Перейти до вмісту

ПОЖЕЖНИЙ.UA

Пожежний.UA , пожежний сайт (пожежний форум), де Ви знайдете інформацію про роботу пожежної, рятувальної, водолазної, піротехнічної, вибухотехнічної та інших служб ДСНС (Державна служба з надзвичайних ситуацій). Новини про пожежі, вибухи, аварії, стихії та інші надзвичайні ситуації. Конспекти, програми, службова та інша цікава та корисна література (книжки). Нормативні документи (накази, закони, кодекси та інше).

ПОЖАРНЫЙ.UA

Пожарный.UA, пожарный сайт (пожарный форум), где Вы найдете информацию о работе пожарной, спасательной, водолазной, пиротехнической, взрывотехнической и других служб ГСЧС (Государственная служба по чрезвычайным ситуациям). Новости о пожарах, взрывах, авариях, стихиях и других чрезвычайных ситуациях. Конспекты, программы, служебная и другая интересная и полезная литература (книги). Нормативные документы (приказы, законы, кодексы и т.д.).
News Ticker
 • Форум пожежних і рятувальників України
 • Форум пожарных и спасателей Украины
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форумі - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
 
Дякую за розуміння!
service101

Безвізовий режим

Краща відповідь


 

Депутати Європарламенту на пленарному засіданні в четвер проголосували за надання Україні безвізового режиму при відвідуванні її громадянами країн Шенгенської зони. Це рішення підтримав 521 депутат, 75 висловилися проти, 36 утрималися.

До введення безвізового режиму між Україною та ЄС залишилося всього одне рішення. Європейський парламент проголосував за надання безвізового режиму з країнами ЄС для громадян України. Після голосування в Європарламенті український безвіз повинні схвалити в Раді ЄС, повідомляє Цензор.НЕТ.

 

Європейська правда оприлюднила детальний календарний план, який є в розпорядженні видання. "Цей документ свідчить, що Франція не відмовилася від наміру штучно відсунути наше рішення на період після президентських виборів", - наголошують у повідомленні.

 

Україна пройшла етап, після якого навіть скептикам доводиться визнавати: рішення про безвізовий режим уже близько. Більш того, тепер про невідворотність безвізу говорять не лише політики (як наші, так і брюссельські), але й офіційні органи.

 

Формально рішення ще має пройти кілька етапів. Після сьогоднішнього голосування в Європарламенті прийняття безвізового режиму чекає наступна процедура:

 

1) у гру вступають країни-члени: посли повторно підтримують прийняте рішення і вносять його до порядку денного зустрічі міністрів;

2) рішення приймається кваліфікованою більшістю Ради міністрів ЄС;

3) тільки після цього рішення підписують президент Європарламенту і представник головуючої країни (Мальти);

4) воно публікується в офіційному віснику ЄС (цей етап зазвичай займає до тижня, хоча термінові рішення публікують уже наступного дня);

5) після цього відраховуємо 20 днів... і можемо їхати на кордон без візи.

 

"На даний момент календар такий: комітет ЄП - 9 березня; пленарне засідання ЄП - орієнтовно, 4 квітня, можливо - 3 квітня; посли ЄС - 26 квітня; Рада ЄС - 11 травня (голосуватиме Рада міністрів закордонних справ, хоча вона є непрофільною); підписання - орієнтовно 15 травня; публікація - орієнтовно 22 травня, початок роботи безвізового режиму - орієнтовно 11 червня", - наголошують у повідомленні.

 

Зазначимо, що ті етапи, де немає примітки "орієнтовно", прив'язані до засідань органів ЄС, графік яких визначено заздалегідь.

 

Громадянам України треба буде мати при собі біометричний паспорт (без нього доведеться оформляти візу) і страховий поліс. У тому випадку, якщо в людини, яка перетинає кордон, є паспорт старого зразка і відкрита віза - вона, як і раніше, буде підставою для в'їзду в шенгенську зону, повідомляє ВВС.

