформація про товари з фотографіями та технічним описом скоро з'явиться! Поки що, пропоную переглянути оголошення з продажу аварійно-рятувального та пожежного обладнання на нашій сторінці в Facebook: [Прихований вміст] Дякую за зацікавленість
Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).
Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
×