Перейти до вмісту
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форумі - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
 
Дякую за розуміння!
service101

Чернівці

Краща відповідь

PSD5u.jpg

 

23 травня після важкої хвороби перестало битися серце мужньої та чуйної людини – Водзинського Вадима Вікторовича, полковника служби цивільного захисту, колишнього начальника оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернівецькій області. Вадим Вікторович народився в сім’ї вогнеборців і все своє життя присвятив сімейній справі – допомозі іншим людям. За 21 рік роботи в Службі порятунку Він врятував не одне людське життя, гідно продовжуючи батькову справу.

Вадим Вікторович попри усі труднощі на життєвому шляху завжди залишався щирою та надійною людиною. Його життєвий шлях – зразок людської гідності, добропорядності та мудрості.

Колектив Управління ДСНС глибоко сумує з приводу тяжкої та непоправної втрати та висловлює найщиріші співчуття рідним та близьким Вадима Вікторовича. Вічна та світла пам'ять про Вадима Вікторовича Водзинського завжди буде жити у серцях тих, хто його любив та поважав. Нехай земля йому буде пухом!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
WVrFy.jpg

Колектив Управління ДСНС України у Чернівецькій області сумує з приводу смерті свого колеги – Цісаря Андрія Володимировича

 

 

3 серпня через важку хворобу на 37-му році життя перестало битися серце Цісаря Андрія Володимировича, майора служби цивільного захисту, провідного інспектора відділу державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Управління ДСНС України у Чернівецькій області. За багато років праці він завжди відзначався професіоналізмом, користувався загальною повагою та був надійним другом.

 

Колектив Управління ДСНС глибоко сумує з приводу тяжкої та непоправної втрати та висловлює щирі співчуття рідним і близьким Андрія Володимировича. Вічна та світла пам'ять про Андрія Володимировича Цісаря назавжди збережеться у наших серцях. Нехай земля йому буде пухом!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).
Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
×