 

Якщо в'їжджаєте з біометричним паспортом без візи, співробітники прикордонслужби можуть поцікавитися, куди і навіщо їдете, запитати про наявність зворотного квитка або броні в готелі, а також про наявність достатньої суми грошей для поїздки (ніяких виписок із банку - тільки готівка або кредитна карта). Така норма поширюється на всіх громадян третіх країн із візовою лібералізацією. Зазначають, що візитів може бути скільки завгодно, проте слід пам'ятати: безвізовий режим не дає українцям права роботи в ЄС; це також не дає підстав для виїзду на постійне проживання. Тобто в цих двох випадках українцям потрібна буде спеціальна віза.

 

Подорожувати можна буде без права роботи на 90 днів кожні півроку. Це стосується всіх країн ЄС, за винятком Великобританії та Ірландії. Зате українці зможуть їздити без віз у чотири країни, що не входять в ЄС, однак входять у Шенгенську зону - Ісландію, Ліхтенштейн, Норвегію та Швейцарію.

 


 

Прикордонники теоретично можуть вимагати показати запрошення або бронювання готелю, а також зворотний квиток і підтвердження фінансової спроможності. Фінансову спроможність зазвичай доводять випискою з рахунку або готівкою з розрахунку 50 доларів на добу. Ці документи прикордонники країн ЄС іноді просять показати і зараз навіть при наявності шенгенської візи.

 

Що потрібно для безвізової поїздки?

Біометричний паспорт для виїзду за кордон

Підтвердження наявності грошових коштів (зазвичай це доводять випискою з банківського рахунку або пред'явленням готівки в розрахунку 50 доларів на добу)

Документи про мету поїздки

Поліс медичного страхування

Поліс страхування цивільної відповідальності автовласника (в разі подорожі на автомобілі)

Підтвердження планів повернутися в Україну (зворотний квиток)

 

На скільки можна їхати?

На 90 днів протягом кожних півроку

У бізнес-, туристичних і сімейних цілях, для навчання, ділових поїздок та участі у виставках, конференціях.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін впевнений, що процес візової лібералізації між Україною та Європейським Союзом займе до двох місяців, а також вважає за можливе збільшення кількості поїздок українців до Європи до 150 млн за рік.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він сказав в ефірі телеканалу "1+1" у п'ятницю вранці, кажучи про приблизні терміни завершення процедури введення безвізового режиму України з ЄС.

 

"За процедурами ЄС я даю два місяці плюс-мінус. Це приблизно, так як воно відбуватиметься", - сказав Клімкін.

 

Клімкін також нагадав, що завершення процесу лібералізації візового режиму вимагає ще кількох процедурних моментів, зокрема, підтвердження цього питання комітетом постійних представників країн-членів Європейського Союзу (COREPER), а також підготовка й ухвалення рішення Радою ЄС.

 

Голова МЗС розповів, що після цього документ мають підписати президент Європарламенту і представник країни, яка головує в ЄС (Мальта), а також його мають опублікувати в офіційному журналі ЄС.

 

"Минулого року в нас було приблизно 15 млн поїздок у ЄС. Моя амбіція, щоб таких поїздок було 100-150 млн. Для такого, звичайно, потрібні біометричні паспорти", - зазначив міністр.

 

Він також наголосив, що після набуття цим рішенням чинності, українці зможуть перетинати кордон з ЄС за наявності біометричного паспорта.

 

"Насправді не потрібно тягнути велику пачку документів на кордон. На кордоні потрібен тільки біометричний паспорт, разом із ним вам потрібен квиток, поліс страхування. Прикордонникам, особливо на першому етапі важливо підтвердити мету вашої поїздки ... Можуть запитати, чи є у вас кошти", - уточнив голова зовнішньополітичного відомства України.

 

Нагадаємо, 6 квітня Європарламент проголосував за надання Україні безвізового режиму з ЄС. За це рішення проголосував 521 європарламентар. Проти - 75, 36 утрималися. Тепер 26-того квітня ця рішення мають затвердити посли ЄС.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Безвізовий режим з ЄС: інструкція з користування для українців

 

 

530db34a4d92bd840.jpeg?1491489772

 

6 квітня, Європейський парламент підтримав пропозицію про надання Україні безвізового режиму із країнами ЄС.

