Перейти до вмісту
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форуму - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
 
Дякую за розуміння!
service101

Одеська область

Краща відповідь

27 лютого 2017 року внаслідок тривалої хвороби пішов з життя люблячий син, чоловік і батько, вірний товариш і чуйна людина Михальченко Василь Анатолійович
 Василь Анатолійович народився в с.Коротино Черкаської області в січні 1966 року. Закінчивши у 1984 році Березівське професійно-технічне училище пов’язав своє життя з автомобільною справою і був справжнім професіоналом. Останні 17 років Василь Анатолійович прослужив в пожежно-рятувальному підрозділі, як старший водій він був гарним наставником для молоді, прикладом відданості служіння українському народові. Він був рішучим, ініціативним і наполегливим, міцно переносив всі труднощі служби і, здавалося, що для нього нема невирішальних питань. Товариші по службі цінували його доброту і людяність, старанність і працьовитість. Він вирізнявся своїми організаторськими та діловими рисами. За роки бездоганної служби неодноразово нагороджений грамотами, займав перші місця в конкурсах з швидкісного маневрування на пожежному автомобілі та в пожежно-прикладному спорті, у 2009 році став переможцем «Людина року Комінтернівщини» у номінації «Вартові порядку». 
Василь Анатолійович був вмілим і винахідливим майстром, власними руками втілив не один задум щодо покращення побуту в підрозділі та у професійному житті частини. Мав плани на майбутнє, які обірвала тяжка хвороба.. 
Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким у зв’язку із невиправною втратою. Сумуємо і пам’ятаємо.

 

 

58b6f0e653046_88.jpg

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

5939303e3d7fd_18921775_1561693427206691_

 

 

 

Колектив Головного управління висловлює співчуття з приводу смерті колеги

7 червня після важкої хвороби перестало битися серце Мостепаненко Олександра Сергійовича - підполковника служби цивільного захисту, начальника відділу організації пожежогасіння та роботи з об’єктовими підрозділами ГУ ДСНС України в Одеській області.

За 16 років роботи в службі порятунку він врятував не одне людське життя, попри усі труднощі, завжди залишався щирою та надійною людиною. Його життєвий шлях, його сміливість та мужність – зразок людської гідності, добропорядності та мудрості.

Колектив Головного управління ДСНС України в Одеській області висловлює глибоке співчуття рідним та близьким Олександра Мостепаненко з приводу тяжкої та непоправної втрати.

Світла пам'ять про нього назавжди залишиться в наших серцях.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість Stalker

Земля пухом...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Под Одессой, во время несения службы погиб пожарный

 

Под Одессой, во время несения службы погиб пожарный

 

Во время тушения пожара в селе Холодная Балка, Одесской области, который произошел в ночь с 16 на 17 мая, при ликвидации возгорания, погиб при исполнении своего долга начальник караула пожарной части, капитан Виктор Гошкович. На момент гибели ему было всего 27 лет.
О том, что погиб сослуживец, сообщили в пресс-центре ГСЧС в Одесской области. Пожар, унесший жизнь молодого капитана, возник в 3:45 на территории цеха по производству маргарина, расположенного в селе Холодная Балка на улице Ленина.
Огонь охватил довольно большую территорию - 400 кв.м. Возникшее возгорание тушили более трех часов.
Спасатель погиб, оказавшись заблокированным во время обрушения крыши в горящем здании.

 

 

 

Виктор Гошкович 7 лет спасал человеческие жизни

Сегодня, 17 мая, ровно 4 года, как при ликвидации пожара под Одессой погиб 27-летний капитан спасательной службы Виктор Гошкович.

Об этом сообщает пресс-центр спасательного ведомства.

По данным Госслужбы по чрезвычайным ситуациям,  ранним утром (около 4-х часов) в селе Холодная Балка, в цехе по производству маргарина вспыхнул пожар.

Прибывшие на место инцидента спасатели 8-й пожарной части Одессы принялись тушить пламя на большой площади.

По время пожара произошло обрушение металлического перекрытия крыши, которое полностью заблокировало Виктора в эпицентре пожара.

Шансов выжить у него не было.

Из своих 27 лет, Виктор Гошкович 7 лет посвятил своей работе, он спасал человеческие жизни и имущество в системе ГосЧС.

Вечная память спасателю!

 3267986220571629743263986315690675090227

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Колектив Головного управління ДСНС України в Одеській області висловлює глибокі співчуття з приводу смерті колеги

27 червня після важкої хвороби перестало битися серце Усова Юрія Борисовича - підполковника служби цивільного захисту, начальника Чорноморського міського відділу ГУ ДСНС України в Одеській області.
Пішла з життя людина, чий внесок у розбудову Служби порятунку Одещини важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна гідна і високопрофесійна робота в лавах Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Передчасна смерть Юрія Борисовича – це непоправна втрата для його рідних, близьких, друзів та колег.
Колектив Головного управління ДСНС України в Одеській області висловлює глибоке співчуття рідним та близьким Юрія Усова з приводу тяжкої та непоправної втрати.
Розділяємо біль втрати з сім’єю Юрія Борисовича. Світла пам'ять про нього назавжди залишиться в наших серцях.

 

 

36262166_2146362548739773_8041136525754236928_n.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).
Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
×