Перейти до вмісту

ПОЖЕЖНИЙ.UA

Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).

ПОЖАРНЫЙ.UA

Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
News Ticker
  • Форум пожежних і рятувальників України
  • Форум пожарных и спасателей Украины
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форумі - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
 
Дякую за розуміння!
service101

Корупція в ДСНС

Краща відповідь

В Івано-Франківській області  на хабарі затримано затримано інспектора ДСНС

 

 

За непритягнення підприємця до адміністративної відповідальності старший лейтенант вимагав від нього неправомірну вигоду в розмірі 300 доларів США. Сьогодні, 5 січня, працівники регіонального Управління захисту економіки (УЗЕ) Нацполіції України спільно з СБУ затримали інспектора місцевого відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій в момент одержання грошей.

 

5479.jpg

 

 

Протягом грудня 2015 року провідний інспектор одного з МВ УДСНС в Івано-Франківській області вимагав від підприємця грошові кошти, заявивши, що в разі "сплати" 300 доларів США посадовець не притягне його до адміністративної відповідальності за порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних виробів. Крім того, за вказану суму працівник ДСНС обіцяв посприяти у виготовленні та видачі дозволу на законну торгівлю піротехнікою.

 

5480.jpg

 

Сьогодні, 5 січня, під час отримання визначеної старшим лейтенантом служби цивільного захисту суми неправомірної вигоди його було затримано. Працівники УЗЕ вилучили у зловмисника грошові кошти у сумі 300 доларів США.

25-річного провідного інспектора затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

 

За прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-и до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Стали відомі чергові подробиці масштабних крадіжок бюджетних коштів в ДСНС за участі замміністра Авер’янова

 

 

Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) заснована з метою попередження пожеж та надзвичайних ситуацій різного характеру (в т.ч. техногенного), а також ліквідації їх наслідків. Бюджет ДСНС на 2015р. – 4 млрд. грн. Координує всі дії ДСНС Міністерство внутрішніх справ України.

 В бюджеті на 2015р. 200 млн. грн. було закладено  на закупівлю пожежних машин. Пролобіювала ці грошові кошти під чернігівську компанію «Пожмашина» Радикальна партія Олега Ляшка.

В лютому 2015р. Прем’єр-міністр України Яценюк А.П. на засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС відкрито пролобіював інтереси чернігівської компанії «Пожмашина» і закликав через ЗМІ закупити пожежні машини саме у цієї компанії,  чим порушив чинне законодавство, так як в Україні є ще два виробника пожежної техніки.

 

 

Тодішній Голова ДСНС Бочковський С. не став на шлях порушення Закону України і не відреагував на усні вказівки Яценюка А., Авакова А. по закупівлі пожтехніки у чернігівської ТОВ «Промислова компанія «Пожмашина». Численні візити нардепа Ляшка О. також не змогли схилити Бочковського С. до порушення чинного законодавства.

 Тоді приймається рішення на рівні Авакова А., Яценюка А. про відсторонення Бочковського від займаної посади. Може вони б цього і не робили, але тиск Ляшка змусив їх. Політика і жага наживи - велика сила.

 

По відстороненню Бочковського і його заступника Стоєцького була розроблена ціла  складна схема. І вже 25.03.2015р. вони були затримані прямо на засіданні КМУ. Мотив – офшорні компанії, кредитні карти на їх прізвища. Аваков публічно заявив, що про спецоперацію по затриманню знали тільки він і Яценюк. Затримання пройшло о 12.20, перед цим були показані усьому Уряду кредитні картки, договори, статутні документи офшорних компаній. А о 12.40 це все було знайдено в кабінеті Стоєцького.

 

 

Кого ж призначити на «ласий шмат пирога»? Звичайно ж, свою людину. Вже через 20 хв. після затримання, 25.03.2015р. призначають в.о. керівника ДСНС Шкіряка З. (радник міністра Авакова). Ми пам’ятаємо про цю одіозну фігуру по непальським подіям. Однак Шкіряк З. виявився людиною порядною і не захотів закуповувати пожмашини у чернігівської «Пожмашина», а вирішив зробити тендер прозорим, за що і поплатився посадою. Всі думали, що за непрофесіоналізм і непальські події. Ні, саме за чесність і принциповість. Хоча в майбутньому йому віддадуть роль «смотрящего» за ДСНС.