Тепер «безвіз» для України ще має схвалити Рада Євросоюзу – інший законодавчий орган організації. Отже, очікується, що нові правила для українців набудуть чинності вже на початку літа 2017 року.

Громадське пояснює, які можливості надаватиме безвізовий режим громадянам України і які обмеження діятимуть із набуттям чинності нових правил для поїздок до ЄС.

ЯКІ ПРАВА ДАЄ БЕЗВІЗОВИЙ РЕЖИМ?

Позитивне рішення інституцій ЄС про безвізовий режим дасть можливість подорожувати громадянам України у Європу без віз. Але треба пам'ятати про деякі нюанси:

 1. Подорожувати без віз зможуть тільки власники біометричних паспортів. Про це чітко зазначено в законодавчій пропозиції Єврокомісії. Запровадження таких паспортів було однією з умов надання безвізового режиму, і недарма: впускати до себе ЄС буде тільки тих громадян України, хто має біометричний паспорт. Тим, хто не має, потрібна буде віза.
 2. Без віз ви зможете бути на Шенгенських територіях протягом 90-а днів з кожних 180-и. Іншими словами, безвізовий режим не означає права нескінченно довго бути на території країн ЄС. Якщо ви протягом півроку перебуваєте більше 90-а днів, вам потрібна буде національна (довгострокова) віза або дозвіл на проживання. Перевіряти кількість проведених днів будуть за штампом у паспорті про перетин кордону.
 3. Подорожувати без віз ви зможете всіма Шенгенськими країнами Європи. Тобто безвізовий режим діятиме для 22-х з 28-х країн ЄС, які є частиною Шенгенської угоди. Перелік цих країн – тут. Це і Франція, і Німеччина, і Польща, і Іспанія, і Італія, і багато інших.

Він також діятиме в тих країнах ЄС, які ще не є учасницями Шенгенської зони, але мають зобов'язання виконувати Шенгенське законодавство: Румунія, Болгарія, Хорватія. Подібною має бути і ситуація з Кіпром – хоча тут, з огляду на особливості безпекової ситуації в цій країні, можуть бути нюанси.

Для країн, які не є членами ЄС, але є частинами Шенгенської угоди (Швейцарія, Норвегія, Ісландія та Ліхтенштейн) нинішня законодавча пропозиція Єврокомісії також чинна, бо має статус «розвитку Шенгенського законодавства». А тому вони теж мають її підтримати відповідно до своїх національних процедур.

Натомість візи залишаються для подорожей до Великої Британії та Ірландії, бо вони не приєдналися до Шенгенської угоди. До того ж Британія виходить із Євросоюзу.

ЯКИХ ПРАВ НЕ ДАЄ БЕЗВІЗОВИЙ РЕЖИМ?

Слід пам'ятати також про певні обмеження безвізового режиму. Головні з них такі:

 1. Безвізовий режим не дає вам автоматичного дозволу на роботу чи навчання в країнах ЄС. Для отримання таких дозволів вам потрібно, як і зараз, отримувати національні візи (чи посвідки на проживання) з наданням такого права. Безвізовий режим — це лише перша сходинка інтеграції в рамках «міжлюдських контактів». Він дає свободи, але вони менші, ніж вступ до Шенгенської зони. Чи, тим більше, вступ до Євросоюзу, який через певний час дає громадянам будь-якої країни ЄС однакові права на роботу. Україна ще поки далека від цієї мети.
 2. Безвізовий режим далеко не тотожний входженню в Шенгенську зону. Всередині Шенгенської зони ви взагалі не маєте показувати паспорт під час перетину кордону між країнами. Натомість у рамках безвізового режиму ви маєте показувати паспорт. Інша річ, — що він не мусить мати візи. В аеропортах також нічого не зміниться: громадяни України ставатимуть в чергу до віконця «всі паспорти» (як і громадяни США чи Японії, наприклад), а не в віконце для громадян ЄС та Шенгенської зони.

В кожному разі, попри ці обмеження, безвізовий режим надасть величезні плюси українцям, які нарешті зможуть їздити в Шенгенський простір без віз. А тому мати «доступ до Європи» стане значно простіше.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

07.04.17 19:28

 Для реалізації безвізового режиму з ЄС кожен українець повинен мати біометричний паспорт, - Аваков

Ралізація права безвізвого в'їзду в країни Шенгенської угоди для українців передбачає, що в наших громадян будуть біометричні паспорти.

