Перейти до вмісту
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форуму - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
 
Дякую за розуміння!
service101

Статистика загибелі на водоймах

Краща відповідь

 Із початку 2017 року на водоймах України загинуло понад 1 тисячу осіб, серед них 92 дитини, - ДСНС

утопление

Від початку 2017 року на водоймах в Україні загинули 1050 осіб, серед яких 92 дитини.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба ДСНС.

"Зі зниженням температурних показників поменшало також і випадків загибелі громадян на водоймах. Проте це не привід втрачати пильність і нехтувати правилами безпечної поведінки. Адже, як зазначають рятувальники, саме легковажне ставлення стає найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді. Зокрема, в осінній період жертвами водяної стихії найчастіше стають рибалки, які не зважають на оголошення штормових попереджень і виходять на риболовлю у вітер на човнах", - сказано в повідомленні.

Так, 4 листопада на ставку с. Карбівка Гайсинського району Вінницької області під час риболовлі перевернувся човен з трьома рибалками. Як наслідок - всі троє чоловіків загинули.

Крім того, в Дарницькому районі столиці на р. Дніпро рятувальники підняли з води тіло невідомого чоловіка віком приблизно 40-45 років.

Водночас на Київщині тривають пошуки чоловіка, який не виходить на зв'язок з 30 жовтня і, за словами родичів, ймовірно потонув під час риболовлі на р. Тетерів.

"Загалом, з початку року на водоймах країни вже потонуло 1050 людей, з яких 92 дитини. При цьому врятовано 679 людей, серед них 144 дитини", - зазначили у відомстві.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спокійна зима: рятувальники констатували відсутність летальних випадків на водоймах столиці

censor_news_big3.jpg

За даними ДСНС, це найспокійніша зима за останні 9 років.

З початку 2018 року в Києві не зафіксовано жодної смерті на водоймі, передає Цензор.НЕТ. Про це повідомив начальник частини спеціальних рятувальних робіт на воді в Києві Юрій Білецький, пише 44.ua.

"На щастя, з початку 2018 року в Києві не було потопельників. Ми постійно проводимо рейди по льоду в різних районах міста і звертаємо увагу на тонкий і небезпечний лід. Я не пам'ятаю такої спокійної зими, напевно, з 2009 року. Приємно, зокрема, коли рибалки повертаються додому живими", - повідомив Юрій Білецький.

Раніше киян закликали не виходити на лід озера Тельбин навіть у сильний мороз через ризик провалитися.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Від початку березня на водоймах України загинуло 25 осіб, від початку року - 101 людина, - ДСНС

censor_news_big3.jpg

Від початку року на водоймах України вже загинула 101 людина, з яких 6 дітей.

Як передає  Цензор.НЕТ,  про це йдеться в повідомленні  прес-центру  ДСНС України.

"Проте невтішна статистика не лякає відчайдухів. Прихильники зимової риболовлі досі виходять на кригу, навіть незважаючи на те, що завершується перший місяць весни. Так, від початку року на водоймах країни вже загинула 101 людина, з яких 6 дітей", - повідомляє прес-служба відомства і додає, що 25 людей загинули лише від початку поточного місяця.

У ДСНС зазначають, що превентивні заходи на водоймах щодня проводяться рятувальниками по всій країні, однак найбільш дієвий спосіб уберегтися від небезпеки - це власна обачність кожного українця.

"Шановні громадяни! З метою попередження нещасних випадків на водоймах країни в період інтенсивного руйнування льодового покриву, фахівці Служби порятунку закликають усіх не виходити на кригу та не ризикувати життям заради кількох рибин", - закликають у ДСНС України.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

За тиждень на водних об'єктах загинули 35 осіб, на пожежах - 14, - ДСНС

censor_news_big3.jpg

З початку тижня (з 21.05 по 27.05) зареєстровано 1916 надзвичайних подій. Завдяки вжитим заходам врятовано 51 особу.

Як інформує  Цензор.НЕТ,  про це повідомляє  прес-служба  ДСНС.

За даними ДСНС за тиждень ліквідовано 1480 пожеж, врятовано на пожежах 45 осіб і не допущено знищення вогнем 430 будинків і 48 од. техніки. На пожежах загинуло 14 людей, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 4 млн 987 тис. грн.