 Час іде, а гроші,«ляшковські» - 200 млн. грн., треба освоювати. Тоді Головою ДСНС призначають Чечоткіна М., якому навіть присвоїли звання генерала, щоб швидше зміг порушити Закон України «Про здійснення державних закупівель», а заступником Голови ДСНС призначається Авер’янов О. – директор тієї ж самої компанії «Пожмашина», член Радикальної партії О. Ляшка. Таким чином, щоб проконтролювати 200 млн. грн. та вкрасти їх, призначається своя людина.

 Далі звична для нашої країни схема: тендерна документація змінюється під учасника тендеру ТОВ «Промислова компанія «Пожмашина», заводиться німецька компанія «MAN», проведення тендеру і визнання переможцем ТОВ «МАН Трак енд Бас Юкрейн», яка в змові із ТОВ «ПК «Пожмашина» працює вже не один рік. Зайвих учасників просто відхиляють по формальним причинам. Навіть на АМКУ був здійснений тиск з боку Яценюка, коли він, 14.08.2015р., на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (яку він очолює) звернувся до АМКУ через Мінекономіки, щоб пришвидшили розгляд скарги учасників тендеру про змову «MAN» із ТОВ «ПК «Пожмашина».

 

 

АМКУ вже 20.08.2015р., замість 1.09.2015р., виносить рішення, що тендер проведений правильно і переможець визнаний по Закону.

Поспішають шахраї, «на носі» місцеві вибори, потрібні гроші. Голова ДСНСЧечоткін підписує договір з ТОВ «МАН Трак енд Бас Юкрейн», за умовами якого 80 % передплати. Умови шикарні для виведення грошових бюджетних коштів із сектору економіки держави. Таємно переписується створена самим же «MAN» тендерна документація, яка була попередньо подана. Перешивається і проставляються мокрі печатки. Все це робиться в будівлі ДСНС по вул. Гончара в кабінеті Голови тендерного комітету (директор департаменту ресурсного забезпечення ДСНС) Білошицького Р., який отримує розпорядження від свого безпосереднього керівника Авер’янова. В київській квартирі Авер’янов влаштовує офіс, де розробляються схеми крадіжок із ДСНС. Одне не взяли до уваги, що всі їх дії із червня 2015р. вже були під пильною увагою і документувалися правоохоронними органами.

 «MAN» після отримання передплати завозить в країну шість шасі і на заводі тієї ж чернігівської «Пожмашина», яка приймала участь у тендері, обладнують пожмашини цими шасі, які в листопаді передають по акту передачі в кількості шести од. із 25-ти одиниць.

 В подальшому здійснення корупційної схеми продовжується. Як з’ясовується, машини не відповідають заявленим в тендерній документації технічним характеристикам. Кожна з машин важча на 1000 кг. В зв’язку з цим, Авер’янов починає тиснути на підлеглих, знову порушується законодавство і машини все-таки приймаються на баланс ДСНС. Після цього Голова ДСНС Чечоткін підписує платіжне доручення на 50 млн. грн. як передплата компанії «MAN». Хоча всі розуміють, що за місяць до Нового Року 19 машин виготовити практично неможливо.

Авер’янов, розуміючи, що кара неминуча, намагається сховатися за депутатським мандатом Чернігівської облради. І не просто рядовим депутатом, а Головою облради. Аваков особисто приймав участь в його лобіюванні, але це їм не вдалося, так як саме в цей день розпочалася сумісна операція ГПУ і СБУ по затриманню корупціонерів. В операції було задіяно біля 300 співробітників правоохоронних органів, проведено 23 обшуків одночасно. І це дало результат, члени ОЗГ почали давати свідчення на Чечоткіна, Авер’янова, Білошицького та інших.