Про це міністр внутрішніх справ України заявив сьогодні, 7 квітня, під час брифінгу в Харкові повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МВС.

 

567x378.jpg

 

 

"Для реалізації безвізових угод кожен українець повинен мати біометричний паспорт. Також я рекомендую вам поміняти свій паспорт-книжечку на ID-карту, як це зробив я. Наявність ID-карти дозволяє подорожувати і без закордонного паспорта, наприклад, до Туреччини (таку угоду ми вже підписали), швидше за все, в Білорусь, а найближчим часом і в низку інших країн. Технічно ми готові", - зазначив Арсен Аваков.
 
Голова МВС також зазначив, що близько 1,5 мільйона паспортів міграційна служба зможе видати до кінця року.
 
"Однак є й нюанси. Наприклад, учора всі паспортні сервіси припинили свою роботу, оскільки представники СБУ внаслідок слідчих дій припинили діяльність одного з провайдерів. Але ця проблема буде вирішена найближчим часом", - запевнив міністр внутрішніх справ.
 
Нагадаємо, що видача біометричних паспортів в Україні почалася в січні 2015 року. Станом на сьогоднішній ранок уже понад 3 мільйони українців отримали біометричні паспорти для виїзду за кордон.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Прес-аташе Представництва Європейського союзу в Україні Давид Стулік заявив, що жителі окупованого Криму зможуть поїхати до ЄС без віз лише з біометричним паспортом громадянина України.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Крим Реалії.

 

"ЄС не визнає незаконної анексії Криму, також він не визнає і паспортів, виданих у Криму після анексії, тобто з цими паспортами не можна в'їхати на територію ЄС. Можна лише з паспортом України або з тими паспортами Росії, які були видані консульствами Росії на території Криму раніше", - сказав Стулік 7 квітня в Києві.

 

Він зазначив, що ЄС у рамках візової політики буде робити все для того, щоб підтримувати територіальну цілісність і зв'язок жителів окупованого Криму з материковою Україною.

 

Нагадуємо, Європарламент на засіданні 6 квітня підтримав введення безвізового режиму з ЄС для громадян України.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

09.04.17 11:34

 Сервіс видачі закордонних паспортів знову припинив роботу

Сервіс держкомпанії "Документ" знову не працює.
Як передає Цензор.НЕТ, паспортний сервіс України знову не працює. На сайті держкомпанії "Документ", який приймає заявки на оформлення закордонних паспортів та ID-карт, повідомляють про припинення оформлення і видачі документів.

 

"З технічних причин у всіх центрах" Паспортний сервіс" оформлення і видача закордонних паспортів та ID-карток не здійснюється", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що закордонні паспорти і ID-карти можна оформити в територіальних підрозділах ДМС України.

 

640x390.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Сервіси з оформлення та видачі закордонних паспортів відновлять свою роботу в найближчі день-два.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна, про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

 

"Паспортні і міграційні центри і держпідприємство "Документ" кілька днів працюють у системі перебою через те, що ключового провайдера, який забезпечував державну функцію закритого, захищеного зв'язку, перевіряє СБУ. У МВС ми не можемо на цей процес впливати. Ми сподіваємося, що наші колеги в СБУ досить швидко вирішать питання з провайдером. Я думаю, це питання одного-двох днів", - сказав він.

 

Нагадаємо, Європарламент 6 квітня ухвалив безвізовий режим з Україною, і того ж дня сервіси з оформлення документів припинили роботу. У ДП "Документ" заявили, що паспортні центри не працювали через вилучення СБУ серверів у телекомунікаційних компаніях.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Фракція "Народний фронт" у Верховній Раді вимагає повернутися до питання запровадження візового режиму з Росією після рішення Європарламенту про скасування віз для українців.