Крім того, повідомляється, що протягом тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 260 виїздів, в ході яких виявлено, вилучено та знищено 1049 вибухонебезпечних предметів часів минулих воєн.

Протягом тижня на водних об'єктах загинули 35 осіб.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Від початку літа на водоймах України загинула 81 особа, з початку року - 399, - ДСНС

censor_news_big3.jpg

З настанням спекотної погоди збільшується і кількість трагічних випадків на водоймах.

Як інформує  Цензор.НЕТ , про це йдеться в повідомленн і прес-служби ДСНС. 

З початку літа на водоймах вже загинула 81 людина, серед яких 6 - діти.

За даними відомства, найпоширенішою причиною нещасних випадків є саме недотримання правил безпечної поведінки на водоймах, зокрема, купання в не обладнаних для цього місцях, купання у нетверезому стані, а також відсутність нагляду за дітьми, які нерідко відвідують водойми без супроводу дорослих.

Зазначається, що рятувальники постійно патрулюють місця масового відпочинку людей на водоймах та щодня проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу з громадянами і нагадують правила безпечної поведінки під час купання.

Всього з початку року на водоймах країни вже загинули 399 людей (серед яких 35 дітей), що на 128 випадків більше, ніж за аналогічний період минулого року (271 осіб в 2017-м). Однак було врятовано 241 особу, серед яких 20 дітей.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

За тиждень на водних об'єктах загинуло 53 людини, на пожежах - 16, - ДСНС

censor_news_big3.jpg

Від початку тижня (з 11.06 по 17.06) зареєстровано 2270 надзвичайних подій. Завдяки вжитим заходам врятовано 53 людини.

Як інформує  Цензор.НЕТ , про це повідомляє  прес-служба  ДСНС.

Так, за даними відомства, упродовж тижня було ліквідовано 1843 пожежі, врятовано на пожежах 41 особу і не допущено знищення вогнем 397 будинків та 28 од. техніки. На пожежах загинуло 16 осіб, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 4 млн 22 тис. грн.

Упродовж тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 255 виїздів, під час яких виявлено, вилучено та знищено 1088 вибухонебезпечних предметів часів минулих воєн.

Протягом тижня на водних об'єктах загинуло 53 людини.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22.06.18 12:04

 Від початку червня на водоймах України загинуло 135 осіб, від початку року - 455, - ДСНС

censor_news_big3.jpg

Лише від початку червня на водоймах країни загинуло 135 українців. Цей показник значно перевищує минулорічні червневі показники.

Як інформує  Цензор.НЕТ , про це повідомляє  прес-служба  ДСНС.

У ДСНС зазначили, що найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є саме недотримання правил безпечної поведінки громадянами: купання в необладнаних для цього місцях і купання в нетверезому стані.

"Загалом від початку року на водоймах країни вже потонули 455 осіб, з яких 44 дитини. При цьому врятовано 265 осіб, зокрема 26 дітей", - йдеться в повідомленні.

Також у відомстві зазначили, що фахівці Служби порятунку патрулюють місця відпочинку біля води, а також щодня проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу з громадянами щодо дотримання правил безпечної поведінки під час відпочинку.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
25.06.18 09:50

За тиждень на водних об'єктах загинуло 39 осіб, на пожежах - 10, - ДСНС

censor_news_big3.jpg

Протягом минулого тижня (з 18.06 по 24.06) на пожежах в Україні загинуло 10 людей, на водних об'єктах - 39.

Як інформує  Цензор.НЕТ , про це повідомляє  прес-служба  ДСНС.

Так, за даними відомства, протягом тижня виникла 1 надзвичайна ситуація.

З початку тижня зареєстровано 2 тис. 535 надзвичайних подій. Унаслідок вжитих заходів врятовано 111 осіб.

"Ліквідовано 2 тис. 47 пожеж, врятовано на пожежах 59 осіб і не допущено знищення вогнем 440 будинків і 38 од. техніки. На пожежах загинуло 10 людей, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 7 млн 599 тис. грн", - сказано в повідомленні.

Також повідомляється, що протягом тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 347 виїздів, в ході яких виявлено, вилучено та знищено 1 тис. 782 вибухонебезпечних предмета часів минулих воєн.

Водночас, за даними рятувальників, протягом тижня на водних об'єктах загинуло 39 осіб.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Упродовж червня на водоймах України загинуло понад 170 людей, 20 із них - діти, - ДСНС

censor_news_big3.jpg

Майже півтисячі громадян потонули у водоймах країни з початку року. Тільки з початку червня кількість загиблих становить понад 170 людей.

