Перейти до вмісту

ПОЖЕЖНИЙ.UA

Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).

ПОЖАРНЫЙ.UA

Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
News Ticker
  • Форум пожежних і рятувальників України
  • Форум пожарных и спасателей Украины
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форумі - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
 
Дякую за розуміння!
serega_m

29 січня - День вшанування ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони

Краща відповідь

 

Поздравлю коллег цитатой Шкарабуры Н.Г. с фэйсбука:

Цитата

 

Шановні колеги!
Вітаю тих, хто вважає та шанує професію вогнеборця, та в недалекому минулому відзначав професійне свято. Саме цього дня українську пожежну охорону офіційно вшановували на державному рівні. Невипадково, адже напередодні був прийнятий Верховною Радою Закон «Про пожежну безпеку», який за думками фахівців, а не дилетантів, визнавався найдосконалішим серед існуючих на той час подібних документів в інших країнах.
Закон передбачав, а найголовніше діяв, низку нормативно-правових заходів, спрямованих на комплексне вирішення питань протипожежного захисту в Україні, як складової безпеки Держави.
Мені, як тодішньому керівникові обласного управління, а згодом і ректорові навчального профільного закладу приємно, що згідно вимогам саме цього Закону та низки інших прийнятих актів був реальний розвиток пожежної служби. І це не ностальгія, а реальна констатація того, чого, на жаль, не відбувається сьогодні…
Саме з цим святом пов’язані перші кроки в пожежній охороні не однієї тисячі колишніх курсантів та студентів, що навчалися на той час, та отримували елементи національно-патріотичного виховання. Найголовніше, на мою думку, що Держава турбувалася про оснащення підрозділів, технічно та матеріально будувались пожежні депо, випускалась та залучалась пожежна та спеціальна техніка, оснащення тощо.
Дієвою була і правова база органів держпожнагляду, яку ніхто не ставив під сумнів.
Звичайно, було все не ідеальним чи хоча би досконалим, але ті ж питання соціального захисту працівників, забезпечення житлом тощо, не йдуть ні в яке порівняння з сьогоднішнім…
Можна під різним кутом зору бачити та коментувати зміни, що відбувалися потім, коли зруйнувавши фактично нормативно-правову базу пожежної безпеки в країні, натомість маємо недосконалу (вважай недобудовану!) систему цивільного захисту.
Саме тоді виникли небезпідставні звинувачення в роботі наглядових органів, що з подачі деяких керманичів свого часу перетворилися за своєю сутністю в дещо інше, ніж виконання своїх безпосередніх функцій від імені Держави.
Вважаю, що сьогоднішній стан справ в цьому напрямку є катастрофічним та не відповідає вимогам вдосконалення системи безпечного функціонування громадян та територій.
Адже ручний режим, яким намагаються впливати на перевірки (і не тільки нашими інспекторами) з боку Уряду, ні до чого доброго не привів на сьогодні, судячи з наслідків тих резонансних пожеж, що вже відбулися. Що ж може бути завтра, коли все і вся ігнорується на етапах проектування, будівництва чи реконструкції, не важко уявити. Ну не може Кабмін керувати всіма перевірками, повинні працювати дієві важелі впливу Держави на галузі, приватний бізнес тощо!
Хоча не дивуюсь, коли нещодавно оголошено про те, що прем’єр-міністр дав доручення перевірити якість пального на АЗС. Повинен бути дієвий контроль за системами життєзабезпечення постійним, а не з будь-якого дозволу! Можливо, а скоріше потрібно, внести зміни в форми роботи нагляду, а не відміняти перевірки взагалі, на «прохання» обраних, бо наш менталітет відомий, і системи безпеки людини чомусь стали помічатись за залишковим принципом.
Про технічну оснащеність підрозділів, точніше технічну відсталість, сучасних рятувальників-пожежних марно і говорити. Вона на поверхні, її не бачить та не помічає хіба що сліпий. На жаль державної програми з цього питання нема, а знову ж таки ручний режим виділення коштів через бюджет, одноразові, мізерні та неефективні, та і з відомих причин закінчуються черговим скандалом, в якому «призначають» винуватих звичайно ж … самих потерпілих.
І на останок про свята, які сьогодні вважаються офіційними.
Напевно, було передчасним скасовувати свято «День працівників пожежної охорони України», що відзначалось 29 січня, це визнав навіть і Указ Президента України, яким було відновлено це свято.
Тільки ось на сучасному етапі декомунізації, свято 17 квітня асоціюється з колишнім СРСР (до речі не було офіційним) коли був підписаний «великим другом України», пам’ятники якого вже рідкість, знаменитий Декрет «об организации государственных мер борьбы с огнем». Колишнім керманичам-втікачам до сусідньої країни ця дата вибрана, напевно, не випадково, судячи з наступних подій на теренах України, які продовжуються до цього часу і несуть десятки тисяч жертв та горя…
Навіть не політизуючи професійні речі (за що неодноразово потерпав і сам) все ж зі святом Вас славні ВОГНЕБОРЦІ! Сухих рукавів та належної оцінки Вашої праці з боку Держави, компетентних керівників, хай щастить!
Колегам-ветеранам вдячний за спільну працю, міцного здоров’я та благополуччя!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот этого не понял:

