Перейти до вмісту

ПОЖЕЖНИЙ.UA

Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).

ПОЖАРНЫЙ.UA

Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
News Ticker
  • Форум пожежних і рятувальників України
  • Форум пожарных и спасателей Украины
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форумі - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
З російськими поштовими скриньками - видалення з форуму АВТОМАТИЧНО!
 
Дякую за розуміння!
 
ПС. Зараз є невелика проблема з реєстрацією. Після підтвердження Вашої поштової скриньки - підтверджує ще адмін в "ручному режимі". 
BratkaBezPyatky

Персональні та офіцерські інструменти

Краща відповідь

2. Personal Firefighter Tools та Offiser Type Tools: так звані персональні та офіцерські інструменти (так називають інструменти невеликого розміру, маленькі сокири, найменщі Ґаллігани). Ці штуки пожежні та офіцери купляют собі самостійно за бажанням.

Fire Hooks Unlimited Hammermaxx Tool 14 в 1: Вага 7.5 фунтів, довжина 26 дюймів (відповідно 3.5 кг та 66 см) Цей інструмент дозволяє відкривати та закривати повітряні та газові балони,  відкривати та закривати пожежні гідранти, вскривати лобове скло автомобіля, розбирати різноманітні конструкції. Кут згину цвяхосмика дозволяє при відкритті дверей оперувати інструментом як від себе, так і на себе, що робить його зручнійшим ніж Ґелліган

Akron Trooper Bar Multi-Purpose 26" Utility Tool: Вага 8 ½ фунтів, довжина 26 дюймів (відповідно 3.8 кг та 66 см) Виготовлений з легованої термічно обробленої сталі та покритий цинком. Позиціонується, як зручний інструмент для руйнування конструкцій (дверей, вікон та перегородок).

Fire Hooks Unlimited Lil'-Pro-Bar, 12" Length: Вага 2 фунти, довжина 12 дюймів (900 грам та 30 см) Що тут сказати? Міні-Ґалліган:D

FireHooks Unlimited Hammermaxx.png

Akron Trooper Bar Multi-Purpose 26" Utility Tool.png

Fire Hooks Unlimited Lil'-Pro-Bar, 12" Length.png

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гість
Відповісти в тему...

×   Ви вставили відформатований вміст.   Видалити форматування

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній вміст був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете безпосередньо вставити зображення. Завантажте або вставте зображення з URL-адреси.


  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

×
×
  • Створити...