Як інформує  Цензор.НЕТ , про це йдеться в повідомленні  прес-служби ДСНС. 

За даними відомства, найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є саме недотримання громадянами правил безпечної поведінки.

"З початку купального сезону, в Запорізькій і Миколаївській областях рятувальники масово виловлюють з акваторії Чорного та Азовського морів відпочивальників, яких відносить від берега на надувних матрацах. Щодня фіксується до десяти подібних випадків. Громадяни не враховують штормові попередження і користуються плавзасобами за сильних поривів вітру. як наслідок - втрата управління", - сказано в повідомленні.

Крім того, в ДСНС відзначили, що в розпал літніх канікул збільшується також кількість загиблих і серед дітей: "Діти ідуть на місцеві ставки і копанки без супроводу дорослих, часто навіть не вміючи плавати. Так, у червні вода вже забрала понад 20 маленьких життів. ще вісім дітей вдалося врятувати".

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Від початку року на водоймах України загинуло 500 осіб, - ДСНС

censor_news_big3.jpg

Від початку 2018 року на водоймах країни загинуло близько 500 осіб, водночас від початку червня загинуло понад 170 людей.

Про це йдеться в повідомленні  Державної служби з надзвичайних ситуацій , передає  Цензор.НЕТ. 

"Майже півтисячі громадян потонули у водоймах країни з початку року. Тільки з початку червня кількість загиблих становить понад 170 людей. Однак навіть така статистика не лякає людей, які нехтують застереженнями співробітників Служби порятунку", - йдеться в ньому.

Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є саме недотримання громадянами правил безпечної поведінки.

Так, з початком купального сезону в Запорізькій і Миколаївській областях рятувальники масово виловлюють з акваторії Чорного та Азовського морів відпочивальників, яких відносить від берега на надувних матрацах, щодня фіксується до десяти подібних випадків.

"Громадяни не враховують штормові попередження і користуються плавзасобами під час сильних поривів вітру. Як наслідок - втрата керування і дзвінок на "101". У розпал літніх канікул збільшується також кількість загиблих і серед дітей. Діти вирушають на місцеві ставки без супроводу дорослих, часто навіть не вміючи плавати. Так, у червні вода вже забрала понад 20 маленьких життів. Ще вісім дітей вдалося врятувати. Крім того, важливо пам'ятати, що відпочинок біля водойм та вживання алкогольних напоїв - речі несумісні", - йдеться в повідомленні.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 За тиждень на водних об'єктах загинуло 43 людини, на пожежах - 11, - ДСНС

censor_news_big3.jpg

Протягом минулого тижня, з 25.06 по 01.07, у пожежах в Україні загинуло 11 людей, у водоймах - 43 особи.

Як інформує  Цензор.НЕТ , про це йдеться в повідомле нні  прес-служби  ДСНС.

З початку тижня зареєстровано 1 тис. 804 надзвичайні події. Унаслідок вжитих рятувальниками заходів врятовано 44 людини.

"Ліквідовано 1 тис. 342 пожежі, врятовано на пожежах 20 осіб і не допущено знищення вогнем 359 будинків і 27 од. техніки. На пожежах загинуло 11 осіб, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 4 млн. 124 тис. грн", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що протягом тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 154 виїзди, під час яких було виявлено, вилучено та знищено 605 вибухонебезпечних предметів часів минулих воєн.

Протягом тижня на водних об'єктах загинуло 43 особи.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 За минулу добу на водних об'єктах України загинуло 10 громадян, 5 з них - діти, - ДСНС

censor_news_big3.jpg

Упродовж минулої доби вода забрала життя 10 громадян, п'ятеро з яких - діти.

 Як інформує  Цензор.НЕТ , про це повідомляє прес-служба  ДСНС .

"Останнім часом спостерігається істотне зменшення показників смертності на пожежах у побуті. З початку липня зафіксовано усього 11 випадків. Проте зовсім інша ситуація із кількістю загиблих громадян на водних об'єктах країни. Так, лише впродовж минулої доби вода забрала життя 10 громадян, з яких п'ятеро — діти", - сказано в повідомленні.

Зокрема на Київщині, на озері в с. Лосятин Васильківського району, потонув хлопчик 2010 року народження. Цього ж дня в сусідньому Броварському районі під час купання загинув 16-річний юнак.