 В свою чергу інші учасники тендеру, будучи не згодними із його результатами та висновком АМКУ, звернулися до Окружного адміністративного суду міста Києва. Протягом листопада триває розгляд справи №826/22461/15 із залученням компаній та свідків по справі.

Авер’янов, розуміючи, що у випадку, якщо Окружний адмінсуд м. Києва винесе рішення не на його користь, то 12 років тюремного ув’язнення йому та всьому злочинному угрупуванню забезпечено, йде на безпрецедентні кроки через таку собі Аллу С., яка має добрі зв’язки в адмінсудах, він намагається підкупити суддів, щоб винесли незаконне рішення. У вузьких колах поговорюють - «винагорода» призначена біля одного мільйону доларів США. Подивимось, з часом, спокусяться суди на такі гроші та на винесення незаконного рішення чи ні.

А «MAN», тим часом, також готовий викласти «кругленьку» суму, щоб зберегти свою репутацію та продовжити працювати в Україні. Але ж глибоко сумніваємося. Згадаємо скандал із «Mercedes» та компанією «Daimler Export and Trade Finance» в США в 2010р. Німецькій автомобільній компанії схожі корупційні схеми як у «MAN»  обійшлися штрафами в 185 млн. $. Сподіваємось, що «MAN» буде оштрафований на не меншу суму, коли все буде доведено. І бюджету України такі гроші не завадять. Ось що головне сьогодні для «MAN» - залишитися чистими та не потрапити в халепу зі штрафами.

Чи вдасться ця оборудка, покаже час. А поки що, як завжди, одні крадуть, інші ловлять, а треті намагаються допомогти тим, що вкрали, щоб з ними поділилися накраденим. Свавілля, безчинства й корупція в лавах чиновників не просто продовжуються, а набирають ще значніших обертів. А люди, що сподівалися на краще майбутнє, залишилися один на один зі своїми проблемами, кількість яких щоразу збільшується.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

СБУ затримала на хабарі посадовця Черкаського інституту пожежної безпеки

 

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарництві завідувача одного з секторів Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля.

Посадовець вимагав кошти від курсантів та слухачів за безпроблемну здачу екзаменаційної сесії. Співробітники спецслужби затримали завідувача у власному кабінеті  під час отримання  двадцяти п’яти тисяч гривень та тисячі ста доларів США від студента.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368  Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення і притягнення до кримінальної відповідальності всіх учасників корупційної схеми.

За матеріалами прес-центру СБУ

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пока на форуме нет темы по реформам ГСУЧС...

 

 

Моё мнение по этому поводу:

Платные услуги (противопожарные) государственных структур и контроль со стороны этих же самых государственных органов (ГСЧС) - НЕ ПРИЕМЛЕМО!!! Причина понятна и проста - не должно быть заинтересованности "нагнуть" субъектов хозяйствования на эти платные услуги!
К тому же откуда в ГСЧС специалисты (исполнители) по противопожарным системам? Их необходимо набирать и обучать!
Не думаете ли Вы, что противопожарные услуги будут предоставлять пожарные за свои 2000 гривен???

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поздравляю всех!!!
 

 


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30 березня 2016 р. № 244-р
Київ

Про затвердження складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду Голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/244-2016-%D1%80

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На Львівщині СБУ затримала на хабарі підполковника ДСНС

19 Квітня 2016, 20:04 
 
 

Служба безпеки України спільно з прокуратурою та внутрішньою безпекою ДСНС затримала на хабарі заступника начальника одного з райвідділів Державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області.

 

index.jpg

 

Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі УСБУ у Львівській області.

Підполковник цивільного захисту вимагав від місцевого бізнесмена сім з половиною тисяч гривень за непритягнення до адміністративної відповідальності за порушення правил протипожежної безпеки.

Правоохоронці затримали здирника під час отримання хабара.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

СБУ затримала на хабарі майора цивільного захисту

 

У Чернівцях співробітники СБ України спільно з військовою прокуратурою та внутрішньою безпекою  держслужби з надзвичайних ситуацій викрили на хабарництві заступника начальника однієї з частин управління держслужби цивільного захисту.

