Перейти до вмісту

ПОЖЕЖНИЙ.UA

Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).

ПОЖАРНЫЙ.UA

Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
News Ticker
  • Форум пожежних і рятувальників України
  • Форум пожарных и спасателей Украины
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форумі - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
З російськими поштовими скриньками - видалення з форуму АВТОМАТИЧНО!
 
Дякую за розуміння!
 
ПС. Зараз є невелика проблема з реєстрацією. Після підтвердження Вашої поштової скриньки - підтверджує ще адмін в "ручному режимі". 
service101

Гуманітарна допомога

Краща відповідь

 

Гуманітарна допомога.

В кого що є? Як працює?

Цікаво знати все! 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Уважаемые коллеги!

 

В связи с предстоящей в этом году закупкой пожарной техики и ПТО прошу всех не безразличных изложить свои предложения.

Я обязуюсь передать Ваши предложения.

 

Необходимая информация от Вас (желательно по пунктам):

 

 

1. Яка АЦ потрібна:

- АЦ середнього класу, кількість води та пу(4000-5000 л та 400-500 л. пу), яка колісна формула 2х4 чи 4х4, яка додаткова комплектація потрібна.

- АЦ тяжкого класу 8000 т. та 800 л. пу, колісна формула 4х6 чи 6х6, чи потрібна вона взагалі?

3. Шасі яких віробників і з якою колісною формулою хотіли би бачити на озброєнні?

4. Комплектація ПТВ АЦ, яке ПТВ потробно, а яке ні?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вопрос качается именно закупки техники?
Или же вопрос стоит о конструировании новой техники?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Технику будет изготавливать "Пожтехника" и необходимы предложения по автомобилям (база) и комплектации.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тю, ну для города ясно, что средняя АЦ 2х4. Для с\х района с радиусом выезда до 50км, конечно, не помешала бы тяжелая 6х6. База - Камаз или Маз.( лучше мерс :P ). 

По городу- стандартная комплектация птв, для села- обязательно еще дополнительно рукава и мотопомпу.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні, 8 квітня, виповнюється 250 років як у Сполучених Штатах Америки була створена та запатентована пожежна драбина. З того часу не одну сотню тисяч життів врятували вогнеборці по всьому світу за допомогою цього знаряддя. А в умовах сьогодення, коли будинки стають все вищі й вищі, пожежна драбина використовується мало не під час кожної пожежі. А чи знаєте ви, що перша запатентована драбина була заввишки трохи більшою за 10 метрів? Рекордної висоти драбина була представлена в 2000 році — один із пожежних автопідйомників марки F88HLA мав висоту 88 метрів. До речі, перша згадка про пристрій подібний до драбини було знайдено ще в печерах часів мезоліту, а це понад 10 тисяч років тому. На стінах печер були зображені дві людини, що лізли по зв'язаній з трави драбині. Можна з впевненістю сказати, що винахід пожежної драбини не тільки полегшує роботу бійців ДСНС, але й допомагає вогнеборцям рятувати життя людей.

1448020533_1442112879.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Літо - період пожеж, іноді дуже серйозних. А з великим вогнем може впоратися тільки велика пожежна машина. Австрійська компанія Rosenbaurer представила найбільший автомобіль для боротьби з вогнем у світі. Модель Buffalo має у довжину 13 метрів, а завширшки більше 3,5 метрів. Висота транспортного засобу сягає 4,2 м. «Вогнеборець» вміщує в себе 33 т води, що на 8 тонн більше, ніж у екс-рекордсмена серед пожежних автомобілів.

1437403286888633-1-big.jpg

Для ефективного гасіння вогнищ пожежі спецмашина укомплектована потужним водяним насосом, продуктивністю 6500 л на хвилину і тиском 10 бар. Пінну суміш Buffalo здатний подавати в кількості 6000 літрів на хвилину.

Новий автомобіль надвеликих габаритів призначений для гасіння пожеж, які трапляються далеко від води, коли пожежники не можуть поповнювати свій резерв. Також автомобіль готовий впоратися з вогнем на вугільних кар'єрах або газонафтових родовищах.