Про це лідер фракції Максим Бурбак заявив в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

 

"Якщо ви заглибитися в історію цього питання, то побачите, що кілька місяців тому таку ініціативу висунув Андрій Парубій, представник "Народного фронту" на посаді спікера. І є його законопроект, і це дуже серйозно! Тим більше після того, як ми отримали безвіз з Європою. Ви уявляєте, який це буде шлюз? У нас же немає 400 км кордону, замість них - терористичні організації! Я взагалі не розумію, чому європейці досі від нас цього не вимагають!" - зазначив нардеп.

 

 

"Ми - готові (партія "Народний фронт" - Ред.). Тому що вважаємо це питанням національної безпеки. Це не політичні ігрища, і ми не говоримо про гонитву за дешевими політичним дивідендами. Для "Народного фронту" питання національної безпеки і оборони - головні. Подивіться на наші голосування за законопроекти щодо фінансування армії; на те, що робив уряд Яценюка. Це для нас пріоритет номер один!" - заявив Бурбак.

 

Відповідаючи на питання, як крок за кроком у партії бачать запровадження візового режиму з Росією, лідер фракції "Народний фронт" пояснив, що "спочатку приймаємо цей закон. Потім у прикінцевих положеннях прописуємо: дати доручення уряду втілити його в життя".

 

Бурбак зазначив, що має намір почати здійснення цього плану "найближчим часом, тобто на наступному пленарному тижні".

 

Думки інших народних депутатів про ініціативу запровадження візового режиму з Росією читайте ТУТ.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість Атос

Всем привет! Кто уже решил вопрос с биометрическим паспортом, т. е. уже получил? Стоит ли сейчас штурмовать паспортный или лучше немного подождать пока устаканится схема? Прошу знающих людей дать совет! :)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Куди зібрався?  ;)

 

 

 

 


Стоит ли сейчас штурмовать паспортный

 

Електронна черга

 

 

Сервіс дозволяє записатися до підрозділу міграційної служби на зручний час не більше як за два тижні.
 
Важливо: 15-й день стає доступним для запису в онлайн-сервісі о 0 год. 00 хв. кожного робочого дня. 
 
Відсутність вільних місць в онлайн-сервісі не означає відсутності місць в електронній черзі! Записатися до електронної черги можна також у підрозділі ДМС через термінал (місця у черзі рівномірно розподілено між онлайн-сервісом та терміналом за принципом квотування).
 
Також громадянин може прийти протягом дня до підрозділу і записатися у поточну чергу. Щоправда, у цьому випадку доведеться почекати у підрозділі. Вільні місця у поточній черзі з'являються протягом усього робочого дня, а їх кількість відображається на моніторі, встановленому у підрозділі.
 

 

Послуги з оформлення паспорта громадянина України у формі картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон надаються також у окремих Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Безвізовий режим з ЄС не буде давати права українцям відвідувати Велику Британію та Ірландію.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, йдеться у повідомленні департаменту консульської служби МЗС України.

 

"Після запровадження безвізового режиму громадяни України зможуть в'їжджати без віз до усіх держав-членів ЄС (за винятком Великої Британії та Ірландії), а також до 4 держав-асоційованих учасниць Шенгенської угоди: Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії", - інформують в МЗС.

 

У цьому зв'язку наголошують, що отримання візи не вимагатиметься під час поїздок до таких держав: Австрія, Бельгія, Болгарія, Греція, Данія, Естонія, Ісландія, Іспанія, Італія, Республіка Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція.

 

Також дипломати вкотре нагадують, що безвізовий режим не надаватиме права на роботу.

 

"Новий порядок поїздок надаватиме право на безвізовий в'їзд лише з приватною метою: туризм, відвідання друзів чи родичів, пошук бізнес партнерів, відвідання семінарів, конференцій. Безвізовий режим не надаватиме права на господарську, комерційну діяльність, працевлаштування, роботу за контрактом і т.п", - наголосили в МЗС.

 

Окрім того, дипломати радять, що якщо у громадян є сумніви, чи потрібна їм віза, перед поїздкою проконсультуватися з консульською посадовою особою держави, до якої вони мають намір подорожувати. Водночас в МЗС запевняють, що ті громадяни, які мають дійсні багаторічні шенгенські візи, видані до запровадження безвізу, можуть в'їжджати на територію ЄС з паспортами старого зразка (не біометричними) протягом усього терміну дії віз.