Тіла ще трьох підлітків 2006 років народження було піднято на поверхню рятувальниками в Запорізькій, Чернівецькій областях та на Дніпропетровщині.

Смертельні випадки були зафіксовані також у Полтавській, Донецькій, Миколаївській, Чернігівській та в Тернопільській областях.

"Здебільшого, гинули громадяни через порушення правил безпеки під час риболовлі та купання в стані алкогольного сп'яніння", - зазначили в ДСНС..

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 За добу в Києві дістали з водойм тіла 2 потонулих, - ДСНС

censor_news_big3.jpg

13 липня в Києві водолази аварійно-рятувального загону спеціального призначення ДСНС дістали тіла 2 потонулих зі столичних водойм.

Про це інформує  Цензор.НЕТ  із посиланням на  прес-службу  ДСНС.

Перший виклик до Служби порятунку "101" надійшов о 13:24 про те, що на річці Дніпро, біля Оболонської набережної, виявлено тіло людини. На момент прибуття до місця виклику рятувальники встановили, що на відстані 2 м від берега на поверхні води перебуває тіло чоловіка.

Наступне повідомлення до рятувальників надійшло о 14:26, про те, що в річці Десенка, біля парку Дружби народів, що у Деснянському районі столиці, виявлено тіло людини. Водолази, за допомогою водолазно-рятувального обладнання, на відстані 25 м від берега на глибині 5 м, підняли на поверхню тіло чоловіка.

Обох потонулих було доставлено до берега та передано працівникам правоохоронних органів, ними ж і будуть встановлюватися причини та обставини трагічних випадків.

З початку літа кількість загиблих по м. Києву сягає вже 17 осіб проти 9 осіб за аналогічний період минулого року. А з початку 2018 року на водних об’єктах столиці загинуло 34 людини - це на 12 осіб більше, ніж за аналогічний період у 2017 році.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Від початку 2018 року на водоймах України загинуло близько 600 осіб, - ДСНС

censor_news_big3.jpg

Від початку липня зафіксовано вже понад 70 випадків. Однак, навіть попри таку статистику, люди продовжують направлятися до місцевих озер і річок, які часто не пристосовані для купання і, нехтуючи заборонами, наражаються на небезпеку.

Про це повідомляє  Цензор.НЕТ  із посиланням на прес-службу  Держслужби з надзвичайних ситуацій. 

Зокрема, тільки у Києві 13 липня столичні рятувальники двічі отримували виклики про те, що у річці Дніпро є тіла потопельників.

Цього ж дня у Запорізькій області з води було вилучено п'ятьох потонулих, зокрема і підлітка 12-ти років.

Тож, аби зменшити сумну статистику загибелі на водних об'єктах країни, фахівці Служби порятунку патрулюють місця відпочинку біля води, а також щодня проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу з громадянами щодо дотримання правил безпечної поведінки під час відпочинку", - зазначається в повідомленні.

ДСНС закликає громадян дотримуватися правил безпеки, зокрема не купатися у непристосованих для цього місцях.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

За тиждень на водних об'єктах загинули 54 людини, на пожежах - 13, - ДСНС

censor_news_big3.jpg

Протягом минулого тижня (з 09.07 по 15.07) на пожежах в Україні загинуло 13 людей, у водоймах - 54 людини.

Як інформує  Цензор.НЕТ,  про це повідомляє  прес-служба  ДСНС.

Протягом тижня відбулося 3 надзвичайні ситуації техногенного характеру, в результаті яких загинули 4 людини.

З початку тижня зареєстровано 2 тис. 118 надзвичайних подій. Унаслідок вжитих заходів врятовано 48 осіб.

Ліквідовано 1 тис. 647 пожеж, врятовано на пожежах 10 осіб і не допущено знищення вогнем 357 будинків і 44 од. техніки. На пожежах загинуло 13 людей, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 7 млн 51 тис. грн.

Протягом тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 281 виїзд. В ході виїздів виявлені, вилучені та знищені 1 тис. 475 вибухонебезпечних предметів часів минулих воєн.

Протягом тижня на водних об'єктах загинули 54 людини.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19.07.18 13:54

 Від початку року на київських водоймах загинуло 37 осіб, - прес-секретар столичної ДСНС Водолага

censor_news_big3.jpg

У водоймах Києва з 1 травня загинули 27 осіб, основна причина нещасних випадків - недотримання правил безпеки на воді.