 

1437403286888633-2-big.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

01.12.16 21:25

 ЮНИСЕФ и Япония передали ГСЧС 12 автомобилей для разминирования.

 

В четверг, 1 декабря, в Киеве состоялась церемония передачи 12 оперативных пиротехнических машин для ГСЧС Украины, закупленные Детским фондом ООН (ЮНИСЕФ) при финансовой поддержке правительства Японии.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом сообщает пресс-служба ГСЧС.

Участие в мероприятии приняли Министр внутренних дел Украины Арсен Аваков, Чрезвычайный иПолномочный Посол Японии в Украине Шегеки Суми, Глава Представительства Детского фондаООН (ЮНИСЕФ) в Украине Джованна Барберис и Первый заместитель Председателя ГСЧСУкраины Олег Мельчуцкий.

"Проведение работ по гуманитарному разминированию как на территории Донецкой и Луганскойобластей, так и по всей стране является сейчас одним из основных направлений деятельностиГСЧС. Именно поэтому современные автомобили позволят повысить мобильностьпиротехнических групп и обеспечат выполнение в полном объеме поставленных перед нимизадач", - отметил Аваков.

Как сообщается, техника будет передана территориальным подразделениям ГСЧС в Киевской, Житомирской, Закарпатской, Кировоградской, Полтавской, Тернопольской, Харьковской, Черкасской, Черновицкой, Черниговской областях, а также 2-му Специальному центру быстрого реагирования ГСЧС (г. Дрогобыч Львовской области) и Учебному центру оперативно-спасательной службы гражданской защиты ГСЧС (г. Мерефа Харьковской области). 

640x427.jpg

 

640x410.jpg

 

640x427.jpg

 

640x427.jpg

 

640x427.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Китай передал Украине аварийно-спасательное оборудование.

 

Об этом сообщил посол Китая в Украине Ду Вей, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Українські Новини.

 

Он подписал договор о передаче техники и оборудования с министром внутренних дел Арсеном Аваковым.

 

"Мы понимаем, что этого (оборудования) мало, но как говорят у нас в Китае: "Не так дорог подарок, как дорого само внимание", - сказал посол.

 

Ду Вей подчеркнул, что техника передается бесплатно в честь дружбы Украины и Китая.

 

Боле того, в ближайшее время в Украину прибудут китайские специалисты для обучения украинских спасателей работе на переданной технике.

 

Среди переданного оборудования 3 крана большой грузоподъемностью, автомобили - пикапы, электростанции, экскаватор.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

16 грудня на території 1-го Спеціального центру швидкого реагування та гуманітарного розмінування ДСНС України відбулася церемонія передачі спеціального аварійно-рятувального обладнання для ДСНС від Уряду Китайської Народної Республіки. Участь у заході взяли Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Надзвичайний та Повноважний Посол КНР в Україні Ду Вей та Голова ДСНС Микола Чечоткін.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

22.12.16 18:09

 Спасатели Хмельницкой области получили новую пожарно-спасательную технику.

 

22 декабря в Хмельницком состоялась церемония передачи новой пожарно-спасательной техники и оборудования для спасателей ГУ ГСЧС в Хмельницкой области. 16 семей работников ГСЧС Хмельницкой области также получили сертификаты на служебное жилье.
Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу ГСЧС.


640x481.jpg

 

Председатель ГСЧС Николай Чечеткин вручил спасателям ключи от 5 пожарно-спасательных автомобилей - один на базе автомобиля MAN и 4 - на базе автомобиля МАЗ, общей стоимостью 18,8 млн грн и 16 сертификатов на служебное жилье. Кроме того, подразделения ГСЧС области получили ключи от пожарного автомобиля на базе автомобиля МАЗ, пожарные каски, рукава, аппараты на сжатом воздухе от Хмельницкого городского головы и компрессор от Председателя Хмельницкой ОГА. Семьям спасателей, которые получили служебное жилье, местная власть подарила микроволновые печи.

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

24.12.16 20:32  Спасатели Луцка получили 4 новых пожарных автомобиля.

 

24 декабря в Луцке состоялась церемония передачи пожарных автомобилей спасателям Волыни.
Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу ГСЧС.

