Перейти до вмісту
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форуму - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
 
Дякую за розуміння!
service101

Херсон

Краща відповідь

Колектив Головного управління ДСНС у Херсонській області глибоко сумує з приводу передчасної смерті Кривулі Миколи Григоровича, начальника відділу ресурсного забезпечення Головного управління. 
Ввечері 28 жовтня 2016 року його серце зупинилося на 49 році життя. Ця гідна та дуже шанована у колективі людина могла ще багато зробити для пожежно-рятувальної служби, для своєї родини та в цілому для України, адже він завжди був сповнений сил та життєвої енергії, був патріотом з щирою душею. З неповторним почуттям гумору, добродушний, завжди усміхнений – саме таким він залишатиметься у пам’яті співробітників. 
Без сумніву, Микола Григорович прожив життя гідного гомадянина, сумлінного працівника, відданого друга, прекрасного чоловіка, батька та дідуся. Дякуємо вам за це. 
Висловлюємо щирі співчуття родині покійного, поділяємо її горе. Розуміємо гіркоту втрати усіх, хто знав, любив і поважав Миколу Григоровича. Нехай милосердний Господь упокоїть його душу у Своїх Небесних Оселях.
Вічна Пам’ять!

 

14900454_1798111150472495_41970242051759

 

14732160_1798106070473003_91390934762746

 

 

 

 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).
Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
×