Майор вимагав від місцевого підприємця дванадцять тисяч гривень за сприяння у оформленні документів для відкриття об’єкту відпочинку в обласному центрі. Правоохоронці затримали здирника у робочому кабінеті під час отримання всієї суми хабара. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні слідчі дії для встановлення можливої причетності до корупційної схеми інших офіцерів управління цивільного захисту.

 

Прес-центр СБ України

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Середа, 27 квітня 2016,

 

Активісти-євромайданівці та учасники АТО навідались сьогодні до заступника начальника управління ДСНС в Кіровоградській області Ігоря Парфьонова, аби запропонувати йому самостійно написати заяву на звільнення і заявити, що 2016 рік стане для держслужбовця роком відставки.

 

Керівник Центрально-українського антикорупційного офісу Андрій Лаврусь говорить, після розкритих корупційних схем в управлінні, задіяні у них нинішні та попередні службовці рятувальних сил не понесли відповідальності, а навпаки продовжують працювати у тому ж дусі.

Активістам довелось чекати посадовця майже годину. Черговий пропускного пункту по внутрішньому телефону зв’язався із самим Ігорем Парфьоновим, однак той заявив, що не зможе прийняти відвідувачів, адже перебуває на нараді. Потрапивши до адмінбудівлі, активісти вияснили, що жодної наради в управлінні на цей час не призначено, а сам Парфьонов нібито перебуває у відрядженні у Новомиргороді.

Кіровоградців у себе в кабінеті прийняв т.в.о начальника управління Олексій Родіонов . Після здійснення кількох дзвінків до свого підлеглого і наполягань активістів він розпорядився відчинити кабінет Ігоря Парфьонова як доказ того, що посадовця дійсно немає. Де саме в робочий час перебував Ігор Парфьонов тимчасовий начальник пояснити не зміг.

Сам заступник з’явився незабаром і прийняв активістів. Ті ж приготували для нього подарунки.

«Ми вже наслухані тим, що відбувалося і відбувається тут в останні роки. Ви, ваш безпосередній шеф Віктор Федорчак, так нічого і не зрозуміли для чого проходила революція, чому зараз на сході воюють хлопці . Тому ми принесли вам подарунки: на знак вашої клички «Кошельок» даруємо гаманець, аби він завжди був порожнім на вашій пенсії, аркуш паперу для написання рапорту, аби ви не думали, що «порішали» між усіма і далі будете працювати, і символічну стрічку «Випускник 2016», адже 2016-й для вас стане роком відставки», - звернувся до посадовця Андрій Лаврусь.

«Ми вручаємо вам стрічку і вітаємо, щоб з останнім роком на службі, хочемо, щоб на ваше місце прийшли гідні люди, які розглядатимуть цю посаду не як спосіб особистого збагачення, а як можливість служити своїй Батьківщині», - додав Микола Гречуха.

Ігор Парфьонов прийняв подарунки з посмішкою, однак зауважив, і далі працює, бо під час службових перевірок жоден викладений у розслідування антикорупційного офісу факт не знайшов свого підтвердження.

Заявив, у разі якщо це відбудеться й активісти наведуть справжні докази корупції у його роботі, сам напише заяву про відставку.

Нагадаємо, два місяці тому Центральноукраїнський антикорупційний офіс презентував результати розслідування схем, що діють в бласному управлінні ДСНС в Кіровоградській області.


Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Опубліковано 

П'ятниця, 29 квітня 2016, 10:13 

 

З 22.03 по 25.03 у Кіровограді перебувала комісія Державної служби України з надзвичайних ситуацій щодо перевірки фактів щодо корупції в лавах ДСНС області.

Про це повідомляє Центральноукраїнський антикорупційний офіс.