 

Зазначається, що Угода між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз після запровадження безвізового режиму продовжуватиме діяти.

 

"Угода між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз застосовуватиметься і після запровадження безвізового режиму, зокрема щодо оформлення віз особам, які користуватимуться паспортами старого зразка", - заявили дипломати.

 

У МЗС додали, що запровадження безвізового режиму для короткотермінових поїздок громадян України не матиме впливу на порядок поїздок громадян України, який застосовується в рамках угод про малий прикордонний рух. Зокрема, такі угоди про малий прикордонний рух, укладені з Польщею, Угорщиною, Словаччиною та Румунією, застосовуватимуться і надалі.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Для цього необхідні біометричні паспорти.

Жителі окупованого Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) зможуть подорожувати в країни Європейського союзу без віз за наявності у них біометричних паспортів України, повідомляє Цензор.НЕТ. Про це йдеться в роз'ясненні Департаменту консульської служби МЗС України, розміщеному в Facebook.

 

"Громадяни України, які постійно проживають на територіях тимчасово окупованих АР Крим і ОРДЛО, як і інші громадяни України матимуть право користуватися перевагами безвізового режиму з ЄС на загальних умовах, оформивши біометричний паспорт України і дотримуючись інших відповідних вимог для безвізових поїздок", - зазначається в ньому.

 

Нагадаємо, Європарламент 6 квітня проголосував за надання Україні безвізового режиму з ЄС.

 

Тепер 26 квітня ця рішення повинні затвердити посли ЄС.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Комітет постійних представників Євросоюзу розгляне питання про надання Україні безвізового режиму в цю середу, 26 квітня.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал Еспресо, відповідне засідання послів Європейського Союзу внесено до порядку денного Європейської ради.

 

Таким чином, 26 квітня будуть обговорювати регламент Європарламенту і Ради ЄС, що вносить зміни в регламент про перелік третіх країн, чиї громадяни під час перетину зовнішніх кордонів потребують віз, і країн, чиї громадяни звільняються від цієї вимоги. До них належить і Україна.

 

Раніше журналіст "Радіо Свобода" в Брюсселі Рікард Йозвяк повідомив ймовірні дати завершення всіх процедур щодо лібералізації візового режиму для України. Зокрема, його прогноз щодо розгляду проекту послами ЄС підтвердився. Згідно з його даними, безвізовий режим для українців має набути чинності вже 11 червня.

 

Тим часом Міністерство закордонних справ сподівається, що Євросоюз і Україна підпишуть угоду про запровадження безвізового режиму 18 травня.

 

Нагадаємо, що Європейський парламент на засіданні в Страсбурзі 6 квітня підтримав надання Україні безвізового режиму з ЄС.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

26.04.17 12:20

 Посли країн ЄС затвердили безвізовий режим для громадян України

 

У травні це рішення мають підтвердити міністри Євросоюзу.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Твіттер журналіста Рікарда Йозвяка.
 
"Посли країн ЄС затвердили безвізовий режим для громадян України. 11 травня це рішення мають підтвердити міністри ЄС", - написав він.

"Все за графіком: щойно посли ЄС підтримали безвіз для України! Шлях для Ради ЄС відкрито. Чекаємо підписання і публікації", - написав у Твіттері Президент України Петро Порошенко.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Учора, 26 квітня, посли ЄС схвалили візову лібералізацію для України.

В Європарламенті підтверджують 11 червня як дату введення безвізового режиму для подорожей українських громадян до країн ЄС. Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

 

Намір ввести безвіз для України з 11 червня підтвердив голова делегації Європарламенту в парламентському комітеті асоціації ЄС-Україна Даріуш Росаті.

 

"Уже з 11 червня європейські кордони відкриються для України", - переконаний Росаті.

 

Він зазначив, що українці заслужили безвізовий режим з ЄС. Польський європарламентар також висловив переконання, що нинішнє керівництво України більш віддане реформам, ніж попередні уряди.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

За місяць після введення безвізового режиму між ЄС і Грузією у в'їзді до Європейського союзу відмовили лише 26 із 11,7 тис. грузинів.