Як інформує  Цензор.НЕТ  із посиланням на  Інтерфакс-Україна,  про це повідомила прес-секретар столичного главку Держслужби з НС (ДСНС) Світлана Водолага.

"На сьогодні в Києві склалася погана ситуація щодо загибелі людей на воді. Протягом трьох останніх років спостерігалося зниження кількості людей, які загинули. Уже загинуло 37 осіб. Якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року, то ця цифра сягала 22 людини", - сказала вона на прес-конференції в четвер у Києві.

При цьому Водолага підкреслила, що з початку року в Києві на воді не загинула жодна дитина.

"Однак питання безпеки стоїть дуже гостро, бо майже щодня водолази виїжджають на виклики ... Ситуація така ... Вже з 2 травня погодні умови сприяли відпочинку біля водойм. Тільки з 1 травня цього року 27 осіб загинули, а минулого року ця цифра сягала лише 12", - повідомила прес-секретар.

Вона зазначила, що згідно зі статистикою ДСНС, здебільшого гинуть чоловіки.

У свою чергу, начальник водолазної служби аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в м.Києві Володимир Сковородка зазначив, що основна причина нещасних випадків на воді - це недотримання правил безпеки

"Люди нехтують правилами безпеки на воді. Сюди належить: невміння плавати, вживання алкоголю під час відпочинку на водоймах, купання в необладнаних місцях", - підкреслив В.Сковородка.

Він також звернув увагу, що причиною загибелі на водоймах є недогляд батьків за дітьми.

"На жаль, в Україні є випадки, коли на воді гинуть діти. У Києві, на щастя, таких випадків поки немає", - зазначив В.Сковородка.

Як повідомлялося, у водоймах України з початку року загинуло близько 500 осіб. "Майже півтисячі громадян потонули у водоймах країни з початку року. Тільки з початку червня кількість загиблих становить понад 170 людей", - йдеться в повідомленні ДСНС.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Упродовж тижня на водних об'єктах загинуло понад 40 осіб, на пожежах - 13, - ДСНС

censor_news_big3.jpg

Упродовж минулого тижня із 16.07 по 22.07 на пожежах загинуло 13 осіб, на водних об'єктах - 41 людина.

Як інформує  Цензор.НЕТ , про це йдеться в повідомленні  прес-служби  ДСНС.

За даними відомства, протягом тижня виникло 2 надзвичайні ситуації, внаслідок яких загинули 15 осіб і постраждали 19 осіб.

Від початку тижня зареєстровано 1 тис. 538 надзвичайних події. У результаті вжитих заходів врятовано 51 особу.

Також повідомляється, що протягом тижня було ліквідовано 1 тис. 111 пожеж, врятовано на пожежах 14 осіб і не допущено знищення вогнем 280 будинків та 24 од. техніки. На пожежах загинуло 13 людей, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 2 млн 290 тис. грн.

Крім того, протягом зазначеного періоду піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 267 виїздів, під час яких виявлено, вилучено та знищено 6 тис. 16 вибухонебезпечних предметів часів минулих воєн.

Упродовж тижня на водних об'єктах загинула 41 особа.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Від початку літа кількість загиблих на водоймах Києва досягла 23 осіб, - ДСНС

censor_news_big3.jpg

Від початку літа кількість загиблих на водоймах Києва досягла вже 23 осіб.

Як інформує  Цензор.НЕТ,  про це повідомляє  прес-служба  ДСНС.

Загалом від початку 2018 року на водних об'єктах столиці загинула 41 людина, серед них є і дитина (за аналогічний період 2017 року загинула 21 людина, з яких 1 дитина).

Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил безпечної поведінки на воді та особливо пильно стежити за своїми дітьми.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

За чотири дні серпня на українських водоймах загинули понад 20 людей, - ДСНС

censor_news_big3.jpg

Від початку серпня на водоймах України загинуло вже понад 20 людей, серед загиблих також є діти.

Як інформує  Цензор.НЕТ,  про це йдеться в повідомленні  прес-центру ДСНС. 

Зростання кількості загиблих на воді рятувальники пов'язують із спекотною погодою в країні, через яку відпочинок біля водойм обирає більшість людей. Крім того, у багатьох випадках причиною загибелі відпочивальників було недотримання правил безпеки.