Активісти вважають перевірку необ’єктивною та заангажованою з таким причин:

По-перше, про приїзд комісії і план перевірки в Управлінні ДСНС у Кіровоградської області знали завчасно, а тому могли підготуватися;

По-друге, під час так званого «незалежного» та «анонімного» опитування працівників інспекції, яке відбувалося 24 березня в актовому залі приміщення АРЗСП Управління ДСНС взяли участь не всі райони та міста Кіровоградської області;

По-третє, перед опитуванням, в У ДСНС з керівниками підрозділів було проведено бесіду як відповідати і що ставити їхнім підлеглим в «анонімних» анкетах. Цю роботу, за нашою інформацією, проводив начальник відділу державного нагляду та контролю Роман Шаповалов. І ймовірно виконував неофіційну вказівку причетних до зловживань посадовців;

По-четверте, головний фігурант корупційних схем та фінансових потоків Ігор Парфьонов несподівано, а саме з 23 березня пішов на так званий лікарняний (лист У ДСНС на запит «Центральноукраїнського антикорупційного офісу»). Хоча в цей же день він брав участь у засіданні обласної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

За результатами анкетування було встановлено, що дійсно мало місце лобіювання фірм, які фігурують у корупційних схемах.
Серед працівників ДСНС є справжні пожежники, які не побоялися написати правду в анкетах, але таких не багато.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ЕКС-КЕРІВНИКИ ДСНС ЩОМІСЯЦЯ ВИМАГАЛИ 30 ТИСЯЧ, – ГОЛОВНИЙ РЯТУВАЛЬНИК ВОЛИНІ

 

25 Квітня 2016 08:46

 

top-749853553.jpg

 

Начальник Головного управління ДСНС у Волинській області Володимир Грушовінчук заявив, що колишній голова Держслужби з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський зі своїм заступником Василем Стоєцьким щомісяця вимагали у нього 30 тисяч гривень.

Це сталося під час судового засідання, де Грушовінчук був допитаний як потерпілий, - повідомляє Цензор.НЕТ.

Головний рятувальник області розповів: про необхідність щомісяця висилати певну суму йому повідомив Стоєцький.

Начальник УДСНС на Волині каже, що Стоєцький не повідомив, що гроші призначалися для Бочковського, але, вважає Грушовінчук, екс-глава ДСНС знав про це.

Грушовінчук також запевнив, що відмовився виплачувати гроші колишньому керівництву ДСНС. І тому, каже, голові Волинської обласної державної адміністрації було зроблено подання про його звільнення.

Нагадаємо, 25 березня 2015 року Бочковського і Стоєцького затримали на засіданні Кабінету Міністрів через підозри в корупції. 28 березня підозрювані були арештовані судом, але через 4 дні вийшли під заставу 1,82 млн гривень кожен.

2 листопада Міністерство внутрішніх справ передало до суду обвинувальний акт проти Бочковського і Стоєцького.

Як повідомлялося, через арешт керівництва головного рятувальника Волині було тимчасово відсторонено від виконання обов’язків на період проведення слідства. Проте 19 червня його знову призначили на посаду керівника ДСНС у Волинській області.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Думаю увольнение связано с коррупцией..

 

 

 

 
Кабінет міністрів України схвалив звільнення заступника міністра інфраструктури Миколи Снітка і призначив на цю посаду Юрія Лавренюка

18 травня 2016, 14:21

 

Про це на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, повідомляє depo.ua.

Також Кабмін звільнив заступника міністра екології та природних ресурсів Ганну Вронську, а Олега Авер'янова - з посади заступника голови ДержНС.

"Є пропозиція від Міністерства інфраструктури щодо заступника міністра інфраструктури Васькова (Юрія Васькова, – ред.) і призначення Казначеєвої (Надії Казначеєвої, – ред.) перенести на наступне засідання", - сказав Гройсман.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гройсман уволил заместителя председателя ДСНС Аверьянова из-за коррупции?

ВЧЕРА, 16:42

Сегодня на заседании правительства премьер-министр Владимир Гройсман уволил заместителя председателя ДСНС Аверьянова.

 

1463579034_averyanov.jpeg

Пока неизвестно, с какой формулировкой произошло данное увольнение, но за его принятие проголосовали все члены правительства. Из личных источников нашему изданию стало известно, что вскоре Аверьянов может быть привлечен к уголовной ответственности по делу злоупотребления бюджетными средствами в особо крупных размерах, которое расследует ГПУ. Именно Генрокуратура ранее уже проводила обыски в доме и на предприятиях подконтрольных Аверьянов.