Відповідні дані повідомила голова парламентського комітету з євроінтеграції Тамар Хулордава, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Еспрессо.TV.

 

За її словами, з 28 березня по 27 квітня безвізовими поїздками в ЄС скористалися 11 700 громадян Грузії, і лише 26 особам було відмовлено у в'їзді.

 

"З великим задоволенням я дізналася, що у в'їзді відмовляли з об'єктивних обставин", - сказала Хулордава. Так, відмовляли лише тим, хто не мав біометричного паспорта або ж не міг обґрунтувати мету свого візиту.

 

За словами депутата, статистика першого місяця "дуже хороша", однак є необхідність подальшого інформування громадян про правила безвізу.

 

Як відомо, при безвізовому режимі прикордонник має право запитувати про мету візиту і може відмовити у в'їзді за відсутності підтверджуючих документів; також прикордонник може відмовити у в'їзді і за наявності візи.

 

До початку дії безвізу в Грузії був украй високий рівень відмов у шенгенських візах - понад 12% за 2016 рік.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні повідомила, що Євросоюз має намір найближчими днями спростити візовий режим із Україною.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє ТАСС.

 

"Ми підтримуємо наших східних партнерів, зміцнюємо їхні економіки та державні органи, їхню стійкість і лише через кілька днів ми оголосимо про угоду щодо спрощення візового режиму з нашими українськими друзями", - сказала вона.

 

Також Федеріка Могеріні привітала всіх із Днем Європи. У вітанні зазначається, що майбутнє ЄС - це вибір, який належить зробити кожному європейському громадянину і який має значення для всього світу.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

10.05.17 14:08  ЄС остаточно затвердить безвізовий режим для України 17 травня, - "Укрінформ"

 

censor_news_big3.jpg            

 

Президент Європарламенту і посол головуючої в Євросоюзі Мальти остаточно затвердять безвізовий режим для України 17 травня.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили "Укрінформу" в дипломатичних колах.
 
Крім того, за даними видання, в Страсбурзі церемонію підписання законодавчого регламенту планує відвідати Президент України Петро Порошенко.
 
"Церемонія підписання попередньо запланована на 17 травня в Страсбурзі. Очікується, що цього дня Страсбург відвідає Президент України Петро Порошенко", - розповів співрозмовник агентства.

Як повідомлялося, 11 травня Рада ЄС остаточно затвердить без обговорення законодавчий регламент про внесення України до переліку третіх країн, громадянам яких скасовуються візові вимоги для короткострокових подорожей в країни ЄС (за винятком Великої Британії та Ірландії), а також Шенгенської зони.
 
Далі, за процедурою, документ повинні підписати 17 травня президент Європарламенту Антоніо Траяне і посол головуючої в ЄС Мальти.
 
Після опублікування безвізовий режим для українських громадян набуде чинності, як планується, 11 червня.
 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

11.05.17 09:19

 Рада міністрів Євросоюзу сьогодні має ухвалити рішення про безвізовий режим з Україною

 

censor_news_big3.jpg                

 

 

Приблизно 17 травня рішення буде офіційно підписано в Європарламенті.

Рада міністрів Євросоюзу сьогодні о 10:00 має ухвалити рішення про надання безвізового режиму Україні, передає Цензор.НЕТ. Відбуватиметься це затвердження на засіданні ради міністрів сільського господарства і рибальства, передає кореспондент телеканалу "112 Україна".

Орієнтовно 15 травня рішення буде офіційно представлено в журналі ЄС, де 17 травня воно буде офіційно підписано в європейському парламенті в Страсбурзі.

17 травня в Страсбург також приїде президент Петро Порошенко, він візьме участь у церемонії підписання. 


Д алі рішення публікується в офіційному віснику ЄС, через 20 днів після публікації безвіз набуває чинності - попередньо з 11 червня 2017 року.