...Тільки ось на сучасному етапі декомунізації, свято 17 квітня асоціюється з колишнім СРСР...

 

А что не так?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ!


Вітаємо вас із професійним святом – Днем вшанування ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони!


Це свято сильних і відважних людей.


Бажаю усім, хто присвятив своє життя професії вогнеборця, життєвої енергії,


незборимої волі й стійкості духу, витримки і терпіння.


Нехай мир та злагода, добробут та достаток завжди панують у ваших оселях,


а ваша праця сторицею повертається вам здоров'ям, щастям та добром.


Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

1485674630_29-schnya.jpg

Вітаю всіх зі святом!!!

Бажаю всім Успіхів та Вдачі!!! Перемог!!!

 

П.С.: а для мене цей день залишається днем коли я став справжнім пожежним (з посвідченням пожежного-респираторника)... та Днем ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ!!!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А зачем видео постирали?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 


А зачем видео постирали?

 

Видео не стерто. Перейдите на Ютьюб - там будет доступно..

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

getImage?id=84676512284%26idx=0%26thumbT

 

Від щирого серця вітаю всіх причетних до цього свята!

Ви не раз доводили безмежну відданість своїй справі, що завжди знаходилась на межі ризику. І як результат Вашого професіоналізму – попередження і приборкання вогняних стихій, врятовані людські життя, збережені матеріальні й культурні цінності. Сьогодні Ви передаєте молоді свій багатий досвід, який набули за роки героїчної праці. Переконаний, Ви й надалі братимете активну участь у створені нової високопрофесійної служби, покликаної на посилення пожежної та техногенної безпеки нашої країни.

Бажаю Вам міцного здоров’я, життєвої наснаги, незборимої волі й стійкості духу, благополуччя, миру і добра!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

С прошедшим праздником!!!

Самые яркие, звучные и тёплые пожелания!!!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зі святом, ветерани і пенсіонери!!!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щиро вітаю всіх працівників, ветеранів та пенсіонерів с професійним святом Днем Ветеранів Пожежної Охорони України!!! Бажаю всім Вам міцного здоров'я, мирного неба, родинного затишку, успіхів в нелегкій справі, достойних пенсій та зарплат, добробуту.

image (5).jpg

image.jpg

ec71e242c648de3641d7d02eb96749ad.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зі святом, колеги!

Найкращі побажання!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гість
Відповісти в тему...

×   Ви вставили відформатований вміст.   Видалити форматування

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній вміст був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете безпосередньо вставити зображення. Завантажте або вставте зображення з URL-адреси.


  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

×
×
  • Створити...