 

Спасатели получили 4 пожарных автомобиля на базе шасси МАЗ общей стоимостью более 15 млн грн. Техника будет распределена в подразделения города Луцка.

 

640x480.jpg

 

"Обновление материально-технического обеспечения является одним из важных шагов на пути реформ в системе ГСЧС. Этот процесс будет продолжаться. Мы имеем поддержку руководства страны и МВД, и совместными усилиями постепенно будем двигаться для достижения наших целей ", - сказал заместитель председателя ГСЧС Руслан Билошицкий.

 

640x480.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

24.12.16 22:02

 Спасатели Донецкой области получили 8 пожарных автомобилей.

 

24 декабря спасатели Донетчины получили 8 пожарных автомобилей: 4 автомобиля тяжелого типа на базе шасси КрАЗ и 4 автомобиля повышенной проходимости на базе шасси МАЗ общей стоимостью более 31 млн грн.
Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу ГСЧС.

 

Автомобили будут использоваться для тушения пожаров, ликвидации чрезвычайных ситуаций, доставки к месту происшествия повышенного запаса огнетушащего вещества. Техника будет направлена ​​спасателям городов Славянска, Лимана, Мариуполя, Дружковки и Первомайского района Донецкой области.

 

640x427.jpg

 

 

 

640x427.jpg

 

640x427.jpg

 

Глава ГСЧС Николай Чечеткин отметил: "Обновление автопарка в подразделениях ГСЧС будет продолжаться. Государственным бюджетом на 2017 год нашей Службе выделено 600 млн грн на приобретение пожарно-спасательной техники".

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спасатели Винничины получили современное защитное вооружение

 

spasateli-1.jpg

 

Районные власти в Ильинцах презентовали личному составу государственной пожарно-спасательной части (ДПРЧ-18)  новейшее пожарно-спасательное вооружение: 9 аппаратов защиты дыхания, 24 панорамных масок к ним, 8 комплектов боевой одежды и 10 пожарных рукавов.

Это обошлось бюджету в 260 тысяч гривен.

Ранее подобные жизненно необходимые подарки от районных властей получили спасатели Калиновки, Казатина и Мурованных Куриловцев.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прийшли машини, в документах зазначено тип: ВАНТАЖНИЙ. Тобто тепер розробляти на місцях технічні умови на те, щоб переробити їх на СПЕЦІАЛІЗОВАНІ, потім затвердити технічні умови в ДСНС (обійти кільканадцять кабінетів, щоб все підписати), потім безпосередньо переоснастити автомобілі. Працювало ДСНС, працювало та не доопрацювало до кінця. Як завжди, скинули на територіальні підрозділи, ще й нагріються при затвердженні умов мабуть.

І взагалі, так кумедно читати ці пости про урочисті передачі техніки та майна. Такі у босів обличчя при цьому, ніби вони зі своєї кишені гроші на техніку і майно давали. Реформи в дії, такої урочистої видачі інвентарного майна ще ніколи не було. Раніше прийшов на склад, розписався у відомості і отримав бойовку. А тепер, прапор під гімн підняли, особовий склад вишикували, фотки в фейсбук, відео на ютюб, це блін свято якесь. Обрадієшся просто. Цікаво, а як бойовка ота чи рукав, чи апарат (ЗІЗОД) з ладу вийдуть, списання і заміна урочисто будуть проводитись? Чи воно теж "несписуване", як попереднє майно? Так само, з виходом попереднього власника на пенсію буде передаватися наступному?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прем'єр-міністр України вручив рятувальникам Чернігівщини пожежну техніку та аварійно-рятувальне обладнання
Опубліковано: 17.01.2017, 14:18


17 січня Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, в рамках робочої поїздки на Чернігівщину, зустрівся з рятувальниками ДСНС області та передав їм пожежну техніку і аварійно-рятувальне обладнання. Вогнеборці отримали 4 пожежні автомобілі на базі шасі МАЗ, що закуплені за кошти державного бюджету на суму понад 15 млн. грн.