Нагадаємо, 26 квітня посли ЄС схвалили безвізовий режим для українців. Європарламент 6 квітня проголосував за надання Україні безвізового режиму з ЄС. За це рішення проголосував 521 європарламентар. Проти - 75, 36 утрималися. 11 травня це питання буде подано на затвердження Ради ЄС, і найближчим часом після цього відбудеться підписання.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

11.05.17 10:18  "Шоп-тур" + паспорт: жителі "Л/ДНР" масово їдуть на підконтрольну Україні територію за біометричними паспортами, - ІС

 

censor_news_big3.jpg                  

 

 

У "Л/ДНР" різко зросла кількість охочих оформити біометричний паспорт громадянина України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив парламентарій від "Народного фронту", координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook.
 
За його словами, різко зросла кількість "фірм і організацій", які організовують поїздки на неокуповану територію Донбасу тепер не тільки за покупками і за зняттям коштів у банкоматах, а й використовують "паспортний фактор" у рекламі для залучення нових клієнтів: "Тепер реклама так званих "шоп-турів" за українськими продуктами і ліками супроводжується інформацією про "можливості оформити український біометричний (нового зразка) паспорт".
 
"Організація таких "турів" вже фіксується за маршрутами до Маріуполя, Волновахи, Бахмута, Костянтинівки, Сєверодонецька та Лисичанська, також відзначені рейси в Краматорськ і Покровськ", - додав Тимчук.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Рада Європейського Союзу вважає, що введення безвізового режиму для України сприятиме зміцненню зв'язків між українським народом і ЄС.

Про це йдеться в повідомленні Ради ЄС, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

 

"Ухвалення постанови про лібералізацію візового режиму для громадян України є важливою подією, яка сприятиме зміцненню зв'язків між українським народом і ЄС. Воно слідує за завершенням необхідних реформ Україна внизці галузей, серед іншого, в галузі міграції, порядку та безпеки, зовнішніх відносин та основних прав", - заявив міністр внутрішніх справ і національної безпеки Мальти, яка головує в Раді ЄС, Кармело Абела.

 

Разом з тим, він зазначив, що переглянутий механізм припинення безвізового режиму дозволяє ЄС призупинити таку лібералізацію, якщо з Україною виникнуть серйозні проблеми з міграцією або безпекою.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтахОккупированный Крым принял эстафету «ЛДНР» (см. сегодняшнюю сводку группы ИС) в гонке за украинскими биометрическими паспортами


Итак, Евросоюз уладил последние формальности, связанные с предоставлением Украине безвизового режима. Поздравляю всех граждан Украины. Европа стала для нас чуточку ближе. В этом контексте хочу привести статистику, которая станет своего рода точкой отсчета.


Не является секретом, что жители оккупированного Крыма, в том числе те, кто радостного призывал Путина, уже давно повадились делать украинские биометрические загранпаспорта. Ну, не хотят они любоваться красотами российского Урала и «Золотого кольца», хоть убей.По данным Государственной миграционной службы, которые были официально предоставлены мне, в 2015-2016 гг. лицам, зарегистрированным в Крыму и Севастополе, было выдано:


- 26 140 биометрических загранпаспортов


- 18 622 небиометрических загранпаспортов


- 5 304 биометрических документов для выезда за границу детям до 16 лет


- 7 075 небиометрических документов для выезда за границу детям до 16 лет


Т.е., более 57 тыс. лиц, официально зарегистрированных в Крыму, получили загранпаспорта Украины. В это число входят беженцы из Крыма, которые были вынуждены покинуть оккупированный полуостров. Но львиная доля – это лица, проживающие в Крыму.


В частности, почти 12 тыс. загранпаспортов жителям Крыма и Севастополя выдали органы ГМС Херсонской области. На втором месте Киев – 9,4 тыс. Много документов также выдано в Запорожской, Днепропетровской и Харьковской областях (люди садятся на поезд в Новоалексеевке и едут в тот регион, где сумели договориться).


Интересно будет сравнить статистику по итогам 2017 г. В Крыму и Севастополе уже масса объявлений «Оформим украинский загранпаспорт. Без выезда на материк».
Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гість
Відповісти в тему...

×   Ви вставили відформатований вміст.   Видалити форматування

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній вміст був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете безпосередньо вставити зображення. Завантажте або вставте зображення з URL-адреси.


 • Зараз на сторінці   0 користувачів

  Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

×
×
 • Створити...