Перейти до вмісту
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форумі - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
 
Дякую за розуміння!

Светлана Михайленко

Користувач
 • Публікацій

  1
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Репутація

1 Звичайний

Про Светлана Михайленко

 • Звання
  Перехожий

Інформація

 • Стать
  Жіноча
 • Місто
  Дніпро

Відвідувачі профілю

198 переглядів профілю
 1. Светлана Михайленко

  Підвищення заробітної плати працівникам ДСНС На жаль, дана служба не є такою популярною, як працівники поліції, вичтелі чи лікарі. Їх не так багато, щоб на підвищенні зар.плат для пожежних можна було піаритися на передвиборчій кампанії. Але останній місяць літа показав, наскільки необхідна в масштабах країни дана служба. Чого тільки варте загорання лісів у м. Павлоград Дніпропетровської обл. чи складу в м. Дніпро, коли під загрозою опинилися і житлові будинки. А загорання торфяників у м. Київ пам'ятає вся країна. Тільки завдяки відвазі і самовідданості звичайних пожежних вдалося уникнути величезних трагедій. Багато молоді не хочуть продовжувати контракт з ДСНС через низьку заробітню плату. Часто доводиться виходити в "резерв" (працювати зміну через зміну безкоштовно). А на 5 тис. грн. дуже важко утримувати сім'ю навіть з однією дитиною, винаймати житло, достойно жити. Так як дані працівники є держслужбовцями, відповідно, займатися своїм, навіть маленьким бізнесом, їм не дозволено. Тому прошу розглянути питання підвищення заробітних плат для працівників ДСНС хоча б до рівня поліції. Адже їх робота не менш шкідлива та небезпечна. [Прихований вміст] Давайте пiдписувати i розповсюджувати петицiю.
Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).
Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
×