Напомним, что ранее Аверьянов был в эпицентре многих коррупционных скандалов с проведением фиктивных тендеров, и злоупотреблениях бюджетными средствами.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На взятках попались чиновники столичной мэрии и ГСЧС

 

 

В Киеве задержали двух чиновников-взяточников.

Чиновники Департамента городского благоустройства и сохранения природной среды Киевской горгосадминистрации (КГГА) и Госслужбы по чрезвычайным ситуациям разоблачены на взяточничестве в Киеве.

Как сообщили в пресс-центре СБУ, чиновники требовали деньги с руководителей газозаправочных станций за не препятствование предпринимательской деятельности и возвращение демонтированных заправочных комплексов. Взяточников задержали в одном из офисных центров столицы.

Установлено, что чиновники получили 60 тысяч гривен за две заправки от руководителя сети станций. Всего за два последних месяца они получили дополнительно 120 тысяч гривен.

1817401.jpg

1817400.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Олег Аверьянов

 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кто знает подробности?

 

Первого заместителя начальника главного управления СБУ в Киеве и Киевской области Филимонова повязали на взятке
21.05.2016 0:33 | 20 комментариев

Результаты талантливого руководства СБУ Василием Грицаком еще раз – налицо. Или на рыло. Повязали на взятке первого заместителя начальника главного управления СБУ в Киеве и Киевской области Филимонова. Грицак и Глуговский, совместно с Артуром Палатным лихорадочно пытаются скандал замять. Может даже это им и удастся, учитывая, что Филимонов – совсем не бедный мальчик и расчехлится по-полной. И возьмут и в прокуратуре и в судах. Если, конечно, его не хлопнул Матиос.

Напомним, кто такой Филимонов. Если коротко – отрыжка киевского УБОПа. И этим все сказано. Воспитанник и любимец Виталия Яремы и … донецких Белозуба и Могилева. Да-да, ничего странного. Потому что добытчик и знает таблицу деления. И вот – повязали. Многие не спят этой ночью, многие. Ибо если Филимонов начнет говорить – то заплачут многие. А может даже и сядут. Напомним, что мы писали об этом персонаже ранее.


полностью: https://ord-ua.com/2016/05/21/pervogo-zamestitelya-nachalnika-glavnogo-upravleniya-sbu-v-kieve-i-kievskoj-oblasti-filimonova-povyazali-na-vzyatke/

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Он с нашими повязан?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

не связан. подумал что будет поучительно что даже СБУ-шников берут...

если неуместно - могу удалить.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спикер СБУ Гитлянская опровергла информацию о задержании замначальника СБУ по Киеву и области Филимонова

 

Информация о задержании за взятку первого заместителя начальника главного управления СБУ в Киеве и Киевской области Евгения Филимонова не соответствует действительности.
 
Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом заявила спикер СБУ Елена Гитлянская на своей странице в Facebook. 

"Информация не соответствует действительности!" - написала чиновник, комментируя соответствующую новость на Цензор.НЕТ. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
У Києві СБУ затримала на хабарі пожежного інспектора
09:45, 10-06-2016

Служба безпеки України спільно з прокуратурою затримала на хабарі головного інспектора одного з районних управлінь ДСНС у Києві.

Майор цивільного захисту вимагав три тисячі гривень від роздрібного торгівця за погодження документації з додержання вимог пожежної безпеки. Чиновник забажав отримати винагороду не готівкою, а у вигляді переказу на банківський рахунок.

Під час затримання «на гарячому» пожежний інспектор намагався втекти з місця злочину, але співробітники СБ України схопили його в ангарі з пожежними автомобілями.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні слідчі дії. Вирішується питання щодо оголошення зловмиснику про підозру та обрання запобіжного заходу.

 

Прес-центр СБ України

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гість
Відповісти в тему...

×   Ви вставили відформатований вміст.   Видалити форматування

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній вміст був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете безпосередньо вставити зображення. Завантажте або вставте зображення з URL-адреси.


  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

×
×
  • Створити...