Глава Уряду також вручив двом вогнеборцям, які проявили мужність під час ліквідації наслідків руйнування житлового будинку в Чернігові іменні годинники.

“Для оперативного реагування на всі надзвичайні події та ситуації рятувальники, в першу чергу, повинні бути забезпечені сучасною технікою. Саме тому бюджетом на 2017 рік передбачено виділити ДСНС 600 млн. грн на покращення матеріально-технічного забезпечення. Ми й надалі підтримуватимемо вогнеборців і вирішуватимемо питання щодо подальшого оновлення автопарку ДСНС, підвищення заробітних плат та забезпечення престижу професії рятувальника”, - зазначив Володимир Гройсман.

У свою чергу, Голова ДСНС Микола Чечоткін подякував Прем'єр-міністру України за підтримку та допомогу в реалізації основних напрямків реформування системи ДСНС.

“Я хочу запевнити Уряд країни, що у 2017 році ми працюватимемо ще більш наполегливо і звітуватимемо перед керівництвом держави та громадянами реальними кроками і позитивними результатами”, - сказав Микола Чечоткін.

Також до піротехнічного підрозділу ДСНС області передано оперативний піротехнічний автомобіль Mitsubishi L-200, що був закуплений Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) за фінансової підтримки Уряду Японії. Крім того, рятувальники отримали бульдозер, закуплений Урядом Китайської Народної Республіки.

Чернігівська обласна державна адміністрація передала вогнеборцям аварійно-рятувальне обладнання (пожежні рукави, генератор, компресор, теплову гармату дизельну, теплову гармату електричну, мотопомпу, акумулятори до радіостанції) та бойовий одяг.

 

16105873_429482167442912_810748154613698

 

16142668_429482174109578_529438352656182

 

16113955_429482177442911_406813957224762

 

15977482_429482224109573_324586664471307

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ніжин отримав новий пожежний автомобіль від Гройсмана

 

maxresdefault-1200x675.jpg

 

17 січня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, в рамках робочої поїздки на Чернігівщину, зустрівся з рятувальниками ДСНС області та передав їм пожежну техніку і аварійно-рятувальне обладнання.
Вогнеборці отримали 4 пожежні автомобілі на базі шасі МАЗ, що закуплені за кошти державного бюджету на суму понад 15 млн. грн. Глава Уряду також вручив двом вогнеборцям, які проявили мужність під час ліквідації наслідків руйнування житлового будинку в Чернігові іменні годинники. Також до піротехнічного підрозділу ДСНС області передано оперативний піротехнічний автомобіль Mitsubishi L-200, що був закуплений Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) за фінансової підтримки Уряду Японії. Крім того, рятувальники отримали бульдозер, закуплений Урядом Китайської Народної Республіки.
Сьогодні й  для всіх ніжинців  малесеньке свято: зранку, 18 січня, один з подарованих прем’єр-міністром пожежних автомобілів на базі шасі МАЗ прибув до Ніжинської ПЗЧ 16 ДПРЧ. 
 
18012017_maz9.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вінницька область: місцева влада передала рятувальникам нове обладнання

 

Опубліковано: 24.01.2017, 17:33

23 січня особовий склад Державної пожежно-рятувальної частини м. Хмільник Вінницької області отримав сучасне пожежно-рятувальне обладнання. Зокрема, рятувальний спецодяг, взуття, бензопилу, пожежні рукави та інше рятувальне обладнання. Вручили придбані інструменти та засоби індивідуального захисту бійцям Служби «101» перший заступник голови Хмільницької районної державної адміністрації Павло Горбатюк та голова районної ради Зоя Бонсевич. Загалом, на першочергові потреби підрозділу завдяки підтримці органів влади та місцевого самоврядування Хмільниччини було виділено 160 тисяч гривень.

 

222.jpg

 

111.jpg

 

333.jpg

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вінницькі рятувальники отримали 5 одиниць сучасної техніки та формений одяг

 

 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

10 лютого Президент України Петро Порошенко зустрівся з рятувальниками Івано-Франківської області та передав їм нову пожежну техніку. Вогнеборці отримали 4 сучасні пожежно-рятувальні автомобілі на базі шасі МАЗ, загальна вартість яких становить 15 млн. 081 тис. 560 грн. Загалом, на покращення матеріально-технічного забезпечення ДСНС України в 2017 році державним бюджетом передбачено виділити 600 млн.грн.

