Перейти до вмісту
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форумі - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
 
Дякую за розуміння!

Vladimir Lawyer

Користувач
 • Публікацій

  7
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Репутація

1 Звичайний

Про Vladimir Lawyer

 • Звання
  Перехожий
 • День народження 30.06.88

Інформація

 • Стать
  Чоловіча
 • Місто
  Київ
 1. Vladimir Lawyer

  А що Гугл каже? Гугл або дає посилання на російські компанії, або на Черкаси)
 2. Vladimir Lawyer

  Інструкція ТИЦЬ ТИЦЬ Дякую. Цього виробника я знайшов. Я думав ще хтось продає, щоб порівняти ціни.
 3. Vladimir Lawyer

  Наприклад, КТП-1 але можуть бути і інші.
 4. Vladimir Lawyer

  Театральна димовуха не підходить? У тому і справа, що потрібен саме імітатор, інакше ліцензію не дадуть
 5. Vladimir Lawyer

  Чого нема, того нема... Про "дим" можна поцікавитись в театрах/цирках/нічних клубах (розважальних закладах). Як би не вимоги законодавства мені пачки цигарок вистачило б і для тепла і для диму
 6. Vladimir Lawyer

  Здрастуйте шановні форумчани! Підкажіть, будь ласка, де і у кого можна придбати імітатори тепла і диму. Можна б/у. Головне, щоб були наявні технічні документи на це обладнання (тех. паспорт, інструкція тощо). Прошу писати на адресу: lexjus@ukr.net Або дзвонити за номером: 067 457 45 47
Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).
Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
×