Загалом від початку року в українських водоймах загинули 774 людини, зокрема 79 дітей. Врятовано за той же період 577 осіб, з яких 105 - діти.

У зв'язку з дедалі більшою кількостю випадків загибелі на воді представники ДСНС нагадують про правила поведінки під час відпочинку біля водойм: купатися тільки на спеціально обладнаних пляжах, не пірнати в незнайомих місцях, не запливати далеко і не плавати наодинці, не входити у воду в стані алкогольного сп'яніння, не плавати понад 20 хвилин і не підпливати до човнів, катерів і суден. Крім того, рятувальники нагадують про те, що дітей не можна залишати без нагляду біля води і дозволяти їм самостійно відвідувати водойми.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

За минулу добу в Україні потонула 21 особа, з них п'ятеро дітей, - ДСНС

censor_news_big3.jpg

21 людина загинула на водоймах України впродовж минулої доби, 6 серпня.

Про це повідомляється на офіційному  сайті  Державної служби з надзвичайних ситуацій, передає  Цензор.НЕТ. 

"21 людина загинула на водоймах країни упродовж минулої доби. Найбільш прикро, що серед потонулих - п'ятеро дітей. Зокрема, на Рівненщині, в селі Бродівське, під час купання в річці Горинь, потонули дві сестрички 12 і 13 років. Про це рятувальникам стало відомо близько сьомої вечора. Тіло однієї з дівчат підняли на поверхню місцеві жителі, а за кілька годин водолази знайшли і другу дівчинку. В цей же день води Горині забрали ще одне дитяче життя. В сусідньому селі Антонівка потонув хлопчик 2003 року народження", - сказано в повідомленні.

"На Хмельниччині, на ставку між селами Улашанівка і Волиця Славутського району водолази знайшли і вилучили з води тіло загиблого хлопчика 2005 року народження, який потонув під час купання без нагляду дорослих. Три випадки утоплення зафіксовані також в Кіровоградській області. Ще два - в місті Києві, Вінницькій і Полтавській областях", - додали у відомстві.

Всього з початку року на водоймах країни потонули 808 людей, із них 84 дитини. При цьому врятовані 581 особа, серед них 106 дітей.

Рятувальники зазначають, що найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є саме недотримання правил безпечної поведінки громадянами. Зокрема, це купання в необладнаних для цього місцях і купання в нетверезому стані. Щодо розслідування обставин за участю дітей, то нещасні випадки трапляються зазвичай через те, що дорослі залишають малюків без нагляду поблизу місць з підвищеним рівнем небезпеки, або ж дозволяють дітям старшого віку самостійно відвідувати водойми.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Мешканка Ізюма випадково втопила свою дочку і намагалася накласти на себе руки, - Нацполіція

censor_news_big3.jpg

11 серпня в місті Ізюм Харківської області жінка через необережність втопила у ванні дворічну дочку, а згодом намагалася накласти на себе руки.

Про це  повідомляє  відділ комунікації поліції Харківської області, інформує  Цензор.НЕТ. 

"41-річний житель Ізюма повідомив, що, повернувшись із роботи, виявив мертвою в дитячому ліжечку свою малолітню дочку. Його 34-річної дружини не було вдома", - йдеться в повідомленні.

Під час проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці знайшли жінку в стані алкогольного сп'яніння на березі річки Сіверський Донець, в якій вона намагалася втопитися.

Поліцейським вона розповіла, що під час купання з необережності втопила у ванні свою дворічну дочку і тому намагалася покінчити життя самогубством у такий самий спосіб.

Жінку одразу затримали. Наразі вирішується питання про повідомленні їй про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 119 (вбивство через необережність) Кримінального кодексу України, і обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Два хлопчики потонули в озері на Житомирщині, - ДСНС

censor_news_big3.jpg

Два 10-річні хлопчики потонули 12 серпня в водоймі в Житомирській області.

Про це інформує  Цензор.НЕТ  із посиланням на  прес-службу  ДСНС.

Трагедія сталася сьогодні вдень в с. Оленичі Овруцького району Житомирщини.

16-річний хлопець, проходячи повз озеро, зауважив у воді недалеко від берега тіла дітей. Юнак одразу кинувся до водойми і дістав їх, але, на жаль потопельники були вже без ознак життя. Загиблими виявилися двоє хлопчиків, 2008 року народження, жителі сусіднього села Хлопляни.

