Перейти до вмісту

ПОЖЕЖНИЙ.UA

Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).

ПОЖАРНЫЙ.UA

Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
News Ticker
  • Форум пожежних і рятувальників України
  • Форум пожарных и спасателей Украины
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форумі - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
З російськими поштовими скриньками - видалення з форуму АВТОМАТИЧНО!
 
Дякую за розуміння!
service101

Змагання ГДЗС

Краща відповідь

05.05.2016

Дніпропетровська область: визначено найкращу ланку ГДЗС в області (ВІДЕО)

 

3d.jpg

 

5 травня Головним управлінням ДСНС України у Дніпропетровській області проведено обласний етап змагань на кращу ланку газодимозахисної служби. Під час ліквідації пожежі саме газодимозахисники виконують найважчу роботу в задимленому середовищі та рятують людей з приміщень, де вже не можливо дихати. Така робота потребує відмінної фізичної підготовки, швидкості та оперативного прийняття рішень. Тож, до програми змагань ланок ГДЗС входять відповідні вправи.

 

4d.jpg

 

 

Згідно вимог техніки безпеки рятувальники входять до задимленого  середовищі саме ланкою, аби мати можливість в разі небезпеки не лише допомогти людині, а й винести постраждалого, а в разі непередбачуваної ситуації - допомогти бойовому товаришу та не втратити його з поля зору. Звісно, на пожежах бувають різні небезпечні фактори, і цим хлопцям завжди необхідно бути пильними.

 

 

5d.jpg

 

«З початку року в Дніпропетровській області виникло майже 2 тисячі пожеж, на яких врятовано 62 людини, з яких 6 дітей. Більший відсоток постраждалих на пожежах рятують саме із залученням газодимозахисників», - зазначив начальник Головного управління ДСНС області Андрій Кульбач.

 

Тож, сьогодні, найкращі з команд, які перемогли в зональних доборах, змагалися з теоретичної підготовки, швидкісного одягання бойового одягу, подоланні кабельного тунелю та теплодимокамери. За усім цим спостерігало суворе журі, яке не лише фіксувало час, а прискіпливо перевіряло якість виконання елементів вправи.

 

6d.jpg

 

 

Рятувальники не звикли віддавати перемогу без бою, тож змагання вийшли напруженими та видовищними для глядачів. За підсумками усіх етапів третє місце посіла команда 4 державної пожежно-рятувальної частини міста Дніпропетровськ, друге – команда 35 державної пожежно-рятувальної частини міста Дніпродзержинськ, а першість виборола команда 7 державної пожежно-рятувальної частини також з міста Дніпродзержинськ.

 

2d.jpg

 

Переможців було відзначено кубком, пам’ятними грамотами та грошовою премією. Також відзнаки отримали рятувальники, які показали найкращі результати в окремих вправах. А ті, хто не посів сьогодні призових місць, чекають наступного року, аби довести в нелегкій боротьбі, що вони найкращі.

 

 

 

 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приятно видеть коллег!

Поздравляю 4-ю часть с призовым местом!!!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дніпропетровська область: обрано кращу ланку газодимозахисної служби регіону

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гість
Відповісти в тему...

×   Ви вставили відформатований вміст.   Видалити форматування

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній вміст був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете безпосередньо вставити зображення. Завантажте або вставте зображення з URL-адреси.


  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

×
×
  • Створити...