“Забезпечувати ДСНС сучасною технікою - це є не подарунок влади, а її прямий обов'язок. І в житті завжди є місце подвигу не лише на фронті. Понад 36 тисяч виїздів, які працівники Держслужби з надзвичайних ситуацій області здійснили минулого року, в тому числі і понад 13 тисяч за сигналом “тривога” - хіба це не ілюструє той ступінь ризику, якому ви, шановні рятувальники, піддаєтеся щодня? 35 врятованих людей - хіба це не є показником ефективності та корисності вашої праці? Минулого року кількість пожежних автомобілів в області збільшилася за рахунок місцевих бюджетів. Сьогодні ж ми поповнюємо автопарк рятувальників за кошти центрального державного бюджету України. І нехай ці машини допоможуть вам ще краще нести вашу службу, вчасно і результативно приходити на допомогу громадянам”, - зауважив Петро Порошенко.

У свою чергу, Голова ДСНС Микола Чечоткін подякував Президенту України за допомогу та підтримку в реалізації основних напрямків реформування системи ДСНС.

 

16684066_1555208041163757_80673478353590

 

16508587_1555208081163753_80120178432152

 

16508613_1555208177830410_11726021414287

 

16508221_1555208221163739_41978876560342

 

16684344_1555207937830434_13635656453980

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

09.03.17 18:19

 Підрозділи ДСНС Закарпаття отримали 5 сучасних спецавтомобілів.

 

9 березня в Ужгороді відбулася церемонія передачі п'яти сучасних спецавтомобілів для рятувальників Закарпатської області.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДСНС України.
 
Підрозділи ДСНС отримали чотири пожежні автоцистерни на базі шасі МАЗ та оперативно-піротехнічний автомобіль Mitsubishi L 200. Пожежні автомобілі, загальною вартістю понад 15 млн. гривень, закуплені Службою за кошти державного бюджету в 2016 році. Піротехнічний автомобіль рятувальники отримали від уряду Японії.
 

640x428.jpg

 

640x428.jpg

 

Також цього року з бюджету обласної ради для рятувальників Закарпаття виділено 400 тис. гривень на придбання пожежно-рятувального спорядження.

640x428.jpg

 

Отримана техніка буде розподілена в 3-у пожежну частину Рахова, 4-у пожежну частину Межигір'я, 10-у пожежну частину Хуста і державний пожежно-рятувальний пост смт Дубове Тячівського району.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

«АвтоКрАЗ» продемонстрував нову модель – автоцистерну КрАЗ-5401Н2

 

17103621_457316171270428_577473538508415

 

17202913_457316237937088_817744606907805

 

17201058_457316247937087_690301431403338

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У м. Коростень Житомирської області відбудеться урочиста церемонія передачі сучасної спеціальної техніки від норвезьких благодійників
Опубліковано: 10.03.2017, 11:14
11 березня об 11:00 відбудеться урочиста церемонія передачі 5 пожежних автомобілів «SCANIA», «VOLVO» та «MAN» від двох благодійних організацій Норвегії для рятувальників Житомирщини.

У заході візьмуть участь Голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич, начальник Управління ДСНС України у Житомирській області Ігор Нікітчук, керівники підпорядкованих підрозділів Управління ДСНС Житомирщини та представники засобів масової інформації.

Місце проведення заходу: 8 Державна пожежно-рятувальна частина, розташована на вул .Волонтерській, 4а, м. Коростень.

Акредитація журналістів триватиме до 18:00 9 березня за тел.: (0412) 42-15-26, 42-38-58 або за ел. адресою: cgz@zht.mns.gov.ua

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гість
Відповісти в тему...

×   Ви вставили відформатований вміст.   Видалити форматування

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній вміст був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете безпосередньо вставити зображення. Завантажте або вставте зображення з URL-адреси.


  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

×
×
  • Створити...