Перейти до вмісту
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форуму - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
 
Дякую за розуміння!

Сергей Щасливий 101

Користувач
 • Публікацій

  1
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Репутація

2 Звичайний

Про Сергей Щасливий 101

 • Звання
  Перехожий
 • День народження 07.01.90

Інформація

 • Стать
  Чоловіча
 • Місто
  Київ
 1. Сергей Щасливий 101

  Реформу почати із меншим об"ємом звітних документів (звітуємось про не зрозуміло, що) затрачається дорогоцінний час на незрозумілу роботу. Ввести електонне звітування, навіть при заступанні на чергування (книга служби). Пожежники, добровольцями не можуть бути так як це має бути добре підготовлений професіонал. Скоротити штати територіальних підрозділів, районних, міських відділів, секторів (начальників) ввести штатну посадову особу при поліції в кожному районі місті, яка буде виїжджати в складі слідчо-оперативної групи при здійсненні дізнанні під час пожеж. Так як всі кричать, ідем в Європу і Аваков з професіональною заступницею каже "корумпована" пожежна інспекція скоротити її але обовязки покласти на новостворену державну страхову компанію, яка буде вести базу по кожному обєкті в районі, місті в загалом Україні та контролювати термін укладення договору цивільної відповідальності перед третіми особами. При недостатності часу буду завершувати свою думку але скажу ще одне на теперішній час оплачувальну зарплату потрібно відділити від офіцерів, які поклали як мінімум 4 роки на навчання у ВНЗ ДСНС України від пожежних (не подумайте про скорочення зарплати пожежних, ні!).
Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).
Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
×