Перейти до вмісту
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форумі - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
 
Дякую за розуміння!
service101

Створення ГДЗС в підрозділах

Краща відповідь

Дніпропетровщина Криничанський район: створено газодимозахисну службу в пожежній частині
Опубліковано: 16.12.2016, 17:18


Однією з основних причин травмування рятувальників під час пожеж є відсутність засобів індивідуального захисту органів дихання та зору.

Також від швидкості гасіння пожеж у приміщеннях залежить не тільки життя пожежних, а й життя громадян, які можуть знаходитися на місці пожежі у задимленому замкнутому просторі.

Основним завданням газодимозахисної служби є забезпечення безпечної роботи газодимозахисників у загазованих і задимлених середовищах з метою проведення розвідки під час гасіння пожеж, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків, рятування людей і евакуації матеріальних цінностей.

Як свідчить аналіз оперативних дій, під час гасіння кожної третьої пожежі особовим складом пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС України застосовуються засоби індивідуального захисту органів дихання та зору.

Разом з тим на території Дніпропетровської області є населені пункти в яких чисельність населення не перевищує 10 тисяч. До 2013 року, за напрямками ліквідації наслідків та гасіння пожеж, ці райони та села обслуговували професійні пожежні частини.

В створених професійних частинах ряд посад, згідно законодавчої бази, при ліквідації пожежі не мають права створювати ланку газодимозахисної служби.

Отже, згідно пророблених заходів Головним управлінням з 15 грудня 2016 року в Криничанському районі було створено газодимозахисної службу у 65 державній пожежно-рятувальній частині ГУ ДСНС у Дніпропетровській області та введено в оперативний розрахунок. Головне управління поетапно провело певні роботи щодо забезпечення рятувальників більш сучасними апаратами захисту органів дихання та зору.

Рятувальники перші, хто повинен прийти на допомогу. Так, зараз рятувальники Криничанського району зможуть оперативніше ліквідувати надзвичайні ситуації, а також більше рятувати життя людей.

 

15542013_410613562663106_285490935311525

 

14600998_410613565996439_864467767772442

 

 

 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А яка, перепрошую, в частині штатна чисельність караулу? Бо потім виникають питання (не на пожежах звісно, на всіляких навчаннях): "А хто у вас, шановні, на посту безпеки???" Якщо водій, то треба навчатись, бо не має права, тим більше, що він біля машини, працює на насосі, а машина з 20 (50, 100) метрів від місця включення в ЗІЗОД. Були, знаєте, випадки...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).
Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
×