Обставини трагічної події встановлюються правоохоронцями

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Упродовж тижня на водних об'єктах загинуло понад 80 осіб, на пожежах - 18, - ДСНС

censor_news_big3.jpg

Протягом минулого тижня (з 6.08 по 12.08) на пожежах загинули 18 осіб, на водних об'єктах - 81.

Як інформує  Цензор.НЕТ,  про це повідомляє  прес-служба   ДСНС.

Так, за даними відомства, з початку тижня зареєстровано 2 тис. 127 надзвичайних подій. В результаті вжитих заходів врятовано 66 осіб.

Ліквідовано 1 тис. 988 пожеж, врятовано на пожежах 31 особу і не допущено знищення вогнем 434 будинків і 56 од. техніки. На пожежах загинуло 18 людей, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 7 млн 309 тис. грн.

Протягом тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 256 виїздів, у ході яких були виявлені, вилучені та знищені 1 тис. 433 вибухонебезпечних предметів часів минулих воєн.

Також повідомляється, що протягом тижня на водних об'єктах загинула 81 особа.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Упродовж 4 годин на Арабатській стрілці потонуло п'ятеро відпочивальників, ще п'ятьох вдалося врятувати, - "Новий день"

censor_news_big3.jpg

19 серпня на Арабатській стрілці за чотири години потонуло 5 осіб, ще 5 вдалося врятувати.

Як інформує  Цензор.НЕТ,  про це повідомляє видання " Новий день ".

Як повідомляє видання "відкачати" вдалося лише половину, і один з врятованих потрапив до лікарні. Все почалося з того, що на Арабатці вибухнув шторм. Він здавався не сильно потужним, тому то один, то інший відпочивальник наважувався ввійти у воду. В очікуванні прибуття швидкої допомоги і поліції загиблих укладали на березі.

Загалом, у неділю, з дванадцятої дня до четвертої години пополудні на Арабатській стрілці у зоні пляжів поруч з базою відпочинку "Таврія" і пансіонатом "Юний" безглуздо загинули п'ятеро чоловіків у віці від 34 до 65 років з Харкова, Дніпра, Кривого Рогу (двоє) і власне Генічеського району. Серед врятованих є і 22-річний херсонець, і 31-річний житель Генічеська, жителі Рівненської та Вінницької областей.

На думку рятувальників, недосвідчені плавці могли потрапити у підступну пастку, підлаштовану самою природою.

- У глибоководній частині Арабатської Стрілки біля села Стрілецьке під час шторму часом формується сильна течія. Хвилі несуть плавців до берега, але ця течія відтягує їх назад на глибину. Здається, суша зовсім близько, а до неї не добратися. Щоб вирватися з пастки, необхідні сили і хороший навик плавання. А він є не у всіх - адже багато хто приїжджає на Арабатку відпочивати з великих мегаполісів, і море бачать тільки під час відпустки, - вважає заступник начальника Генічеського відділу ДСНС Херсонщини, підполковник Павло Сірий. - Минулого літа на Арабатці за подібних обставин теж сталося щось подібне - в шторм потонули двоє чоловіків, які намагалися врятувати членів сім'ї, яких відносило на глибину. Близьких вони врятували, а от самі не вижили.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Протягом тижня на водних об'єктах загинули 63 людини, на пожежах - 14, - ДСНС

censor_news_big3.jpg

Протягом минулого тижня (з 13.08 по 19.08) на водних об'єктах в Україні загинуло 63 людини, на пожежах - 14.

Як інформує  Цензор.НЕТ , про це повідомляє  прес-служба  ДСНС.

Від початку тижня зареєстровано 2 тис. 896 надзвичайних подій. Унаслідок ужитих співробітниками ДСНС заходів врятовано 28 осіб.

Так, за даними відомства, ліквідовано 2 тис. 348 пожеж, урятовано на пожежах 16 осіб і не допущено знищення вогнем 505 будинків і 44 од. техніки. На пожежах загинуло 14 людей, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 5 млн 250 тис. грн.

Упродовж тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 263 виїзди, під час яких виявлено, вилучено та знищено 1 тис. 776 вибухонебезпечних предметів часів минулих воєн.

Протягом тижня на водних об'єктах загинуло 63 людини.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).
Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
×